DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+10
Unique|S
crypt
vaNia
Mind_Scream
mclocky
lukyzor
cTz
13
Admin
Dunk
14 participanți

    diablorr sau cum lo chema

    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 14:18

    Nu stiu de ce nu imi merge sa fac prinscreen, si nici cu snapshoot, sa va arat consola. STRICT LA CONSOLA NU IMI MERGE
    Tocmai am primit slay de la un admin mai mic, care nu stie probabil regulamentu, pt simplu motiv ca am folosit arma de pe bycastor... Lulu m-a avertizat si mi-a dat un slap pt ca am folosit arma, desi nu stiam ca nu e voie, ceeea ce mi se pare o tampenie. N-am mai folosit arma si nici la 5 secunde s-a trezit un admin.. OARECARE, ca face el legea cu un slay ( administrator ) ... desi erau si 13, si lulu chiar si cobe ,mai mari in grad si ca mine si ca el.

    Va rog verificati logu-l serverului, si de ce nu o sanctiune pt acest admin.

    Ms,
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Admin Sam 06 Feb 2010, 14:33

    Da dunk eram si eu pe server, si ti-am zis sa arunci arma, deoarece pana sa intri tu am decis sa nu se foloseasca armele din casa.
    vorba vine eu am vrut sa iti dau slay:D dar am scris comanda gresita, diablo tia dat slay deorece ai fost anuntat ai primit si un slap si dejeaba!
    din cate stiu in regulament nu apare nimic referitor la harta bycastor fiind singura harta de awp cu arme in plus:D cunoscuta..
    odata cu introducerea acestei harti trebuie inclusa si acesta harta in regulament privind folosirea armelor din casa.
    eu unu consider ca a fost doar o problema de comunicare. plus ca diablo si-a cerut scuze. dotorita acestui mic incident, putem discuta despre acesta harta! privind folosirea armelor.
    din cate stiu pe aceea harta este m4a1/ak47, arma aia cu orez si Hegrenade!
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 14:38

    Admin a scris:Da dunk eram si eu pe server, si ti-am zis sa arunci arma, deoarece pana sa intri tu am decis sa nu se foloseasca armele din casa.
    vorba vine eu am vrut sa iti dau slay:D dar am scris comanda gresita, diablo tia dat slay deorece ai fost anuntat ai primit si un slap si dejeaba!
    din cate stiu in regulament nu apare nimic referitor la harta bycastor fiind singura harta de awp cu arme in plus:D cunoscuta..
    odata cu introducerea acestei harti trebuie inclusa si acesta harta in regulament privind folosirea armelor din casa.
    eu unu consider ca a fost doar o problema de comunicare. plus ca diablo si-a cerut scuze. dotorita acestui mic incident, putem discuta despre acesta harta! privind folosirea armelor.
    din cate stiu pe aceea harta este m4a1/ak47, arma aia cu orez si Hegrenade!


    Draga Pustiu,... sau copilu m-ai anuntat mi-ai dat slap, si nu am mai jucat cu arma... deci minti. Runda urmatoare a jucat cobe... si este mai simplu sa dai un anunt decat sa dai comenzi.. un simpla comanda de amx_chat era suficient.. Nu m-a deranjat ca tu sau alt admin mai mare in grad a folosit comenzi pe mine.. m-a deranja ca s-a trezit unu care nu avea voie... EU SPRE DEOSEBIRE DE TINE... NU SUNT MAMA OMIDA SA GHICESC IN STELE, SAU GLOBURI, CA VOI ATI DECIS SA NU SE JOACE PE HARTA AIA CU ARME. NUU CREZI ???.
    Dau si eu ban oricarui dintre voi si imi cer scuze.. nu sunt suficiente.. ori se aplica regulamentu FACUT DE VOI NU DE MINE... ori fiecar face ce vrea.

    Ca sa nu o lungim atat, greseala a fost a lui nu a mea... Nu am folosit nici un limbaj gresit dupa cele intamplate pe server, si nici comenzi. Inca odata mai zic... nu ma deranjat si nu ma deranjeaza faptul ca un admin mai mare ca mine, da comenzi pe mine, daca sunt necesare, insa nu unul mai mic.
    In cazul in care, nu se va aplica nicio sanctiune, eu unul nu vreau sa mai am admin pe server. Nu vreau sa para santaj sau eu mai stiu ce.. amenintari..etc.., pt. ca nu sunt o piesa importanta pt. server, nu ma consider. Sau vre-un mare player. Insa exista un regulament care mereu este ocolit, si au fost si cazuri destule.
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Admin Sam 06 Feb 2010, 14:49

    L 02/06/2010 - 14:06:43: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "Cobe<549><STEAM_0:0:12086289><TERRORIST>" with "ak47"
    L 02/06/2010 - 14:06:50: "Lulu<315><STEAM_0:0:17135233><CT>" say "dunk arunca armaq"
    L 02/06/2010 - 14:06:56: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "BenQ<551><STEAM_0:0:26570085><TERRORIST>" with "ak47"
    [06/02/2010 - 14:06:57] [13] [Comanda: "amx_say fara arme din casa"]
    [06/02/2010 - 14:07:00] [Lulu] [Comanda: "amx_slap dunk"]
    [06/02/2010 - 14:07:03] [diabloR12] [Comanda: "amx_slay dunk"]

    L 02/06/2010 - 14:06:50: "Lulu<315><STEAM_0:0:17135233><CT>" say "dunk arunca armaq"
    L 02/06/2010 - 14:06:56: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "BenQ<551><STEAM_0:0:26570085><TERRORIST>" with "ak47"

    Ti-am zis sa arunci arma, si tu tot lai luat pe Benq nu ma face pe mine mincinos!
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 14:54

    Admin a scris:
    L 02/06/2010 - 14:06:43: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "Cobe<549><STEAM_0:0:12086289><TERRORIST>" with "ak47"
    L 02/06/2010 - 14:06:50: "Lulu<315><STEAM_0:0:17135233><CT>" say "dunk arunca armaq"
    L 02/06/2010 - 14:06:56: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "BenQ<551><STEAM_0:0:26570085><TERRORIST>" with "ak47"
    [06/02/2010 - 14:06:57] [13] [Comanda: "amx_say fara arme din casa"]
    [06/02/2010 - 14:07:00] [Lulu] [Comanda: "amx_slap dunk"]
    [06/02/2010 - 14:07:03] [diabloR12] [Comanda: "amx_slay dunk"]

    L 02/06/2010 - 14:06:50: "Lulu<315><STEAM_0:0:17135233><CT>" say "dunk arunca armaq"
    L 02/06/2010 - 14:06:56: "Dunk<546><STEAM_0:1:25505889><CT>" killed "BenQ<551><STEAM_0:0:26570085><TERRORIST>" with "ak47"

    Ti-am zis sa arunci arma, si tu tot lai luat pe Benq nu ma face pe mine mincinos!




    Pustiu nu am cum intr-o secunda... sa fiu atent la ce scri u.. si la ce fac.. atunci cand joc cs...sau ma rog 3 secunde.
    E din ploiesti si ii iei apararea sau ce ?! ... a gresit ,... sa fie sanctionat.
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Admin Sam 06 Feb 2010, 14:58

    Daca admini considera ca a gresit, vor decide ei..
    Vezi ca nu iti permit sa imi vorbesti cu pustiu..ce ai 2,3 copii de vb asa!
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 15:00

    Admin a scris:Daca admini considera ca a gresit, vor decide ei..
    Vezi ca nu iti permit sa imi vorbesti cu pustiu..ce ai 2,3 copii de vb asa!


    OK PUSTIU.... COPILU.. CA SA TE ALINT.
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  13 Sam 06 Feb 2010, 15:17

    tocmai zicea careva ca e liniste


    ...

    dunk nu mai fi asa fitos...omu a gresit si-a cerut scuze
    nu ti-a dat in cap nu te-a injurat
    crezi ca era cazul sa faci acest post?
    sau limpezit apele pe server atunci..dc era nevoie de acest post?

    renunti la admin ..sa fi sanatos..
    referitor la "pustiu"..nu esti cu mult mai mare ca si lulu
    poate eu si ink cativa pe de srv ii putem spune pusti tu doar coleg de generatie..Smile)Smile
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 15:27

    13 a scris:tocmai zicea careva ca e liniste


    ...

    dunk nu mai fi asa fitos...omu a gresit si-a cerut scuze
    nu ti-a dat in cap nu te-a injurat
    crezi ca era cazul sa faci acest post?
    sau limpezit apele pe server atunci..dc era nevoie de acest post?

    renunti la admin ..sa fi sanatos..
    referitor la "pustiu"..nu esti cu mult mai mare ca si lulu
    poate eu si ink cativa pe de srv ii putem spune pusti tu doar coleg de generatie..Smile)Smile



    Coleg de generatie .. nu
    Fitos.. poate pt. varsta ta.. sau conceptiile tale, ideologiile tale.
    Pur si simplu m-a deranjat, si vreau sa fie sanctionat.... dar exista dastia ca tine.. care mereu trec cu vederea si mereu o sa existe reclamatii... cred ca nu am mai facut o reclamatie demult si nici nu aveam degand daca nu eram deranjat.
    Sa sti ca pt. mine adminu nu reprezinta o sansa, sau o oportunitate in viata.. sau eu mai stiu ce.. pot avea admine si pe alte servere, si am avut pe multe server chiar si pe condition zero.
    Imi place sa am admin, pt. a ajuta serveu, implicit comunitate. Joc de fun, relaxare...etc.. nu pt. PGL..
    Deci sa fie foarte limpede... nu se va sanctiona renunt la admin, si atat.. chiar nu ma supar.
    Daca ai fi citit posturile mele ai fi vazut ca nu e vorba de fitze.. dar cum poate nu sti prea bine gramatica, literatura limbii romane probabil nu ai inteles.. Nici eu nu stiu prea bine limba asta romaneasca.. Wink


    Si cam atat am avut de spus.
    Astept decizia ownerilor... sa se limpezeasca....
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  cTz Sam 06 Feb 2010, 15:35

    in primul rand nu-mi place titlul acestui post.in al doilea rand nu vad care este problema ca ti-a dat un admin mai mic in grad slay.faptul ca nu are timp si din simplul fapt ca munceste a fost retrogradat nu inseamna ca nu este un admin bun.sincer mi s-a luat cu faza asta ca e mai mic in grad si n-are voie.si pana la urma are aproximativ acelasi acces ca tine.un singur lucru face diferenta intre tine si el , faptul ca tu esti trecut ca master iar el ca administrator.dunk imi pareai un baiat bun,dar ca sa vii sa faci tamtam pentru un slay si sa pui accent pe faptul ca ESTE MAI MIC CA TINE IN GRAD ma face sa-mi schimb parerea.stiu ca exista acea regula cu nu avem voie sa dam comenzi pe admini daca sunt mai mari,dar mie unul mi se pare cam aiurea.diablor are admin de foarte mult timp,pe cand tu nici nu auzisei de sv.cum am mai spus,daca nu are timp sa joace asta nu inseamna ca este un admin nou sau ca nu stie si asa mai departe.
    iar pentru tine,nu sta in ploiesti ci in bucuresti.
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 15:49

    cTz a scris:in primul rand nu-mi place titlul acestui post.in al doilea rand nu vad care este problema ca ti-a dat un admin mai mic in grad slay.faptul ca nu are timp si din simplul fapt ca munceste a fost retrogradat nu inseamna ca nu este un admin bun.sincer mi s-a luat cu faza asta ca e mai mic in grad si n-are voie.si pana la urma are aproximativ acelasi acces ca tine.un singur lucru face diferenta intre tine si el , faptul ca tu esti trecut ca master iar el ca administrator.dunk imi pareai un baiat bun,dar ca sa vii sa faci tamtam pentru un slay si sa pui accent pe faptul ca ESTE MAI MIC CA TINE IN GRAD ma face sa-mi schimb parerea.stiu ca exista acea regula cu nu avem voie sa dam comenzi pe admini daca sunt mai mari,dar mie unul mi se pare cam aiurea.diablor are admin de foarte mult timp,pe cand tu nici nu auzisei de sv.cum am mai spus,daca nu are timp sa joace asta nu inseamna ca este un admin nou sau ca nu stie si asa mai departe.
    iar pentru tine,nu sta in ploiesti ci in bucuresti.


    Hai sa nu discutam despre cand stiu eu de sv... crede-ma ca stiu.... de foarte mult timp.. si mai avut admin pe huk.
    Vremuri vechi.. ca sa te lamuresti intreaba-l pe BLADE, daca-l cunosti.

    Iar daca pana acum nu am facut tamtam , de azi innainte o safac pt. fiecare c.a.c.a.t, ca vezi cum e sa fac tamtam mereu.
    lukyzor
    lukyzor
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Petrosani

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  lukyzor Sam 06 Feb 2010, 15:55

    Doamne,faci reclamatie pt un simplu slay amarat.Ti-a rupt mandria in 2 ? Suspect
    mclocky
    mclocky
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 516
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 33
    Localizare : BERCENI CITY

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  mclocky Sam 06 Feb 2010, 16:16

    dunk ushor tati lasa invatatu pt examene ca are repercursiuni Smile) toata viata invatam si de la aia mai "mici" Very Happy
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  cTz Sam 06 Feb 2010, 16:21

    Dunk a scris:
    cTz a scris:in primul rand nu-mi place titlul acestui post.in al doilea rand nu vad care este problema ca ti-a dat un admin mai mic in grad slay.faptul ca nu are timp si din simplul fapt ca munceste a fost retrogradat nu inseamna ca nu este un admin bun.sincer mi s-a luat cu faza asta ca e mai mic in grad si n-are voie.si pana la urma are aproximativ acelasi acces ca tine.un singur lucru face diferenta intre tine si el , faptul ca tu esti trecut ca master iar el ca administrator.dunk imi pareai un baiat bun,dar ca sa vii sa faci tamtam pentru un slay si sa pui accent pe faptul ca ESTE MAI MIC CA TINE IN GRAD ma face sa-mi schimb parerea.stiu ca exista acea regula cu nu avem voie sa dam comenzi pe admini daca sunt mai mari,dar mie unul mi se pare cam aiurea.diablor are admin de foarte mult timp,pe cand tu nici nu auzisei de sv.cum am mai spus,daca nu are timp sa joace asta nu inseamna ca este un admin nou sau ca nu stie si asa mai departe.
    iar pentru tine,nu sta in ploiesti ci in bucuresti.


    Hai sa nu discutam despre cand stiu eu de sv... crede-ma ca stiu.... de foarte mult timp.. si mai avut admin pe huk.
    Vremuri vechi.. ca sa te lamuresti intreaba-l pe BLADE, daca-l cunosti.

    Iar daca pana acum nu am facut tamtam , de azi innainte o safac pt. fiecare c.a.c.a.t, ca vezi cum e sa fac tamtam mereu.

    nu stiu,eu nu-mi aduc aminte de tine.chiar te rog sa faci tamtam din orice prostie,tu te faci singur de rusine.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Mind_Scream Sam 06 Feb 2010, 17:08

    obiectiv vorbind , chiar daca nu sunt de acord cu abordarea lui, dunk are dreptate. regulamentul a fost incalcat de catre diabloR12. si este, tot obiectiv vorbind, dreptul lui sa ceara sanctiune. care va fi aceasta nu este la andemana lui sa ceara, si deci, tot obiectiv, este irelevant. aceasta decizie apartine ownerilor.

    parere proprie : diablo a incalcat regula deci trebuie sanctionat. 1 sapt retrogradare la slot ar trebui sa fie suficient pt o neatentie.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  vaNia Sam 06 Feb 2010, 17:11

    sa vezi ce slay-uri o sa dau eu la owneri si comanderi daca nu pun bmb sau nu o dezamorseaza cand e pusa....bagati la regulament acolo clar TERO plant/ CT defuse ! oricum va dau slay Smile)
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  crypt Sam 06 Feb 2010, 18:56

    Si-a cerut omul scuze pt slay din cate am inteles,deci e o greseala pe jumatate iertata.Dunk stiu ca reclami cv,si ca diablor12 a gresit prin slay dar nu imi place abordarea ta,se putea si cu mai mult calm.Eu pe oricate servere am jukt in viata mea, pe bycastor nu era voie cu arme din casa.
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 19:32

    crypt a scris:Si-a cerut omul scuze pt slay din cate am inteles,deci e o greseala pe jumatate iertata.Dunk stiu ca reclami cv,si ca diablor12 a gresit prin slay dar nu imi place abordarea ta,se putea si cu mai mult calm.Eu pe oricate servere am jukt in viata mea, pe bycastor nu era voie cu arme din casa.


    Si eu in toata viata mea.. am jucat pe servere unde a fost voie cu arme... pe bycastor... !!!!!!!!!!
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Unique|S Sam 06 Feb 2010, 20:48

    dunk mai usor ... poti vorbi si tu ca oameni normali sa respecti alte persoane nu sa faci misto cu "pustiu , copil si altele" mare lucru ca ai primit slay... sau am uitat ca si tu esti din pgl si ti-a stricat ranku(omu si-a cerut si scz pe servar dupa aia , dar tu regele PGL nu accepti ) ... INUMAN asa ceva... de mult nu au mai fost reclamati si prea liniste pe forum, acuma au inceput iara. go go go
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Sam 06 Feb 2010, 22:51

    Unique|S a scris:dunk mai usor ... poti vorbi si tu ca oameni normali sa respecti alte persoane nu sa faci misto cu "pustiu , copil si altele" mare lucru ca ai primit slay... sau am uitat ca si tu esti din pgl si ti-a stricat ranku(omu si-a cerut si scz pe servar dupa aia , dar tu regele PGL nu accepti ) ... INUMAN asa ceva... de mult nu au mai fost reclamati si prea liniste pe forum, acuma au inceput iara. go go go


    S-a gasit altu care nu citeste.. scrie in chineza nu ????? Am zis joc de placere si relaxare... nimic mai mult... cred ca ar fi bine cand ma vezi pe sv... de cate ori dau eu rank sau top !!!!!!!!
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  cryacc Dum 07 Feb 2010, 06:32

    Dunk a scris:
    crypt a scris:Si-a cerut omul scuze pt slay din cate am inteles,deci e o greseala pe jumatate iertata.Dunk stiu ca reclami cv,si ca diablor12 a gresit prin slay dar nu imi place abordarea ta,se putea si cu mai mult calm.Eu pe oricate servere am jukt in viata mea, pe bycastor nu era voie cu arme din casa.


    Si eu in toata viata mea.. am jucat pe servere unde a fost voie cu arme... pe bycastor... !!!!!!!!!!

    Adminii pot sa decida e voie nu e voie ( ca doar de aia sunt admini ).
    Pai daca lumea iti zice o treaba si tu tot continui....ce sa mai credem...
    Calmeaza-te si mergi mai departe !
    Mie si la 13 poti sa ne zici pustiu ( il luam ca un compliment)
    Acest subiect putea fi inchis demult..
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Dunk Dum 07 Feb 2010, 11:31

    cryacc a scris:
    Dunk a scris:
    crypt a scris:Si-a cerut omul scuze pt slay din cate am inteles,deci e o greseala pe jumatate iertata.Dunk stiu ca reclami cv,si ca diablor12 a gresit prin slay dar nu imi place abordarea ta,se putea si cu mai mult calm.Eu pe oricate servere am jukt in viata mea, pe bycastor nu era voie cu arme din casa.


    Si eu in toata viata mea.. am jucat pe servere unde a fost voie cu arme... pe bycastor... !!!!!!!!!!

    Adminii pot sa decida e voie nu e voie ( ca doar de aia sunt admini ).
    Pai daca lumea iti zice o treaba si tu tot continui....ce sa mai credem...
    Calmeaza-te si mergi mai departe !
    Mie si la 13 poti sa ne zici pustiu ( il luam ca un compliment)
    Acest subiect putea fi inchis demult..


    Nici macar o runda intreaga nu am jucat cu arma.... Smile).
    Si am mai precizat... faptul ca Lulu mi-a dat slap... si m-a avertizat , a facut foarte bine... mai zic de 15 milioane de ori chestia asta... insa eu sunt suparat pe altceva... cititi posturile cu atentie...Nu mai zic nimic.. nu ma mai intereseaza... puteti sa nu ii faceti nimic lu' diablor...chiar nu ma mai intereseaza.
    V-am zis exista un regulament facut si aprobat de voi... ori se respecta, ori daca nu spune-ti cine este scutit de el... sa nu vin pe forum sa fac reclamatie... Ca sare lumea in sus ..desi de asta exista sesizari si reclamatii.. NU ?
    Au fost facaute reclamatii mai penibile..dar ma rog... chiar sincer va zic din momentu asta, nu mai zic nimic cu privire la acest post pe care l-am facut.. si il rog pe Lulu, sau cine se mai ocupa de FORUM sa-l inchida...
    Ms,
    diabloR12
    diabloR12
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 28/10/2009

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  diabloR12 Dum 07 Feb 2010, 15:23

    1. dunk daca imi mai aduc eu aminte mi-am cerut scuze pe servar fata de tine si nu crezi ca se face prea mult caz pentru un slay care l-ai luat de la un admin mai mic decat tine, eu am fost retrogradat pentru ca simplu fapt ca am anuntat ca nu pot sa stau pe servar foarte mult ca alti care nu muncesc si sunt la scoala
    2. nu ma cunosti si te anunt eu acuma ca nu sunt din ploiesti sau de unde crezi tu,sunt din bucuresti si am obraz nu sunt fitos asa cum mai facut tu si daca ai observat imi cer scuze si pe pe servar daca am gresit cu ceva fata de admini sau de player.
    imi cer inca o data scuze si pe forum fata de tine daca crezi ca te-am, injosit ca ti-am dat slay
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  VOID Dum 07 Feb 2010, 16:22

    offf cate povesti pt asa ceva ... hai sa le luam in ordine :
    - diablo retrogradat slot o sapt
    - cine a zis ca nu e voie cu arme pe bycastor ? scrie in regulament ? am schimbat cumva regula de Free Game si incepem sa facem reguli pt fiecare harta in parte ?

    @ctz dunk e mai vechi ca tine pe srv
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  13 Dum 07 Feb 2010, 16:24

    VOID a scris: am schimbat cumva regula de Free Game si incepem sa facem reguli pt fiecare harta in parte ?


    chestia asta cu free game nu mai apare in regulamentul de pe aets forum
    ar trebui reamintita unor admini cu precizarea obligatorie..bunul simt pt free game
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    diablorr sau cum lo chema Empty ...........

    Mesaj  PisiK Dum 07 Feb 2010, 17:13

    Nu scrie nimica de armele de pe bycastor la regulament. Decizia de slot 1 saptamana este foarte potrivita. Topic closed.

    Continut sponsorizat


    diablorr sau cum lo chema Empty Re: diablorr sau cum lo chema

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 11:40