DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+8
BuTuC
13
macelaru
Dunk
Kal-EL
Bleahh
cBu^ nInE
Mind_Scream
12 participanți

    guess what ?

    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Joi 26 Noi 2009, 02:33

    Profit de ocazie sa imi reanoiesc oferta de reduceri pt servicii stoma pt membrii comunitatii huk incepand cu consultatii gratuite la al meu cabinet privat. daca e sa ne impuscam macar sa o facem cu un zambet frumos pe fata, nu tinandu-ne de masele.

    link

    cine se stie cu cu probleme si ar dori sa stie macar ce i se intampla sa posteze aici sau sa imi lase un private message si voi fi bucuros sa ma ocup de ei. cheers
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  cBu^ nInE Joi 26 Noi 2009, 06:05

    Doc ii platesc eu consulatia lui Bebe daca ii scoti toti dintii....sa nu mai poata manca Smile)=)) (bafta Mind...e greu la inceput...dar trebuie sa lucrezi bine si ieftin pana iti faci o lista de clienti....si tine minte ca in meseria ta se merge foarte mult pe recomandari....

    sloganul colgate.....NICI O CARIE!!!
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Bleahh Joi 26 Noi 2009, 09:30

    Lucrezi si in rate? Smile O lista de preturi daca ai si eventual locatia cabinetului...
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Joi 26 Noi 2009, 09:46

    iti dai seama ca nu o sa afisez o lista de preturi. asta e o chestie privata de a cabinetului. doar pacientii vor beneficia de cunoasterea acestui lucru. in plus...chiar daca o afisez, nimeni nu o poate folosi... mai intai te uiti...apoi pui un diagnostic...apoi stabilesti cu pacientul ce sa se faca in functie de ce este necesar si de cat isi permite. nu de alta dar intre tratamente , fara pregatire medicala, nu puteti intelege. la asta foloseste medicul. o data determinat un diagnostic face PR cu pacientul sa ii explice.

    locatia este turda 129. la 30 m de intersesctia Turda /Ion Mihalache / Maresal Averescu
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Bleahh Joi 26 Noi 2009, 10:42

    M-ar fi tentat dar e foarte departe de mine din pacate Crying or Very sad
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Joi 26 Noi 2009, 11:52

    unde stai mane ?
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Bleahh Joi 26 Noi 2009, 12:33

    drumul taberii
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Vin 27 Noi 2009, 10:02

    41 are statie fix langa cabinet... metroul usor.
    de asemenea se poate lua metroul fie pana la Crangasi si 41 2 statii sau pana la Victoriei si 300 vreo 2-3 statii.

    toate aceste mijloace vin f des se misca rapid si te lasa la 100 m de cabinet.
    Kal-EL
    Kal-EL
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 20
    Data de inscriere : 07/01/2010
    Varsta : 39

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Kal-EL Joi 07 Ian 2010, 05:30

    Am avut pana acum 2 interventii dentare executate de Tudor(mind_scream) si nu pot sa zic decat merita sa faceti un efort sa il vizitati cei care aveti probleme dentare.Este un medic foarte priceput si are mare atentie si grija ca starea pacientului sa fie una cat mai comoda in ciuda faptului ca anumite probleme dentare iti pot cauza dureri insuportabile.Vorbesc din proprie experienta.

    Unora vi-se pare departe, eu stau langa Huk in soseaua giurgiului si tot m-am dus si as merge si pana la capatul lumii dak ar fi vorba de sanatatea mea!


    P.S. Sa stiti ca Mind vb chineza , asta numai in cazul cand vorbeste despre termeni pe care numai un medic dentist le cunoaste:))
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    IN ASTEPTARE ...

    Mesaj  Dunk Joi 07 Ian 2010, 16:55

    Eu cu mindu, am avut ceva certuri minore, insa nu vreau sa risc Smile... am toti dintii, si as vrea sa ii pastrez Smile. Dar.... poate pe viitor, o sa te contactez mindule.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Sam 09 Ian 2010, 02:12

    3 cu cea de azi blade (kal-el ) si ms de cuvintele frumoase. drum bun si cand revii bagam manopera 4 respectiv 5. numai bine mane si sa nu ne uiti prea curand.

    dunk, te astept cu placere. eu unul niciodata nu ma apuc de un pacient daca am impresia ca e ceva la mijloc. ori ii acord maxim de atentie ori mai bine nu il chem. cu mine nu ai probleme. si mici harsaieli sunt normale, mai ales in grupuri mari dinamice. ai grija de malaxor si cand te decizi cauta-ma.

    astept sa va vad la culoare...poate facem o intalnire a comunitatii la mine la cabinet Very Happy

    usa e mereu deschisa (am cheia Very Happy )

    numai bine.
    avatar
    macelaru
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 68
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : bistrita-nasaud

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  macelaru Sam 09 Ian 2010, 19:43

    Mind_Scream a scris:3 cu cea de azi blade (kal-el ) si ms de cuvintele frumoase. drum bun si cand revii bagam manopera 4 respectiv 5. numai bine mane si sa nu ne uiti prea curand.

    dunk, te astept cu placere. eu unul niciodata nu ma apuc de un pacient daca am impresia ca e ceva la mijloc. ori ii acord maxim de atentie ori mai bine nu il chem. cu mine nu ai probleme. si mici harsaieli sunt normale, mai ales in grupuri mari dinamice. ai grija de malaxor si cand te decizi cauta-ma.

    astept sa va vad la culoare...poate facem o intalnire a comunitatii la mine la cabinet Very Happy

    usa e mereu deschisa (am cheia Very Happy )

    numai bine.
    ah mindule de eram io prin preajma aveai frate de munca la maxilaru meu ce pacat ce oferta doamne
    mi-e ciuda de mor
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Dum 10 Ian 2010, 10:49

    pai tu pe unde esti macel ?
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  13 Dum 10 Ian 2010, 12:56

    Mind_Scream a scris:pai tu pe unde esti macel ?
    e aproape..in bistrita Smile)
    BuTuC
    BuTuC
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 118
    Data de inscriere : 19/09/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  BuTuC Lun 11 Ian 2010, 00:41

    mind am si eu o intrebare pt tine,de WATERPIK ai auzit ??ce stii despre el ,merita??
    ps:te rog un pm
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Lun 11 Ian 2010, 00:51

    imi cam face fitze mesageria din cauza browser-ului asa ca raspund direct aici.

    la waterpark am fost de cateva ori si mi s-a parut ca merita. e chiar amuzant.....cel putin de cand au inchis tubul in care daca te dadeai luai un mare cap-in-tub din cauza curbei stramte pe verticala si a vitezei.

    in rest daca iti place apa e chiar distractiv.....tuburile inalte sunt fun....topoganele inalte sunt kamikaze....iar panta mica pt colacuri extra-extra-mari este extrem de distractiva....daca esti defect ca mine si te dai in picioare pe colac Smile)

    sfat : cumpara-ti un suc din afara si ascunde-l in geanta ca cele de acolo sunt scumpe de iti donezi un rinichi pt un pepsi de 0.5.

    cam mult beton....dar daca esti acvatic nu mai iesi de acolo asa ca nu e problema.

    eu am fost cu catva amici de vreo 3 ori si m-am distrat de am crapat.
    PaHo
    PaHo
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 381
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Nasaud

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  PaHo Lun 11 Ian 2010, 17:09

    13 a scris:e aproape..in bistrita Smile)
    he he 13 kd vi prin nasaud sa ne intalnim k nu sunt numai 23 km daca vrei lasa mi pm
    BuTuC
    BuTuC
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 118
    Data de inscriere : 19/09/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  BuTuC Lun 11 Ian 2010, 17:36

    Mind_Scream a scris:imi cam face fitze mesageria din cauza browser-ului asa ca raspund direct aici.

    la waterpark am fost de cateva ori si mi s-a parut ca merita. e chiar amuzant.....cel putin de cand au inchis tubul in care daca te dadeai luai un mare cap-in-tub din cauza curbei stramte pe verticala si a vitezei.

    in rest daca iti place apa e chiar distractiv.....tuburile inalte sunt fun....topoganele inalte sunt kamikaze....iar panta mica pt colacuri extra-extra-mari este extrem de distractiva....daca esti defect ca mine si te dai in picioare pe colac Smile)

    sfat : cumpara-ti un suc din afara si ascunde-l in geanta ca cele de acolo sunt scumpe de iti donezi un rinichi pt un pepsi de 0.5.

    cam mult beton....dar daca esti acvatic nu mai iesi de acolo asa ca nu e problema.

    eu am fost cu catva amici de vreo 3 ori si m-am distrat de am crapat.


    hahahahahahha eu ma refeream la water pik adika sistemul ala de spalare pe dinti cu jet de apa nu la water park Smile)))

    http://www.waterpik.com/
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  supa Lun 11 Ian 2010, 18:52

    Bistrita Smile)))


    mai este clubul de la Cotul Iadului?
    mergeam odata pe acolo Smile)
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  vaNia Lun 11 Ian 2010, 19:25

    supa a scris:Bistrita Smile)))


    mai este clubul de la Cotul Iadului?
    mergeam odata pe acolo Smile)

    De la mine pentru supa fara numar DOI WALLURI si TREI AIME Smile)

    https://www.youtube.com/watch?v=_7UYnB-rGyw
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  supa Lun 11 Ian 2010, 19:39

    ehehehe....stiu baietii din Bistrita ce e acolo:)))......sa pun pozele de la Amsterdam:))))???????
    cand ne lovim rau.......sa vezi ce canta toata gasca melodia....si dam adunarea la .....Amsterdam>>>>
    chiar imi place melodia...surprinzator sau nu.......care i ala care se duce cu banii in groapa lasand la o parte o gramada de chestii pe care chiar le poate face:)))
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Lun 11 Ian 2010, 20:48

    ups..sorry butuc...eram in graba. nu prea am o perioada asa de grozava.

    waterpik....stiu fb despre el. altfel numit si "dus bucal" e u unealta desteapta si daca il folosesti corect te ajuta sa ai o igienta bucala mult mai buna. dar atentie, nu inlocuieste periajul. acesta este obligatoriu. foloseste un jet de apa pt a curata zonele greu accesibile periajului. si completeaza aceasta actiune cu o efiecienta mare, in special retromolar ( in spatele ultimului dinte) , interdentar si in santul gingival. unii spun ca il poti folosi sa mai cureti si limba. este in general recomandat celor cu ingheuiri dentare sau care poarta aparate ortodontice, dar este recomandabil pentru oricine.am colegi care folosesc asa ceva si se declara foarte multumiti de el. atentie la ce firma folosesti...sa nu dai o tona de bani doar pt a plati firma dar nici sa nu iei un chici.

    contraindicatii nu prea are. e greu sa iti faci rau cu el. inlocuieste cu succes ata dentara, a carei utilizare am observat ca este de multi pacienti exagerata ducand la leziuni atat gingivale cat si dentare. so...yeah...buy your but an oral wash doo-dicky.

    eu unul il recomand. dar nu exclude periajul si mersul la control stomatologic.
    BuTuC
    BuTuC
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 118
    Data de inscriere : 19/09/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  BuTuC Lun 11 Ian 2010, 22:27

    Mind_Scream a scris:ups..sorry butuc...eram in graba. nu prea am o perioada asa de grozava.

    waterpik....stiu fb despre el. altfel numit si "dus bucal" e u unealta desteapta si daca il folosesti corect te ajuta sa ai o igienta bucala mult mai buna. dar atentie, nu inlocuieste periajul. acesta este obligatoriu. foloseste un jet de apa pt a curata zonele greu accesibile periajului. si completeaza aceasta actiune cu o efiecienta mare, in special retromolar ( in spatele ultimului dinte) , interdentar si in santul gingival. unii spun ca il poti folosi sa mai cureti si limba. este in general recomandat celor cu ingheuiri dentare sau care poarta aparate ortodontice, dar este recomandabil pentru oricine.am colegi care folosesc asa ceva si se declara foarte multumiti de el. atentie la ce firma folosesti...sa nu dai o tona de bani doar pt a plati firma dar nici sa nu iei un chici.

    contraindicatii nu prea are. e greu sa iti faci rau cu el. inlocuieste cu succes ata dentara, a carei utilizare am observat ca este de multi pacienti exagerata ducand la leziuni atat gingivale cat si dentare. so...yeah...buy your but an oral wash doo-dicky.

    eu unul il recomand. dar nu exclude periajul si mersul la control stomatologic.

    am primit deja unu original waterpik from USA si azi l am folosit pt prima data, e super cool si ai o senzatie greu de explicat iar cu stomatologul am cam ''r@tat" intalnirea cu el de ceva ani buni ,poate ne vedem curand Smile dar o sa te inchini ce o sa vezi Smile))) scarface era mic copil
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Mier 13 Ian 2010, 01:46

    lasa ca am vazut destule....greu de crezut ca poti veni cu ceva sa ma faca sa ridic spranceana.

    cauta-ma cand te hotarasti si te programez.

    chiar ar fi interesant sa vad si un pacient care foloseste waterpik.
    BuTuC
    BuTuC
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 118
    Data de inscriere : 19/09/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  BuTuC Vin 29 Ian 2010, 01:47

    mind lasa si mie un pm cu nr tau de tell sa vb sa facem o programare
    1oo1DreamS.ro
    1oo1DreamS.ro
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 31/01/2010
    Varsta : 58

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  1oo1DreamS.ro Dum 31 Ian 2010, 11:49

    Mind_Scream a scris:lasa ca am vazut destule....greu de crezut ca poti veni cu ceva sa ma faca sa ridic spranceana.

    cauta-ma cand te hotarasti si te programez.

    chiar ar fi interesant sa vad si un pacient care foloseste waterpik.

    programate-as pe insulele virgine cu claudia senzual ....

    mai da te facusi afacerist nu gluma ....
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Mind_Scream Lun 01 Feb 2010, 22:41

    zise bisnitarul-sef ... Twisted Evil

    hai sa te programez. poate te socti de o lobotomie gratuita cheers .... daca nu ai deja una facuta Very Happy
    1oo1DreamS.ro
    1oo1DreamS.ro
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 31/01/2010
    Varsta : 58

    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  1oo1DreamS.ro Mar 02 Feb 2010, 15:12

    Mind_Scream a scris:zise bisnitarul-sef ... Twisted Evil

    hai sa te programez. poate te socti de o lobotomie gratuita cheers .... daca nu ai deja una facuta Very Happy


    e de mult facuta , nu mai ai la ce What a Face

    Continut sponsorizat


    IN ASTEPTARE Re: guess what ?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 21:47