DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+8
VlaDutZ
pOnT1nO
vaNia
one
DuDe is on FIRE
Unique|S
Admin
neyka
12 participanți

    Ban ? cu ce motiv

    neyka
    neyka
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 45
    Data de inscriere : 24/10/2009
    Varsta : 41
    Localizare : hunedoara

    Ban ? cu ce motiv Empty Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  neyka Sam 13 Feb 2010, 00:33

    McLaren (RADIO): Roger that.
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_say terooo bombaa!!!!!!!
    ** Jucatorul I Am Legend a fost deconectat din cauza pingului mult prea mare
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_say terooo bombaa!!!!!!!
    one (RADIO): Fire in the hole!
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_rocket BurT
    Toti adminii sunt OBLIGATI sa aibe cont si sa frecventeze forumul zilnic
    [AMXX] Made a rocket out of BurT|ca # no sound
    (Spectator) unicuL : apa ma

    BurT|ca # no sound died
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!


    BUNA SEARA ALL nu se poate asa ceva orice om greseste eu am venit pe forum nu cu o plangere sau cu ce mai credeti voi eu am fost banat permanent la comanda domnului huk deoarece in timpul jocului el era afk iar totul sa intamplat din pura greseala pe care eu o recunosc...
    eu fiind ct iar domnul huk [burtica no sound] terooo vreo 10 ture nu a fost pusa bomba si terooo numai in baza la ei stateau cu o tura inainte de a da aceasta comanda pe domnul huk el era afk si am vrut sal fac racketa deoarece nu se misca iar eu cand am vrut sa dau comanda in acel moment la omorat nu stiu care si nu a mai mers comanda pe el dar a ramas la mine in consola dupa cum se vede dupa o tura am scris in consola pentru toata lumea sa puna bomba si cum am dat atatea mesaje cu bomba din greseala am dat iara acea comanda cu racheta pe domnul burtica no sound iar ce sa vad dupa vreo doua minute ca sunt banat permanent dupa cate am vazut de catre domnul ONE la comanda domnului HUK ??????why
    ok am gresit imi recunosc greseala scoatetimi adminul daca vreti dar va rog din toata inima macar lasatima sa joc alaturi de aceasta minunata comunitate va multumesc anticipat al vostru neyka banat am sa va respect orice decizie va multumesc !!!!!!!
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Admin Sam 13 Feb 2010, 00:39

    Mie mi se pare o prostie, a gresit si el cum toti gresim daca ar fii ca fiecare admin sa fie sanctionat pentru greselile facute..
    plus ca sia cerut si scuze.
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Unique|S Sam 13 Feb 2010, 00:42

    frumos asa... merita sa fie scos banul ... doar nu a facut o crima omu a si explicat frumos pe forum ce a facut si din greseala lui ... PRO UNBAN
    DuDe is on FIRE
    DuDe is on FIRE
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 20/11/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty da

    Mesaj  DuDe is on FIRE Sam 13 Feb 2010, 00:52

    Nu ii frumos din parta ta huk pentru ce a fost facut la neyka dupa ce ca a ajutat si servaru la greu pentru o comanda daca si inca ceva [ erai si afk ] eu eram la unicul ma uitam la voi cum jucati am vazut si oameni ce face pe servar.
    Si eu daca eram tot acelas lucru iti faceam ori slay ori rocket ori kick lui asta pateste unu care ii afk .
    nu uitat ai fost player nu admin la faza aia nu trebuia sa ii zici la one dai ban trebuia sa intri si sa scri pe forum si inca ceva
    [ voi ati facut regulamentul asta nu se da ban de la admin la admin si + de asta ii la prima abatere in " prima abatere daca erai admin nu primai rocket sau slay lui kick dupa 3 ture afk ]
    Eu is un admin si tin cu dreptatea nu cum ai facut tu unu este forum sa nu uiti de asta huk ms de intelegere........Distreazate.la maxim.ro :PP Smile MERITA UNBAN ..... DE LA MINE PRO
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Unique|S Sam 13 Feb 2010, 01:10

    mda trebuia sa spui si tu neyka ca nu era huk logat cu adminu Very Happy atunci e alta situatia ... neyka a procedat corect a dat slay/rocket unu-i player(oricare ar fii el) nu era admin... nu inteleg de ce a dat one BAN ???????? sa vina pe forum sau one nici nu are cont pe forum... din cate se vede Razz
    avatar
    one
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 25/10/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  one Sam 13 Feb 2010, 01:16

    Ce nelamuriri ai unique?Daca nu stii ca burtica e nickul cu care joaca huk,e destul de naspa.
    Am dat ban pentru ca asa a cerut huk,daca vi se pare "domnul" one da banuri aiurea demonstreaza cat de bine ma cunoasteti.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  vaNia Sam 13 Feb 2010, 01:20

    vedeti ca fuge cu voi la subrat one Very Happy pro unban , nu a facut nimic gresit(nu avea de unde sa stie ca e owner undercover) + ca am inteles ca e fiul lui HUK , sau asa ceva......
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Unique|S Sam 13 Feb 2010, 01:58

    one a scris:Ce nelamuriri ai unique?Daca nu stii ca burtica e nickul cu care joaca huk,e destul de naspa.
    Am dat ban pentru ca asa a cerut huk,daca vi se pare "domnul" one da banuri aiurea demonstreaza cat de bine ma cunoasteti.

    Eu stiu foarte bine cu ce nik joaca huk si in plus ii stiu poza de la steam ... "NU TE SUFAR" , si stiu si cand joaca fiul lui ... dar nu asta e probelema ,problema e ca a luat ban el ca nu a stiut cine si e.. el procedat CORECT din punct de vedere Very Happy nu a stiut ca era huk ... plus ca nu era cu admin ... eu am zis doar sa-i fie scos banu ca a fost in neintelegere atata tot Razz

    Ps:One bine ca ti-ai facut cont Laughing poti sa postezi si tu in cafenea acuma cand te plictisesti Cool joke . Numa bine
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  pOnT1nO Sam 13 Feb 2010, 02:17

    Unique|S a scris:
    one a scris:Ce nelamuriri ai unique?Daca nu stii ca burtica e nickul cu care joaca huk,e destul de naspa.
    Am dat ban pentru ca asa a cerut huk,daca vi se pare "domnul" one da banuri aiurea demonstreaza cat de bine ma cunoasteti.

    Eu stiu foarte bine cu ce nik joaca huk si in plus ii stiu poza de la steam ... "NU TE SUFAR" , si stiu si cand joaca fiul lui ... dar nu asta e probelema ,problema e ca a luat ban el ca nu a stiut cine si e.. el procedat CORECT din punct de vedere Very Happy nu a stiut ca era huk ... plus ca nu era cu admin ... eu am zis doar sa-i fie scos banu ca a fost in neintelegere atata tot Razz

    Ps:One bine ca ti-ai facut cont Laughing poti sa postezi si tu in cafenea acuma cand te plictisesti Cool joke . Numa bine

    te simti mai destept? Laughing timisoreanule alien


    pro unban...a fost o neintelegere probabil,,,se mai intampla
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Unique|S Sam 13 Feb 2010, 02:30

    pOnT1nO a scris:
    Unique|S a scris:
    one a scris:Ce nelamuriri ai unique?Daca nu stii ca burtica e nickul cu care joaca huk,e destul de naspa.
    Am dat ban pentru ca asa a cerut huk,daca vi se pare "domnul" one da banuri aiurea demonstreaza cat de bine ma cunoasteti.

    Eu stiu foarte bine cu ce nik joaca huk si in plus ii stiu poza de la steam ... "NU TE SUFAR" , si stiu si cand joaca fiul lui ... dar nu asta e probelema ,problema e ca a luat ban el ca nu a stiut cine si e.. el procedat CORECT din punct de vedere Very Happy nu a stiut ca era huk ... plus ca nu era cu admin ... eu am zis doar sa-i fie scos banu ca a fost in neintelegere atata tot Razz

    Ps:One bine ca ti-ai facut cont Laughing poti sa postezi si tu in cafenea acuma cand te plictisesti Cool joke . Numa bine

    te simti mai destept? Laughing timisoreanule alien




    pro unban...a fost o neintelegere probabil,,,se mai intampla


    bounce da CAP DE TANC ce esti Laughing Laughing Laughing dati TC ... sigur huk a inteles despre ce a fost vorba defapt si sigur va fii UNBAN
    VlaDutZ
    VlaDutZ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 127
    Data de inscriere : 31/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  VlaDutZ Sam 13 Feb 2010, 03:14

    vania nu pricep referinta ta la one k fuge cu noi la brat? aici ne aratam muschii sau jukm cs? nus dc a dat ban one knd neyka a procedat corect cu cel ce statea afk pro unban

    lasativa "muschii" inainte de conectare pe server
    huK
    huK
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 31
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  huK Sam 13 Feb 2010, 09:24

    neyka a scris:McLaren (RADIO): Roger that.
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_say terooo bombaa!!!!!!!
    ** Jucatorul I Am Legend a fost deconectat din cauza pingului mult prea mare
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_say terooo bombaa!!!!!!!
    one (RADIO): Fire in the hole!
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!
    ] amx_rocket BurT
    Toti adminii sunt OBLIGATI sa aibe cont si sa frecventeze forumul zilnic
    [AMXX] Made a rocket out of BurT|ca # no sound
    (Spectator) unicuL : apa ma

    BurT|ca # no sound died
    (ALL) neyka : terooo bombaa!!!!!!!


    BUNA SEARA ALL nu se poate asa ceva orice om greseste eu am venit pe forum nu cu o plangere sau cu ce mai credeti voi eu am fost banat permanent la comanda domnului huk deoarece in timpul jocului el era afk iar totul sa intamplat din pura greseala pe care eu o recunosc...
    eu fiind ct iar domnul huk [burtica no sound] terooo vreo 10 ture nu a fost pusa bomba si terooo numai in baza la ei stateau cu o tura inainte de a da aceasta comanda pe domnul huk el era afk si am vrut sal fac racketa deoarece nu se misca iar eu cand am vrut sa dau comanda in acel moment la omorat nu stiu care si nu a mai mers comanda pe el dar a ramas la mine in consola dupa cum se vede dupa o tura am scris in consola pentru toata lumea sa puna bomba si cum am dat atatea mesaje cu bomba din greseala am dat iara acea comanda cu racheta pe domnul burtica no sound iar ce sa vad dupa vreo doua minute ca sunt banat permanent dupa cate am vazut de catre domnul ONE la comanda domnului HUK ??????why
    ok am gresit imi recunosc greseala scoatetimi adminul daca vreti dar va rog din toata inima macar lasatima sa joc alaturi de aceasta minunata comunitate va multumesc anticipat al vostru neyka banat am sa va respect orice decizie va multumesc !!!!!!!

    se scoate banul....

    dar mare atentie cu cfg-urile si comenzile pe viitor...
    nu cred ca vorbesc pe server sau ma iau de cineva cand joc....
    -vreau doar sa incerc sa joc cs si atat..

    ms
    huK
    huK
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 31
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  huK Sam 13 Feb 2010, 09:32

    DuDe is on FIRE a scris:Nu ii frumos din parta ta huk pentru ce a fost facut la neyka dupa ce ca a ajutat si servaru la greu pentru o comanda daca si inca ceva [ erai si afk ] eu eram la unicul ma uitam la voi cum jucati am vazut si oameni ce face pe servar.
    Si eu daca eram tot acelas lucru iti faceam ori slay ori rocket ori kick lui asta pateste unu care ii afk .
    nu uitat ai fost player nu admin la faza aia nu trebuia sa ii zici la one dai ban trebuia sa intri si sa scri pe forum si inca ceva
    [ voi ati facut regulamentul asta nu se da ban de la admin la admin si + de asta ii la prima abatere in " prima abatere daca erai admin nu primai rocket sau slay lui kick dupa 3 ture afk ]
    Eu is un admin si tin cu dreptatea nu cum ai facut tu unu este forum sa nu uiti de asta huk ms de intelegere........Distreazate.la maxim.ro :PP Smile MERITA UNBAN ..... DE LA MINE PRO

    conteaza ca eram player????
    indiferent ce eram luasem rocket pe harta dustyaztec cand eram counter si noi castigasem runda...nu vad legatura.

    pe one eu l-am rugat sa de-a ban...si el a dat..nu vad problema!!
    neyka
    neyka
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 45
    Data de inscriere : 24/10/2009
    Varsta : 41
    Localizare : hunedoara

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  neyka Sam 13 Feb 2010, 12:48

    conteaza ca eram player????
    indiferent ce eram luasem rocket pe harta dustyaztec cand eram counter si noi castigasem runda...nu vad legatura.

    pe one eu l-am rugat sa de-a
    ban...si el a dat..nu vad problema!!


    da in fine nu este nici o problema ca luasem ban dar dragul de one stie prea bine ca pe un admin nu se da comenzi regula asta este facuta de cei mari ca tine huk parere mea este ca nici eu nu am procedat corect cu amx_rocket dar nici u sau one cu banul de accea exista forumul puteati sa veniti pe forum si faceati o reclamatie si gata tot balciul .Va multumesc all pentru sustinere si intelegere Spor la killuri si Distrativa-la Maxim =))))(((( si in fine eu in consola imi cerusem scuze dar nu am reusit sa mai copiez si sa o postez pe forum .....Ms
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  vaNia Sam 13 Feb 2010, 13:35

    VlaDutZ a scris:vania nu pricep referinta ta la one k fuge cu noi la brat? aici ne aratam muschii sau jukm cs? nus dc a dat ban one knd neyka a procedat corect cu cel ce statea afk pro unban

    lasativa "muschii" inainte de conectare pe server

    caterinca ma Very Happy , oricum e bine ca s-a rezolvat problema , atentie pe viitor cu comenzile , se stie ca numai eu am voie sa dau slayuri, kickuri la admini Smile)
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  crypt Sam 13 Feb 2010, 14:34

    Smile).neyka stii cum e asta cu one?e ca si cum am dat eu pt permis.iam zis ca nu am voie pe o strada in sus ca e interzis da politaiu o zis tu nu ma asculti pe mn:)).deci aluzia ar fi one stia ca nu are voie sa dea ban dar huk asa a zis.Oricum bn ca sa rezolvat:)
    VlaDutZ
    VlaDutZ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 127
    Data de inscriere : 31/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  VlaDutZ Sam 13 Feb 2010, 23:21

    as propune sa fie bagata o noua regula: Cand un slot/admin e afk sa nu se mai dea slay rocket slap sau alt porcarii sa se fol amx_transfer numele spec si dupa un anumit timp serveru ii da kick asea nu se mai ajung la astfel de certuri si sesizari.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Mind_Scream Dum 14 Feb 2010, 10:25

    si nu a intrat bine si are huk avertisment si pe forum...hahaha... super tare, credeam ca nu vad bine bounce
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  BEBEEE Dum 14 Feb 2010, 10:27

    Mind_Scream a scris:si nu a intrat bine si are huk avertisment si pe forum...hahaha... super tare, credeam ca nu vad bine bounce
    =))))))))))))))))))))))))Smile))))))))))))))))))))))
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Admin Dum 14 Feb 2010, 10:57

    Problema rezolvata topic closed!

    Continut sponsorizat


    Ban ? cu ce motiv Empty Re: Ban ? cu ce motiv

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 09:22