DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+19
hGn ^
Lavinnia
supa
VOID
Sl0w
Monika
VlaDutZ
und3rcov3r
Mask
fvrn
cornelush
Bleahh
Twisted_Tavy
wolfy
ZURLIA
sunt_beat
PisiK
mclocky
huK
23 participanți

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Kal-EL
    Kal-EL
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 07/01/2010
    Varsta : 39

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty no time

    Mesaj  Kal-EL Joi 07 Ian 2010, 04:06

    Desi sunt singurul care am fost in fiecare an alaturi de Huk si comunitatea lui regret sa va spun ca anul acesta nu pot ramane in tara mai mult de data de 10 ianuarie cand zbor iar.Mi-ar fi facut mare placere sa vin si anul acesta, e fun la maxxx stie Supa, Tavy si BeaT cum e:D. Va urez distractie palcuta tuturor.

    Huk ms ca nu m-ai uitat si apar si eu in poza din topic:D:D:D, e poza cand eram beti , mai mult tu:d, si cantam "Totul e moca na na na , totul e moca na na na.." Smile)))

    P.S. Sunt BLADE pt cine inca nu stie ca noul meu nick e Kal-EL
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Joi 07 Ian 2010, 10:36

    stf:))))....hai sa traiesti:))
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Bleahh Joi 07 Ian 2010, 12:22

    Kal-EL a scris:Desi sunt singurul care am fost in fiecare an alaturi de Huk si comunitatea lui regret sa va spun ca anul acesta nu pot ramane in tara mai mult de data de 10 ianuarie cand zbor iar.Mi-ar fi facut mare placere sa vin si anul acesta, e fun la maxxx stie Supa, Tavy si BeaT cum e:D. Va urez distractie palcuta tuturor.

    Huk ms ca nu m-ai uitat si apar si eu in poza din topic:D:D:D, e poza cand eram beti , mai mult tu:d, si cantam "Totul e moca na na na , totul e moca na na na.." Smile)))

    P.S. Sunt BLADE pt cine inca nu stie ca noul meu nick e Kal-EL

    Chiar ma intrebam cine esti Laughing sper sa te mai revedem..bafta Smile
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  13 Joi 07 Ian 2010, 13:59

    Bleahh a scris:
    Kal-EL a scris:Desi sunt singurul care am fost in fiecare an alaturi de Huk si comunitatea lui regret sa va spun ca anul acesta nu pot ramane in tara mai mult de data de 10 ianuarie cand zbor iar.Mi-ar fi facut mare placere sa vin si anul acesta, e fun la maxxx stie Supa, Tavy si BeaT cum e:D. Va urez distractie palcuta tuturor.

    Huk ms ca nu m-ai uitat si apar si eu in poza din topic:D:D:D, e poza cand eram beti , mai mult tu:d, si cantam "Totul e moca na na na , totul e moca na na na.." Smile)))

    P.S. Sunt BLADE pt cine inca nu stie ca noul meu nick e Kal-EL

    Chiar ma intrebam cine esti Laughing sper sa te mai revedem..bafta Smile

    era mama dolores Smile) mascata in tata lu' superman Smile)Smile)
    Kal-EL
    Kal-EL
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 07/01/2010
    Varsta : 39

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Kal-EL Sam 09 Ian 2010, 16:49

    Supa stii ca dak veneam anu asta nu scapai si veneai cu mn, stii ca astia micii sunt zlabi la baut:)) stii ca noi 2 si cu tavy am dus pana dis-de-dimineata:)) te'n muschii mei ca mi-e dor de un party cu voi:X
    Sa nu ascultati in gura lu Sunt Beat ca e alcolist ca pana si fosta prietena a lui Tavy , Petro la bagat sub masa la articolu baut:)))))))

    13: Kal-El este superman, Jor-El este tasu:P
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Sam 09 Ian 2010, 17:52

    petro:))....hahahaha....spre nefericirea lui am dvd urile pe care le am tras la munte....frateeee.......l a pus in cap rau Monicutza...muci l a facut
    Beat ciocul mic ca pun filmul pe forum si rade toata lumea:))

    Ioane......sa treaca perioada de gratie si ti povestesc si partea happy de acolo.....dar sa mai treaca ceva:))
    Hai drum bun.....vb pe mess ( sa vad daca te mai am:)))))))
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  sunt_beat Sam 09 Ian 2010, 18:21

    =))) :"> Smile) ai ma ca am mai crescut...chair vreti sa bem ceva?:-?cand facem ?Very Happy
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  13 Sam 09 Ian 2010, 18:49

    betiv ce sa intelegem?aio consumat lapte si ai avut ameteli?


    vorbeste cu bebe te invata el cum e cu laptele:))Smile
    wolfy
    wolfy
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 01/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Brasov

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  wolfy Dum 10 Ian 2010, 03:46

    hihi pai dacai asa beat nam ce face cu tine Razz dar se gasesc presupun atletici Laughing Smile)
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  cryacc Dum 10 Ian 2010, 07:50

    13 a scris:betiv ce sa intelegem?aio consumat lapte si ai avut ameteli?


    vorbeste cu bebe te invata el cum e cu laptele:))Smile

    Smile) Beat ai ales nick-ul gresit
    -chiar monik te-a bagat sub masa??Smile)
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Dum 10 Ian 2010, 13:37

    n-ai cu ce breeeeeeee:)))))

    asta ca sa nu scriu nu ai cu cine:))).......
    m au distrat la culme...scotch, burbon.....si s au bagat si la tullamore drew......termenul corect pt ei este BOTI:)))))
    Monika
    Monika
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 232
    Data de inscriere : 22/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Bucuresti - Dr Taberei

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Monika Dum 10 Ian 2010, 15:23

    Pana mea...am vorbit cu tata si in principiu m`ar lasa si pe mn Smile sa merg...dar vrea sa stie detalii...unde se merge sigur si chestii dastea dak se poate sa anuntati :-s ...:*:*
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Lun 11 Ian 2010, 11:55

    ......daca printr o minune ajungeti la munte.....trec sa va calc cu atv -ul Smile)
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Deci sa fiu specifica

    Mesaj  PisiK Lun 11 Ian 2010, 20:28

    Sa clarific ceva.... noi aka 6 insi...care in total suntem 8 pana la urma lol...pe 29 o sa fim la munte ....Smile So.... Astept pana pe 20 sa stabiliti ceva lol ca vad ca nik nou....Noi pe 29 tot la munte o sa fim...deci nenea supa ...ne vedem acolo:)))) bounce
    Kal-EL
    Kal-EL
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 07/01/2010
    Varsta : 39

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Kal-EL Lun 11 Ian 2010, 20:55

    supa a scris:petro:))....hahahaha....spre nefericirea lui am dvd urile pe care le am tras la munte....frateeee.......l a pus in cap rau Monicutza...muci l a facut
    Beat ciocul mic ca pun filmul pe forum si rade toata lumea:))

    Ioane......sa treaca perioada de gratie si ti povestesc si partea happy de acolo.....dar sa mai treaca ceva:))
    Hai drum bun.....vb pe mess ( sa vad daca te mai am:)))))))


    Bv Bogdane am uitat sa mentionez ca spre dimineata cand toti sforaiau noi 2 eram cu sticlele pe masa si Monictza cu Aliana rupte de bete tot mai aveau putere sa danseze:)) am si eu filmarile si acuma:))) haha nu le pune pe forum ca ma bate zurlia:P Cred ca stiu la ce te referi cand zici partea happy si dak e asa cred ca eu si tu am avut cele mai happy parti in excursia aia:P Cat despre mess eu nu te-am mai vzt on de mult... ori mi-ai dat
    ignore izbiteas skoda de un caineX( da add

    P.S. CIne vrea si crede ca il tine , sa bea cu HDR ca el oricum bea si pt mn, deci are doza dubla:P
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Mar 12 Ian 2010, 00:34

    dami un buzz batute ar cainii:)
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  supa Mar 12 Ian 2010, 16:05

    dami un mesaj pe forum cu id-ul....
    Kal-EL
    Kal-EL
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 07/01/2010
    Varsta : 39

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Kal-EL Mar 12 Ian 2010, 17:35

    supa a scris:dami un mesaj pe forum cu id-ul....

    captain_america4

    Rog amatorii de liste pline sa se abtina de la add, ms
    huK
    huK
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 31
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Bucuresti

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  huK Mier 13 Ian 2010, 12:28

    PisiK a scris:Sa clarific ceva.... noi aka 6 insi...care in total suntem 8 pana la urma lol...pe 29 o sa fim la munte ....Smile So.... Astept pana pe 20 sa stabiliti ceva lol ca vad ca nik nou....Noi pe 29 tot la munte o sa fim...deci nenea supa ...ne vedem acolo:)))) bounce

    vorbeste tu pisik sa inchiriem Vila Eliza...daca trebuie avans sa stim cum si cat dam...
    eu vin sigur cu familia..5 persoane...2 camere..
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Oke

    Mesaj  PisiK Mier 13 Ian 2010, 12:55

    Deci huk voi 5 , noi suntem 8 lol:D Acum cine vine SIGUR sa se anunte .Destinatia --Vila Eliza in Sinaia.

    http://www.turistinfo.ro/sinaia/cazare-sinaia/vila_eliza-c49979.html


    100 % in Sinaia Depinde de cati se mai anunta pana in data de 18 deci repet maxim 18 ianuarie sa se anunte , facem rezervarea.

    Vom face o scurta intalnire la City Mall inainte pe data de ---20 ianuarie---- sa strangem banii de rezervare. Banii inainte ca la c... e:)))))))

    Banii inainte pentru ca nu vreau rezervare si apoi , pai stii...mia murit papucul stang...nu pot sa vin affraid

    Depinde cati se anunta pana atunci, dar pe scurt va trebuie cam 350 RON ( 3 milioane jumatate) de persoana. Va anunt in functie de cati oameni se mai anunta cat costa cazarea de persoana....Dar nu mai mult de 1 milion pt ambele nopti.
    wolfy
    wolfy
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 01/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Brasov

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  wolfy Mier 20 Ian 2010, 17:46

    tiam zis pis eu voi fii prezent daca mai primiti un cutu amarat dar numa decideti si voi odata zicetii cat cum unde:P
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  VOID Lun 25 Ian 2010, 12:41

    se mai pleaca la munte sau nu ca vreau sa fac intalnire cu adminii si jucatorii de pe srv in weekendul asta care vine , sa stiu daca va pun la socoteala sau nu
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Pai

    Mesaj  PisiK Lun 25 Ian 2010, 13:52

    Din punctul meu de vedere fa intalnire ca gask noastra ( 8 persoane ) am amanat plecarea pentru week endul 5-6-7 februarie:).De restul nu am mai auzit nimik pt ca nu raspund pe mess...anumite persoane:)) cheers .Call huk si intreaba-l daca ei pleaca week-endu asta sau mergem cu totii next week:)Ca eu nu am mai dat d el....

    Deci cei care vor sa mearga in week-endul 5-6-7 februarie , la intalnire sa aduceti si banii de cazare:) 1 milion de persoana ( - 10/20 ron dar ii folosim la mancare, 1 milion sa fiu sigura ca pot platii rezervarea, in functie de nr de insi alegem si vila).

    Continut sponsorizat


    Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii... - Pagina 3 Empty Re: Obisnuita iesire anuala la munte a comunitatii...

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai 2024, 01:31