DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+8
iomofo11
crypt
Bleahh
n0cL1p
pOnT1nO
cryacc
Mind_Scream
Admin
12 participanți

    ANUNT!

    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ANUNT! Empty ANUNT!

    Mesaj  Admin Mier 24 Feb 2010, 15:17

    NU AM STRICAT MAH EU NICI UN FORUM SAU SA DAU PAROLA, CE POLA MEA IS TAMPIT SA IMI BAT JOC DE PROPIA MUNCA.
    FUTUTI MORTI MATI CALVIN, DATEN IN POLA MEA DE HANDICAPAT JERPELIT.
    ORCUM BAFTA PE NOUL FORUM DAR ANUNT PENTRU ULTIMA DATA NU EU AM STRICAT FORUMU, SAU SA DAU PAROLA LA CINEVA, CUM IAM ZIS SI LU CRYACC NU AM DAT NIMANUI PAROLA DOAR LUI!!!
    IMI PARE RAU TOTUSI CA VATI FACUT PAREREA ASTA DESPRE MINE, DAR DACA VOI CREDETI ASTA, E TREABA VOASTRA!
    DOAR EU AM PAROLA LA PANOUL DE UTILIZARE PE CARE NU O STIE NIMENI. SI DOAR ASA AM REFACUT FORUMU LA NORMAL.
    CRYACC MAN TE ROG SCOATEMA DE LA IGNOR MACAR SA VORBESC CU TINE.
    MULTUMESC SI CELOR CARE MAU INTAMPINAT PE MESS CU URARI DE MAMA SI DE MORTII..EU DEJA ACUM AM VENIT DE LA SCOALA DRACU ..MAM SI SPERIAT CAND AM VAZUT CA NU MERGE PAROLA PE FORUM LA CONECTARE!
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Mier 24 Feb 2010, 15:43

    daca tu ai acces la panou si doar tu cine i-a facut acces lui ck ? are user facut pe data de 15.01.2010. care cine ce si cum ?

    p.s. eu nu te injur sau te invinovatesc. incerc sa inteleg ce s-a petrecut. daca ai vreo vina te regulez dupa aceea de iti sar sprancenele Twisted Evil
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Admin Mier 24 Feb 2010, 15:49

    Man acest forum e facut asa...
    o parola o am pe USERU (ADMIN) care e principalu user, si pe numele acesta e creat forumu, nu stiu cum a reusit dar mia aflat parola de la acest user, eu jur nu am dat la nimeni parola doar cryacc o are cand i-am zis ca renunt.(iar cryacc nu a dato la NIMENI SIGUR.)
    CK asa a facut de sia dat moderator pe acel user (yesyes), sa folosit de parola de la useru (admin) ca sa isi dea acces.
    A doua parola e la panoul principal pe care o am si aceea nu o stie nimeni .Deacolo pot revendica din nou forumu, sa il dau cu 2 sau 3 zile inapoi in caz de sa sters ceva, mesaje, categorii, useri..
    asa am refacut si forumu am intrat in acel panoul am bagat numele la forum si parola si am dat forumu cu o zi inapoi..asa miam schimbat si parola la user admin, ca CK mia schimbato , ca nici eu nu ma puteam loga..
    pe mine ma intereseza doar sa se stie ca nu eu am stricat forumu, sau am dat parola cuiva!
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Mier 24 Feb 2010, 15:54

    hai ca poate ai scapat si nu iti fac copii.

    parola sa fie noua. minim 8 caractere, sa cuprina litere, cifre si simboluri. si sa nu fie scrisa nicaieri in computerul tau. si nu o da la nimeni. tu esti responsabil de acum de orice altceva se intampla, doar tu detii accesurile. ambele parole sa fie pastrate sfinteste offline. asa nu are cum sa le mai gaseasca indiferent ce face, daca nu il bagi la tine in casa.
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Admin Mier 24 Feb 2010, 15:59

    N-am nici o treaba cu el..el sta in braila eu in ploiesti..nu am vb cu el de o luna..
    orcum am inteles ca forumu se schimba, e mai bine asa am scapat de o povara, dar ma suparata faptu ca am fost injurat , jignit pe nedrept, si acuzat de unele lucruri pe care nu le-am facut. nimeni nu a luat si cu mine legatura sa zica mah dece ai facut asta ..daca faceam..am fost luat din prima cu tot felu de jigniri de la unii care nu ma asteaptam!
    Nu doresc sa mii se ceara scuze sau asa ceva..vreau doar sa fiu inteles ca nu eu am provocat aceste LUCRURII.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Mier 24 Feb 2010, 16:15

    fa cum ti-am spus si tot va fi bine.
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Admin Mier 24 Feb 2010, 16:32

    DE SCHIMBAT PAROLELE AM FOST SCHIMBATE..DAR ORCUM NU MAI CONTEAZA FORUMU VA FII SCHIMBAT, VA SUGEREZ SA PUNETI ALTE PAROLE DECAT CELE CARE SUNT PE ACEST FORUM!
    FORUMU ACESTA VA FII STERS DE TOT, DAR ASTEPT SA SE DECIDA.
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  cryacc Mier 24 Feb 2010, 19:27

    Ai scris ceva parola acolo cind ai zis ca renunti intradevar nu am notat si daca mai ti minte ce ti-am zis nu ma bag in detalii tehnice !
    Ti-am mai zis sa ramii si sa nu te bagi in clinciuri sa nu raspunzi la provocari si astfel nu o sa mai ai dureri de cap.!
    Daca bine am inteles de la Racs ..Calvin a pus mina pe ceva parole..e posibil sa ii fi ramas salvate sau sa le aiba de la Beat

    Lulu daca am gresit "scuzele de rigoare" ti-am scris pe mes deoarece numai tu ai parola forumului ...


    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Admin Mier 24 Feb 2010, 19:49

    Man nu am nevoie de scuze, singuru lucru care ma enervat a fost ca am fost jignit pe nedrept, si acuzat de unele lucruri, am spus de atatea ori ce am facut a fost din placere, nu din obligatie, daca era din obligatie poate atunci aveam motive, dar a fost doar din placere deci nu aveam nici un motiv sa imi bat joc de munca mea cat si a celorlalti..mai ales fata de membri forumului.
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  pOnT1nO Mier 24 Feb 2010, 23:09

    deci ,pana la urma care forum ramane?
    n0cL1p
    n0cL1p
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 194
    Data de inscriere : 18/11/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  n0cL1p Joi 25 Feb 2010, 01:04

    Forum sters sau Lulu faci ce vrei cu el

    FORUMUL COMUNITATII ESTE www.distractie-maxima.ro/forum

    TC!
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  cryacc Joi 25 Feb 2010, 08:33

    n0cL1p a scris:Forum sters sau Lulu faci ce vrei cu el

    FORUMUL COMUNITATII ESTE www.distractie-maxima.ro/forum

    TC!
    -eu zic sa iti dea lulu parola acestui forum si sa il avem de rezerva..( in caz ca se viruseaza celalalt cum sa mai intimplat demult)..
    -Lulu te-am scos de la ignore
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Bleahh Joi 25 Feb 2010, 10:56

    cand accesez noul forum apare > Reported Attack Page! ...si la voi la fel?
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  crypt Joi 25 Feb 2010, 11:06

    Eu ii tin partea la lulu si is 100% sigur ca el nu a dat nimanui parole.nu ii genul,pe langa ca a depus multe ore si suflet in crearea forumului nu ar fi facut asa cv.Cum a zis si el inainte sa aruncati cu pietre in el mai bine ati fi intrebat intai ce si cum a facut,si dak nu aveti nici o dovada doar banuieli nu il mai condamnati si sa il puneti la zid.Analizati si alte variante a cauzei.
    iomofo11
    iomofo11
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 19/01/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  iomofo11 Joi 25 Feb 2010, 11:14

    DA SI LA MINE LA FEL
    Bleahh a scris:cand accesez noul forum apare > Reported Attack Page! ...si la voi la fel?
    Steiner
    Steiner
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 157
    Data de inscriere : 09/11/2009
    Varsta : 31

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Steiner Joi 25 Feb 2010, 13:32

    iomofo11 a scris:DA SI LA MINE LA FEL
    Bleahh a scris:cand accesez noul forum apare > Reported Attack Page! ...si la voi la fel?
    la fel si mie:
    Reported Attack Site!
    This web site at www.distractie-maxima.ro has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.
    Attack sites try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

    Some attack sites intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Joi 25 Feb 2010, 15:44

    au crapat accesele "you have no entry to the server" ....wtf ? nici un admin nu intra. nu pot sa intre.


    si cu prima ocazie ban mnz.....

    * asdasddas changed name to ForMotherRussia
    * Mnz.ma cac pe servaru asta changed name to Mnz
    ForMotherRussia killed z with a
    PaHo
    PaHo
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 381
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Nasaud

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  PaHo Joi 25 Feb 2010, 15:54

    exact asa si mie ce se intampla??
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Joi 25 Feb 2010, 15:56

    se pare ca doar yey are accesul neatins...nu stiu de ce..dar asa e.

    momentan colaborez cu el sa fac cat de cat serv sa fie fara codati si sa merga normal.

    si monika are acces si ajuta mult.

    echipa de soc Very Happy

    si lui vladutz ii merge se pare.
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  sunt_beat Joi 25 Feb 2010, 18:18

    cryacc a scris:Ai scris ceva parola acolo cind ai zis ca renunti intradevar nu am notat si daca mai ti minte ce ti-am zis nu ma bag in detalii tehnice !
    Ti-am mai zis sa ramii si sa nu te bagi in clinciuri sa nu raspunzi la provocari si astfel nu o sa mai ai dureri de cap.!
    Daca bine am inteles de la Racs ..Calvin a pus mina pe ceva parole..e posibil sa ii fi ramas salvate sau sa le aiba de la Beat

    Lulu daca am gresit "scuzele de rigoare" ti-am scris pe mes deoarece numai tu ai parola forumului ...




    cryacc am pretentii de la tn...daca vroiam sa fac ceva puteam sa fac demult de cand aveam administrator....am vb cu lulu si mi-a povestit ce sa intamplat va rog mult de tot nu mai ma bagati pe mn in oalele astea.....eu din cate stiu am slot pe acest server si daca vreti mi-l lasati daca nu asta este....
    repet inca o data nu mai vb aiurea.....DACA VROIAM SA FAC RAU O FACEAM DEMULT!!!!si nu e vina mea ca ck a avut acces la admine si putea sa le aibe salvate!!!!
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    ANUNT! Empty aloooo

    Mesaj  PisiK Joi 25 Feb 2010, 21:05

    Postase racs pe celalt forum VA RUGAM CONTACT RACS LA ID RAX_COSMIN PENTRU SCHIMBAREA PAROLELOR DE ADMIN.

    Parolele au fost schimbate din motive...evidente lol..de catre racs.Deci toti adminii sunt rugati sa il contacteze pe racs pe mess pentru noile parole. cheers
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  crypt Joi 25 Feb 2010, 21:12

    Doamne sfinte uite ce imi apare mie acuma,nici eu nu mai pot intra pe forumu nou

    Asta apare:

    General Error
    SQL ERROR [ mysql4 ]

    Access denied for user 'krsurdunar_8MmVJ'@'89.44.246.250' (using password: YES) [1045]

    An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
    Steiner
    Steiner
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 157
    Data de inscriere : 09/11/2009
    Varsta : 31

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Steiner Joi 25 Feb 2010, 21:16

    PisiK a scris:Postase racs pe celalt forum VA RUGAM CONTACT RACS LA ID RAX_COSMIN PENTRU SCHIMBAREA PAROLELOR DE ADMIN.

    Parolele au fost schimbate din motive...evidente lol..de catre racs.Deci toti adminii sunt rugati sa il contacteze pe racs pe mess pentru noile parole. cheers
    banuiesc k si pt slot:|
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Mind_Scream Joi 25 Feb 2010, 21:48

    forum nou neforum nou cica e virusat
    cand sa intru browser-ul mi-a dat ecran rosu ca site-ul este site de atac cu malware si firewall a inceput sa blocheze tentative de atac...zo... sa intram pe forum nou..... mai greu.


    Pagină raportată ca fiind de atac!













    Această pagină de la www.distractie-maxima.ro a fost raportată ca fiind o pagină de atac și a fost blocată pe baza preferințelor dumneavoastră de securitate.










    Paginile de atac încearcă să instaleze programe care fură informații private, vă folosesc calculatorul pentru a ataca altele sau pentru a-i produce pagube.

    Unele pagini de atac distribuie intenționat programe rău intenționate, dar unele sunt compromise fără știrea sau permisiunea proprietarului lor.
    n0cL1p
    n0cL1p
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 194
    Data de inscriere : 18/11/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  n0cL1p Vin 26 Feb 2010, 01:42

    Nu disperati Smile

    PENTRU ADMINE CONTACT RAX_COSMIN ( ca sa vedeti )

    Legat de noul forum ( cauta cineva prietenie cu japca ) il rezolv eu seara asta. Pana dimineata e ON !
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  cryacc Vin 26 Feb 2010, 07:46

    sunt_beat a scris:
    cryacc a scris:Ai scris ceva parola acolo cind ai zis ca renunti intradevar nu am notat si daca mai ti minte ce ti-am zis nu ma bag in detalii tehnice !
    Ti-am mai zis sa ramii si sa nu te bagi in clinciuri sa nu raspunzi la provocari si astfel nu o sa mai ai dureri de cap.!
    Daca bine am inteles de la Racs ..Calvin a pus mina pe ceva parole..e posibil sa ii fi ramas salvate sau sa le aiba de la Beat

    Lulu daca am gresit "scuzele de rigoare" ti-am scris pe mes deoarece numai tu ai parola forumului ...




    cryacc am pretentii de la tn...daca vroiam sa fac ceva puteam sa fac demult de cand aveam administrator....am vb cu lulu si mi-a povestit ce sa intamplat va rog mult de tot nu mai ma bagati pe mn in oalele astea.....eu din cate stiu am slot pe acest server si daca vreti mi-l lasati daca nu asta este....
    repet inca o data nu mai vb aiurea.....DACA VROIAM SA FAC RAU O FACEAM DEMULT!!!!si nu e vina mea ca ck a avut acces la admine si putea sa le aibe salvate!!!!

    am spus "ar fi putut sa le aiba" - era doar o presupunere..

    Continut sponsorizat


    ANUNT! Empty Re: ANUNT!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 08:15