DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    retragere

    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    retragere Empty retragere

    Mesaj  sunt_beat Mier 27 Ian 2010, 22:10

    a venit vremea ca sa ma retrag si eu....mi-am facut propiul server spre deosebire de alti..care vad ca tot mananca kko de mn....vreau sa plec cu inima impacata adica sa va spun sa nu spuneti ca sunt nesimtit..Smile mi-a parut bine sa joc alaturi de voi aproape 2 ani de zile....fara 6 luni Smile vreau sa spun ca a fost o placere sa ma intalnesc cu toti admini in arena :X:>:> mai ales cu martalogul care a baut o bere si a facut pe el Smile) + pozele de acolo + multe alte amintiri :* sper sa ne auzim de bine sa fiti sanatosi cu toti si multa sanatate...retragerea este permananeta deoarece asa am hotarat...m-am saturat sa fiu batjocorit cu toate ca zic eu ca nu merit asta...poate am facut multe pt comunitate poate nu...intotdeauna am vrut sa pastrez serveru sus....poate am reusit poate am dat gres....inca o data vreau sa urez multa sanatate la cei vechi si la cei noi dar eu ii cunosc pe cei vechi si a fost o adevarata placere sa joc alaturi de ei Very Happy poate ne mai auzim...aveti id meu eu nu o sa va dau ignor...daca vrei mai vorbim...va rog mult sa v-a abtineti de la comentarii astia cu gura mare..si daca se poate din respect un topic closed.:*
    PaHo
    PaHo
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 381
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Nasaud

    retragere Empty Re: retragere

    Mesaj  PaHo Mier 27 Ian 2010, 22:19

    omule ce sa zic nu prea am avut noi tangente da imi pare rau k pleci ai fost un player ai un admin de nota 10 b.sa auzim de bine si sa ai multa bafta in ce ai sa faci in continuare.Numai bine!!
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    retragere Empty Re: retragere

    Mesaj  cryacc Joi 28 Ian 2010, 07:02

    Ai facut multe pentru server ! Tu sti cel mai bine ce doresti.
    Sa iti mearga bine in continuare.
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    retragere Empty Re: retragere

    Mesaj  13 Joi 28 Ian 2010, 08:33

    succes in continuare si multumim pt toate.

    Continut sponsorizat


    retragere Empty Re: retragere

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 11:21