DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+3
lukyzor
Bleahh
BEBEEE
7 participanți

    daca se poate

    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    daca se poate Empty daca se poate

    Mesaj  BEBEEE Lun 11 Ian 2010, 19:59

    da cum este si titlul......daca se poate sa ma ocup de bannere pt sv....multumesc
    gen ->daca se poate Banneri
    daca se poate Banner2tu
    daca se poate Banner3of
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  Bleahh Lun 11 Ian 2010, 21:07

    eu cred ca vrei iar acces la forum sa-l stergi =)) Laughing Laughing Laughing
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  BEBEEE Lun 11 Ian 2010, 21:15

    Bleahh a scris:eu cred ca vrei iar acces la forum sa-l stergi =)) Laughing Laughing Laughing
    bleahh eu cand am sters forumul acela era de pe accesul lui andrei....am ghicit parola nici decum accesul dat de cryac Razz
    lukyzor
    lukyzor
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Petrosani

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  lukyzor Lun 11 Ian 2010, 21:17

    am facut si eu una ... dai click pe ea ca e pusa pt redirect pe forum

    daca se poate Huk
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  Admin Lun 11 Ian 2010, 21:23

    Mah frate uite care e faza..ca vad ca doriti sa va implicati..maine ca termin cu testele. voi incepe un fel de concurs "CARE FACE CEL MAI FRUMOS BANNER" - PRIMA REGULA SA SE FOLOSEASCA DOAR PHOTOSHOP! NU MA INTERESEAZA VERSIUNEA, DAR SA FIE PHOTOSHOP CA SA FIE DE O CALITATE SUPERIOATA, NU PAINT..SAU ALTE TAMPENI DE PROGRAME!

    - TIMP DE 3 ZILE VA VOI LASA CA FIECARE SA POSTATI UN SINGUR BANNER, DUPA 3 ZILE VOI POSTA UN VOT UNDE TOTI MEMBRI VOR VOTA BANNERU(ACEL VOT VA TINE TOT 3 ZILE)
    - MAINE VOI PREZENTA DIMENSIUNILE BANNERULUI, CE SA SCRIE PE EL SI ALTE CHESTII!
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  crypt Mar 12 Ian 2010, 00:49

    ink nu ma incred in tine bebe:|.ai idei da nu ti-as da responsAbilitati.ai mai crescut dar tot rebel esti:)
    Reea
    Reea
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 80
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  Reea Mar 12 Ian 2010, 11:34

    parerea mea e ar fii sa mergeti voi frumos pe srv. si sa va vedeti de joc ! exista altcineva care se ocupa cu design-ul forumului ! cineva care crede-ma nu ia bannerele pe net si da copy-paste aici ! lucreaza cel putin 1-2 ore al el ! cu diferite programe nu paint ! eu zic sa va vedeti voi de treaba vostra tot ceea ce lulu a facut pana acum in ceea ce priveste design-ul forumului a fost FOARTE bine nu cred k e nevoie sa veniti voi cu bannere noi sau idei noi ! daca nu v-a place ceva puteti foarte frumos sa ii spuneti atunci cand el a deschis un topic si v-a intrebat de fiecare data cand a schimbat ceva! asa k i-a vedeti-va voi de joc ! lulu daca are nevoie de ajutor sunt convinsa k v-a cere ! dar nu va mai bagati voi peste munca lui !
    duduEV
    duduEV
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 256
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : braila

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  duduEV Mar 12 Ian 2010, 11:39

    dak primeste iar acces bebe:D:Dne face lulu alt forum:)))
    gg alcoolistule..dak ti-a ghicit bebe parola..tre sa incerc si eu pe toate conturile tale sa aflu parolele:))))
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  Admin Mar 12 Ian 2010, 13:46

    stati calmi orcum bebezor nu va primi acces..si nu eu zic acest lucru ceilalti administratori!
    plus ca orcine ar incerca sa sterga forumu sau mesaje tot eu il pot restitui in cel putin 5 minute. doar eu am acces la panoul de control(al forumului)..orcum daca eu parasesc comunitatea cryacc va primi parola sa il administreze...
    Care doreste poate posta bannere eu nu am nimic impotriva...chiar acum voi posta dupa ce model si care doreste poate sa faca..sa vad cat de bine va pricepeti..
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  BEBEEE Mar 12 Ian 2010, 14:00

    Reea a scris:parerea mea e ar fii sa mergeti voi frumos pe srv. si sa va vedeti de joc ! exista altcineva care se ocupa cu design-ul forumului ! cineva care crede-ma nu ia bannerele pe net si da copy-paste aici ! lucreaza cel putin 1-2 ore al el ! cu diferite programe nu paint ! eu zic sa va vedeti voi de treaba vostra tot ceea ce lulu a facut pana acum in ceea ce priveste design-ul forumului a fost FOARTE bine nu cred k e nevoie sa veniti voi cu bannere noi sau idei noi ! daca nu v-a place ceva puteti foarte frumos sa ii spuneti atunci cand el a deschis un topic si v-a intrebat de fiecare data cand a schimbat ceva! asa k i-a vedeti-va voi de joc ! lulu daca are nevoie de ajutor sunt convinsa k v-a cere ! dar nu va mai bagati voi peste munca lui !

    reea alea ti se par facute in paint? ti se par modificate? crede-ma ca leam facut singur Razz

    Continut sponsorizat


    daca se poate Empty Re: daca se poate

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 16:05