DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+17
hGn ^
wolfy
13
BEBEEE
Twisted_Tavy
macelaru
crypt
MaX
cBu^ nInE
cTz
VlaDutZ
Dunk
pOnT1nO
sunt_beat
cK
Admin
BenQ
21 participanți

    va multumesc

    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BenQ Mier 06 Ian 2010, 20:22

    sunt_beat a scris:esti cu capu..am zis ca nu ma mai ma bag...da din partea mea pro master....asta vrei sa auzi?


    p.s: deasta nu v-a raspunde nici huk......pt ca sunteti niste sarlatani....incepeti sa santajati oameni...Smile
    is cu capu...Smile) buna asta..jigneste ..nu iti da cu pararea despre un om ...dak nu il cun bn...ok majestate ?


    Ultima editare efectuata de catre BenQ in Mier 06 Ian 2010, 20:28, editata de 1 ori
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  pOnT1nO Mier 06 Ian 2010, 20:25

    cTz a scris:
    cK a scris:bebe tu copil facut in epubetra in calitate de ce vorbesti tu !? ori in calitate de deasta pig clown jocolor

    acum ai gasit si tu glumitele astea pe google? trist .... sunt vechi mane , mai cauta.ce sa zic,ai inceput iarasi sa jignesti.de altfel cand nu ai ce argumente sa aduci incepi si jignesti ca e mai usor.bla bla bla m-am plictisit deja.

    nu se simte el CALVIn daca nu injura pe cineva .


    daca eu as fi zis ce a zis ck pac rpd warn 2

    beat poate ma bagi inapoi la membrii.nu decis tu de unu singur


    Ultima editare efectuata de catre pOnT1nO in Mier 06 Ian 2010, 20:38, editata de 1 ori
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BEBEEE Mier 06 Ian 2010, 20:33

    lasatil ma sa jigneasca, in primul rand nu ne-am vazut niciodata fata in fata ca sa-ti dai cu parerea despre mine nici poze n-ai vazut macar(eu macar am vazut poze cu tine si esti COLORAT IN monkey
    -si alti glumesc dar tu esti atat~~~~ de incat nu poti sa faci o gluma buna ,sa le zic la baieti cat de destept esti tu de te pui la mintea lui RARES?

    sa fim seriosi asa cum sunt eu ,dar am minte mai multa decat a ta TE ASIGUR EU,putem sa facem si un test sa vedem
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  13 Mier 06 Ian 2010, 20:38

    BEBEEE a scris:lasatil ma sa jigneasca, in primul rand nu ne-am vazut niciodata fata in fata ca sa-ti dai cu parerea despre mine nici poze n-ai vazut macar(eu macar am vazut poze cu tine si esti COLORAT IN monkey
    -si alti glumesc dar tu esti atat~~~~ de incat nu poti sa faci o gluma buna ,sa le zic la baieti cat de destept esti tu de te pui la mintea lui RARES?

    sa fim seriosi asa cum sunt eu ,dar am minte mai multa decat a ta TE ASIGUR EU,putem sa facem si un test sa vedem

    Smile)Smile)bolnavule:))
    wolfy
    wolfy
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 56
    Data de inscriere : 01/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Brasov

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  wolfy Mier 06 Ian 2010, 20:41

    trei sasi vare si lupu coada nu?! Razz nush ce sa zic mie ck nu mia zis nimik niciodata sil cunosc de cand era simplu player dar nui iau apararea amandoi au gresit in felul lor Very Happy si benq ii de treaba mereu nush ce va apuca de va mancatii intre voi!!!!spunetimi ca va musc de va catapultez pe marte!!!si de beat ce tot avetii cu el numa prostii zicetii chiar trebuie sa va etalatii steroiizi?in orice topic numa beat sau lulu in sus si-n jos mai lasati naibi orgolile astea nu unu sau altu lasa servaru gol ci voi cu certurile vostre constante!!! pale

    p.s ck apropo am fost si eu facut rocket set on fire blind slap.. si nam zis nimik tot cu huk am ramas pana la capat link deci fii si tu mai flexibil sau trei sati aduc aminte cum radeam eu cu vani si cu tine pe dustcastel? Very Happy
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  cK Mier 06 Ian 2010, 21:09

    Smile) batetiva omorativa faceti ce vreti Smile)


    decizia e luata BenQ esti Administrator

    nu uita ca eu team facut de la slot pana la master

    cum teai castigat locu atunci asa sa faci si de acum in colo daca mai esti in stare daca nu ai sa scazi

    iar tu bebezor ai dreptnas ai mai multa minte ca mine eu nu am facut rau la srv nu am distrus forumuri nu am profitat de admin
    ca la cate injuraturi jigniri pe forum ati facut atunci cu mine puteam sa intru la krond si sa dau delete dar tu ai mai multa minte ca mine bebezor si deaia nu am facut asa
    iar de SUNT BEAT Si LULU daca se mai ia cineva de iei va avea de aface cu mine luatio cum vreti amenintare va ARD cum va mai prind ca va luati de iei
    ca daca nu erau iei srv nu mai exista ca pe voi va durea undeva erati pe alte srv de pgl sau mai stiu eu ce iar astea se chinuia sal refaca sa aduca lume sa bage redirecte sa faca forum si etc
    PS. zile benq la baieti cine tea facut master ca vorbeam mereu pe mess Wink si te invatam multe chesti
    pa pa


    Ultima editare efectuata de catre cK in Mier 06 Ian 2010, 21:16, editata de 1 ori
    hGn ^
    hGn ^
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 324
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 30
    Localizare : La MaMa DraKu!

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  hGn ^ Mier 06 Ian 2010, 21:14

    vezi ca eu l-am propus pe benQ pt a fi promovat (ca administrator) si apoi a fost promovat de beat pt ca se descurca de minune! tu atunci nici nu erai owner erai master nu aveai de unde sa il fac cred ca l-ai facut praf !!! tot ce au muncit beatu,lulu si cei lalti admini ai daramat tu!!!
    hai ca toata lumea e PRO ce am zis eu;)Wink!
    hai bafta Smile)!! la scandaluri Smile)!!
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Admin Mier 06 Ian 2010, 21:19

    munca nu e numai a noastra..e a tuturor..cum ti-am zis si pe privat benq ai procedat incorect trebuia gag nu rocket..orcum totusi nu inteleg un lucru acel rocket la primit cand juca CK cu adminu sau pe acel nume Cocaina?!
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  pOnT1nO Mier 06 Ian 2010, 21:23

    @ lulu.juca cu numele cocaina ...
    @ ck. grea e romana asta
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  crypt Mier 06 Ian 2010, 21:23

    era cocaina tocmai asta e problema:)
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BEBEEE Mier 06 Ian 2010, 21:25

    Admin a scris:munca nu e numai a noastra..e a tuturor..cum ti-am zis si pe privat benq ai procedat incorect trebuia gag nu rocket..orcum totusi nu inteleg un lucru acel rocket la primit cand juca CK cu adminu sau pe acel nume Cocaina?!
    da lulu era cu numele cocaina
    @ck tot respectul pentru andrei si lulu ...eu o singura data (mai exact la inceput)m-am certat cu andrei de atunci ...ce pot spune m-a invatat numai de bine
    salut
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Admin Mier 06 Ian 2010, 21:43

    bebezor pe mine unu lasama cu comentarile tale referitor la respectu pe care mil portii, chiar nu imi pasa, pe mess ma injuri cum iti vine la gura dar aici, prezinti alt caracter!

    - Eu unu consider atata timp cat ck nu juca cu adminu lui e si el vinovat, dar o parte din vina o are si benq nu trebuie sa procedeze asa..
    - Din cate ati vazut ck de multe ori intra cu alte nume pe server iar motivu fiind sa nu mai fie atat scandal...multii cautatii scandal
    Daca imi aduc eu aminte a mai fost un caz asemenator in care Mclocky(scuze daca am gresit numele:P:) ia dat ban lu pontino..si tot la fel a fost ca (pontino nu juca cu adminu) rezultand ca vinovat era cel in cauza(pontino)
    Am o intrebare dece sa ajuns la ROCKET? ce a zis Calvin asa de grav de a primit?!
    eu niciodata nu am luat apararea nimanui..toti trebuie sa ne respectam Gradul detinut pe server e doar un semn al muncii noastre pentru server si al daruintei..
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BEBEEE Mier 06 Ian 2010, 21:47

    [quote="Admin"]bebezor pe mine unu lasama cu comentarile tale referitor la respectu pe care mil portii, chiar nu imi pasa, pe mess ma injuri cum iti vine la gura dar aici, prezinti alt caracter!

    quote]

    pentru tine era respect pentru forum ~ daca observi am continuat cu ANDREI nu vad numele TAu
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BenQ Joi 07 Ian 2010, 14:27

    Admin a scris:bebezor pe mine unu lasama cu comentarile tale referitor la respectu pe care mil portii, chiar nu imi pasa, pe mess ma injuri cum iti vine la gura dar aici, prezinti alt caracter!

    - Eu unu consider atata timp cat ck nu juca cu adminu lui e si el vinovat, dar o parte din vina o are si benq nu trebuie sa procedeze asa..
    - Din cate ati vazut ck de multe ori intra cu alte nume pe server iar motivu fiind sa nu mai fie atat scandal...multii cautatii scandal
    Daca imi aduc eu aminte a mai fost un caz asemenator in care Mclocky(scuze daca am gresit numele:P:) ia dat ban lu pontino..si tot la fel a fost ca (pontino nu juca cu adminu) rezultand ca vinovat era cel in cauza(pontino)
    Am o intrebare dece sa ajuns la ROCKET? ce a zis Calvin asa de grav de a primit?!
    eu niciodata nu am luat apararea nimanui..toti trebuie sa ne respectam Gradul detinut pe server e doar un semn al muncii noastre pentru server si al daruintei..
    deaia a luat rocket ca vorbea numai aiurea...se adresa taci akolo la admini ...zicea ca suntem nush cum ca nu dam vot...dar dak era cu adminu vedea ca am decis sa lasam d2 ce a dat serveru la vot...intelegi lulu ?
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Bleahh Joi 07 Ian 2010, 14:49

    eu ii dadeam ban 120 min daca imi zicea sa tac Laughing
    <nAs>
    <nAs>
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 20/11/2009
    Varsta : 48
    Localizare : prin toata tara

    va multumesc - Pagina 2 Empty pacat de srv,de la un afon in cs

    Mesaj  <nAs> Vin 08 Ian 2010, 13:42

    scz ca ma bag dar tiganie ca asta mai rar,acum 2 ani cand am intrat prima oara pe srv era super,acum suferinta multa
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  cTz Vin 08 Ian 2010, 20:00

    <nAs> a scris:scz ca ma bag dar tiganie ca asta mai rar,acum 2 ani cand am intrat prima oara pe srv era super,acum suferinta multa

    de ce oare toata lumea are ceva impotriva unui singur om? suntem noi nebuni?
    cand unul iti zice ca esti "vb frumos" iti pui un semn de intrebare,dar cand iti spun 30 de insi inseamna ca asa e.
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  pOnT1nO Joi 14 Ian 2010, 14:21

    am sa postez aici ca rpd ati inchis topicu sa nu va raspunda cineva np.

    "1.Primu Motiv la tot scandalu asta e ca ai fost retrogradat
    2.La fel si benq
    3.nu vam injurat nu vam jignit
    4.nu am dat banuri aiurea pe server cat si pe forum
    5.o data daca ma mai jignesti Mind vorbim altfel valabil si ptr cei lalati
    6. nu iti convine pa dute sanatos pe alte servere ca nu te obliga nimeni sa stai pe aici
    7. decand cu retrogradarea numai scandaluri ba asta nu a fost voia mea asta a zis si huk personal; sa mai retrogradam din owneri si sa ramai doar cei care se ocupa de srv,,ptr ca noclip il face si alti il strica si omu sa enervat si nu mai vroia sa faca nimic
    8. NU MAI VREI ADMIN POSTEAZA LA RETROGRADARI VALABIL PTR TOTI
    9.vad ca zici ramai fara noi care NOI tu benq bebe pontino si gasca ta de pitici....eu vad multi admini de pe srv ca intra mereu si se joaca si saluta si vorbesc frumos si isi vad de adminu lor
    10 T.C"

    eu cred ca glumesti (si nu sunt singurul care crede asta)

    @ 3. nu nu "tu nu ne-ai injurat"poate ai uitat de cate ori ne-ai injurat pe mine.vania.benq.ctz.nine.bebe etc(iti dau toata lista si dovezile daca e nevoie) numa noi suntem baieti rai tu esti ala bun

    @ 4. aceiasi poveste ca si sus ...iti dau dovezi daca e nevoie ( tu nici amx_s-uri nu dai esti baiat cuminte)

    @ 6. deja m-am saturat de fraze gen " plecati pe alte srv daca nu va convine" stai linistit ca multi owneri au renuntat din cauza ta si multi admini au admine pe alte srv.

    @ 9. trist Sad eu nu cred ca suntem vreo 2-3 "pitilici" care renunta la aceasta comunitate.conform votului pot sa zic ca tu ai destramat aceasta comunitate

    -nici respect nu ai avut sa-mi rasp la topicu meu asa esti tu ...ck te cheama
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BenQ Joi 14 Ian 2010, 14:47

    pOnT1nO a scris:am sa postez aici ca rpd ati inchis topicu sa nu va raspunda cineva np.

    "1.Primu Motiv la tot scandalu asta e ca ai fost retrogradat
    2.La fel si benq
    3.nu vam injurat nu vam jignit
    4.nu am dat banuri aiurea pe server cat si pe forum
    5.o data daca ma mai jignesti Mind vorbim altfel valabil si ptr cei lalati
    6. nu iti convine pa dute sanatos pe alte servere ca nu te obliga nimeni sa stai pe aici
    7. decand cu retrogradarea numai scandaluri ba asta nu a fost voia mea asta a zis si huk personal; sa mai retrogradam din owneri si sa ramai doar cei care se ocupa de srv,,ptr ca noclip il face si alti il strica si omu sa enervat si nu mai vroia sa faca nimic
    8. NU MAI VREI ADMIN POSTEAZA LA RETROGRADARI VALABIL PTR TOTI
    9.vad ca zici ramai fara noi care NOI tu benq bebe pontino si gasca ta de pitici....eu vad multi admini de pe srv ca intra mereu si se joaca si saluta si vorbesc frumos si isi vad de adminu lor
    10 T.C"

    eu cred ca glumesti (si nu sunt singurul care crede asta)

    @ 3. nu nu "tu nu ne-ai injurat"poate ai uitat de cate ori ne-ai injurat pe mine.vania.benq.ctz.nine.bebe etc(iti dau toata lista si dovezile daca e nevoie) numa noi suntem baieti rai tu esti ala bun

    @ 4. aceiasi poveste ca si sus ...iti dau dovezi daca e nevoie ( tu nici amx_s-uri nu dai esti baiat cuminte)

    @ 6. deja m-am saturat de fraze gen " plecati pe alte srv daca nu va convine" stai linistit ca multi owneri au renuntat din cauza ta si multi admini au admine pe alte srv.

    @ 9. trist Sad eu nu cred ca suntem vreo 2-3 "pitilici" care renunta la aceasta comunitate.conform votului pot sa zic ca tu ai destramat aceasta comunitate

    -nici respect nu ai avut sa-mi rasp la topicu meu asa esti tu ...ck te cheama
    a spus tot ce ara de zis...CK esti un mare LAS ...atata sti mergi pe alt server..si TC...
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  cK Joi 14 Ian 2010, 14:57

    ca sa vedeti si voi cine face cearta atata pe srv si cine dezgusteaza lumea si pleaca

    a luat de acolo si a mutat aici

    rog administratori si owneri sa ia masuri
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  sunt_beat Joi 14 Ian 2010, 15:15

    offtopicuri pe aici.....mai aveti mult sa continuati?chiar pe bune...pontino benq jucati de 6 luni si parca jucati de anii de zile....mai taceti din gura aia...vedeti amandoi de adminu/slotu vostru....aveti atatea pretentii cand ati inceput sa jucati odata cu ck....nu vedeti ca numai cearta provocati ?
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  cTz Joi 14 Ian 2010, 18:04

    sunt_beat a scris:offtopicuri pe aici.....mai aveti mult sa continuati?chiar pe bune...pontino benq jucati de 6 luni si parca jucati de anii de zile....mai taceti din gura aia...vedeti amandoi de adminu/slotu vostru....aveti atatea pretentii cand ati inceput sa jucati odata cu ck....nu vedeti ca numai cearta provocati ?

    in primul rand nu prea vad de ce te legi de perioada de timp de cand ei joaca pe sv.si ca sa fac o paranteza aici sunt multi care joaca de mult timp pe sv printre care ma pot numara si eu si care sunt scarbiti de ceea ce se petrece pe sv in momentul de fata.daca multi nu au mai facut scandal asta nu inseamna ca ne-am schimbat parerea despre ck si ceea ce el face.pur si simplu nu are rost sa-ti bati gura cu cineva care oricum nu vrea sa priceapa nimic si nici nu ar avea cum.dupa cum spunea void daca imi aduc bine aminte "daca dumnezeu nu a dat , voi de ce cereti?".
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BenQ Joi 14 Ian 2010, 19:36

    mersi ca m`ati scos si de la membri....>Very Happy<
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  pOnT1nO Joi 14 Ian 2010, 22:43

    cK a scris:ca sa vedeti si voi cine face cearta atata pe srv si cine dezgusteaza lumea si pleaca

    a luat de acolo si a mutat aici

    rog administratori si owneri sa ia masuri

    crede-ma ca nu am postat de dragu de a posta da? cand am facut POST-ul in topicul "ATENTIE" a fost blocat!!!

    ca voi rpd il inchideti atata stiti si "daca nu iti convine bft pe alte servere"
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Admin Joi 14 Ian 2010, 22:57

    nu mai puneti mah frate paie pe foc
    pontino tie ti se pare ca daca faci scandal si faci atatea mi de topicuri vei rezolva ceva?

    NU VA INTELEG IN FIECARE ZI nu exista topic in care sa nu postati nemultumirile voastre...nu se rezolva utilizand aceasta metoda..mai mult va place sa stresati pe unu si pe altu..sa produceti scandal..si sa stau eu in fiecare zi sa iau fiecare topic la cenzurat, deoarece unii se pare ca incurca forumu cu maidanu..
    va inteleg ca sunteti nemultumitii, dar nu acesta e metoda!
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  sunt_beat Vin 15 Ian 2010, 04:34

    cTz a scris:
    sunt_beat a scris:offtopicuri pe aici.....mai aveti mult sa continuati?chiar pe bune...pontino benq jucati de 6 luni si parca jucati de anii de zile....mai taceti din gura aia...vedeti amandoi de adminu/slotu vostru....aveti atatea pretentii cand ati inceput sa jucati odata cu ck....nu vedeti ca numai cearta provocati ?

    in primul rand nu prea vad de ce te legi de perioada de timp de cand ei joaca pe sv.si ca sa fac o paranteza aici sunt multi care joaca de mult timp pe sv printre care ma pot numara si eu si care sunt scarbiti de ceea ce se petrece pe sv in momentul de fata.daca multi nu au mai facut scandal asta nu inseamna ca ne-am schimbat parerea despre ck si ceea ce el face.pur si simplu nu are rost sa-ti bati gura cu cineva care oricum nu vrea sa priceapa nimic si nici nu ar avea cum.dupa cum spunea void daca imi aduc bine aminte "daca dumnezeu nu a dat , voi de ce cereti?".



    playerii pelaca..altii vin.....nu vaietati voi atata un server pt cateva minusculi....eu pariez ca fara voi va fi mai mult mai bine...cu atatea fitze.......


    @cine mi-a scos administratoru?Neutral si dc?un pm macar?
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  VOID Vin 15 Ian 2010, 09:32

    sunt_beat a scris:
    cTz a scris:
    sunt_beat a scris:offtopicuri pe aici.....mai aveti mult sa continuati?chiar pe bune...pontino benq jucati de 6 luni si parca jucati de anii de zile....mai taceti din gura aia...vedeti amandoi de adminu/slotu vostru....aveti atatea pretentii cand ati inceput sa jucati odata cu ck....nu vedeti ca numai cearta provocati ?

    in primul rand nu prea vad de ce te legi de perioada de timp de cand ei joaca pe sv.si ca sa fac o paranteza aici sunt multi care joaca de mult timp pe sv printre care ma pot numara si eu si care sunt scarbiti de ceea ce se petrece pe sv in momentul de fata.daca multi nu au mai facut scandal asta nu inseamna ca ne-am schimbat parerea despre ck si ceea ce el face.pur si simplu nu are rost sa-ti bati gura cu cineva care oricum nu vrea sa priceapa nimic si nici nu ar avea cum.dupa cum spunea void daca imi aduc bine aminte "daca dumnezeu nu a dat , voi de ce cereti?".



    playerii pelaca..altii vin.....nu vaietati voi atata un server pt cateva minusculi....eu pariez ca fara voi va fi mai mult mai bine...cu atatea fitze.......


    @cine mi-a scos administratoru?Neutral si dc?un pm macar?

    - nu exista "minusculi" , intr-o comunitate fiecare om e important
    - forumul exista ca fiecare membru sa-si spuna oful - dreptul la libera exprimare, imi pare rau ca nu ai inteles asta
    - administratorul ti l-am scos eu pt ca in ciuda faptului ca s-a stabilit ca un topic se va inchide la cel putin 3 zile de cand a postat ultima persoana tu continuai sa inchizi topicuri atat dupa bunul tau plac cat si al lui ck


    Ultima editare efectuata de catre VOID in Vin 15 Ian 2010, 11:55, editata de 1 ori
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  cTz Vin 15 Ian 2010, 10:05

    sunt_beat a scris:
    cTz a scris:
    sunt_beat a scris:offtopicuri pe aici.....mai aveti mult sa continuati?chiar pe bune...pontino benq jucati de 6 luni si parca jucati de anii de zile....mai taceti din gura aia...vedeti amandoi de adminu/slotu vostru....aveti atatea pretentii cand ati inceput sa jucati odata cu ck....nu vedeti ca numai cearta provocati ?

    in primul rand nu prea vad de ce te legi de perioada de timp de cand ei joaca pe sv.si ca sa fac o paranteza aici sunt multi care joaca de mult timp pe sv printre care ma pot numara si eu si care sunt scarbiti de ceea ce se petrece pe sv in momentul de fata.daca multi nu au mai facut scandal asta nu inseamna ca ne-am schimbat parerea despre ck si ceea ce el face.pur si simplu nu are rost sa-ti bati gura cu cineva care oricum nu vrea sa priceapa nimic si nici nu ar avea cum.dupa cum spunea void daca imi aduc bine aminte "daca dumnezeu nu a dat , voi de ce cereti?".



    playerii pelaca..altii vin.....nu vaietati voi atata un server pt cateva minusculi....eu pariez ca fara voi va fi mai mult mai bine...cu atatea fitze.......


    @cine mi-a scos administratoru?Neutral si dc?un pm macar?

    imi pare rau dar sa stii si tu ca sv a crescut cu "minusculi" d'astia cu fitze cum le spui tu nu cu badarani ca tine si altii.administratorul ti-a fost scos pentru ca nu stii sa gandesti impartial si sa iei o decizie corecta.imi pare rau boss dar nu mai esti la putere,trist.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Mind_Scream Vin 15 Ian 2010, 13:49

    Dumnezeu e in detalii si multi minusculi fac o comunitate.
    post-uri sunt multe deoarece plangerile sunt multe.
    daca era 1-2 insi care tot posta intelegeam, dar sunt cam multe persoane diferite. si taraboi , detaraboi , daca sunt atatia care il fac inseamna ca o fi ceva in neregula. pana acum a fost liniste. odata cu ck au inceput sa curga plangerile.

    pacat .... sper ca in viitor, pe noul serv, sa fim foarte atenti cu distribuirea functiilor. sa nu uitam un lucru important : puterea corupe.

    trebuie o fire justa si puternica pt a rezista tentatiei...iar asta este greu de intalnit.
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  BenQ Vin 15 Ian 2010, 15:10

    incredibil cat adevar poate spune void cu mind Neutral..abea astept noul server...?Neutral..

    Continut sponsorizat


    va multumesc - Pagina 2 Empty Re: va multumesc

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 18:55