DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5 participanți

    Nou pe forum .... O mica problema ....

    deagle-day
    deagle-day
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 24/02/2010
    Varsta : 41

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  deagle-day Mier 24 Feb 2010, 16:24

    Nu stiu daca am scris bine aici ... sau trebuia scris in alta parte ..Nou pe forum (buna scuza , nu?) Very Happy ... In fine ... Salutare tuturor care mah cunosc si celor care nu mah cunosc ... jucam inainte , cand server-ul era doar cu steam ..bla bla bla.. Sa trec la subiect... Am intrat azi dimineatza pe ice_world cu nickname-ul deagle-day... am dat cate-va hs . Un admin (Crypt)... mi-a facut 3 poze ... si nu am putut sa i le trimit pe mess dar ...mi-a spus ca pot sa le postez pe forum ... faza interesanta este ca din trei poze facute ...doar una se deschide ... eu am sa o postez aici iar voi decide-ti daca tre sa imi de-a ban sau nu .... Nou pe forum ....  O mica problema .... Fysnow0006 ... Mai sunt 2 poze dar nu se deschid nu stiu de ce .... SadSadSad dar cred ca se vede foarte clar din prima poza ca nu am nik . Astept parerile voastre .
    avatar
    macelaru
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 68
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : bistrita-nasaud

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  macelaru Joi 25 Feb 2010, 17:51

    fa cumva si deschidele alfel banu ramane PAREREA MEA
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  crypt Joi 25 Feb 2010, 17:54

    Toate pozele sau ban!Nu exista ca prima o poti uploada si restul nu.
    deagle-day
    deagle-day
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 24/02/2010
    Varsta : 41

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  deagle-day Sam 27 Feb 2010, 10:34

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Fysnow0007zNou pe forum ....  O mica problema .... Fysnow0008


    Poftim si celelalte 2 poze vania (crypt).. Asa nu insemana ca daca te omor pe energy si nu mai poti de nervi (sau ai ceva personal cu mine ) .... si nu sti ce sa imi faci iti aduci aminte. . de 2 poze facute acu o saptamana care nu a u mers atunci ... (vre-o eroare(una din ele o aveai ,si dovedea clar ca nu am wall)) tre sa imi dai ban .. DE CE NU MI-AI DAT A 2 ZI BAN . Te rog frumos sa imi scoti ban-ul ... cred ca sunt un jucator linistit care isi vede de jocu lui ... Joc in fiecare zi minim 4 ore ... Nu stiu daca meritam ban-ul ... Sad (SI CA SA FIU MAI PE INTELES-UL TUTUROR ... MI-AI DAT BAN CA TE-AI OFTICAT NICI-DECUM CA NU AM PUS POZELE)... Multumesc frumos ptr gest-ul facut ... si ptr respect-ul fata de mine in calitate de JUCATOR . Este doar un joc (for fun ) Surprised nu trebuia sa te aprinzi
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  crypt Sam 27 Feb 2010, 10:43

    Omule nu are nimeni nimic cu tine pur si simplu asta e regula,nu pui 3 poze pe forum ai ban!Ai vazut ca ai reusit sa le pui.Si ink cv dak eram rai te banam eu demult pt ca ti-am specificat,dak nu pui pozele in ziua respectiva ai ban.Pozele par ok.Go unban
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  vaNia Sam 27 Feb 2010, 10:47

    deagle-day a scris:Poftim si celelalte 2 poze vania (crypt).. Asa nu insemana ca daca te omor pe energy si nu mai poti de nervi (sau ai ceva personal cu mine ) .... si nu sti ce sa imi faci iti aduci aminte. . de 2 poze facute acu o saptamana care nu a u mers atunci ... (vre-o eroare(una din ele o aveai ,si dovedea clar ca nu am wall)) tre sa imi dai ban .. DE CE NU MI-AI DAT A 2 ZI BAN . Te rog frumos sa imi scoti ban-ul ... cred ca sunt un jucator linistit care isi vede de jocu lui ... Joc in fiecare zi minim 4 ore ... Nu stiu daca meritam ban-ul ... Sad (SI CA SA FIU MAI PE INTELES-UL TUTUROR ... MI-AI DAT BAN CA TE-AI OFTICAT NICI-DECUM CA NU AM PUS POZELE)... Multumesc frumos ptr gest-ul facut ... si ptr respect-ul fata de mine in calitate de JUCATOR . Este doar un joc (for fun ) Surprised nu trebuia sa te aprinzi


    Hai ma nu plange ca esti baiat mare ....din moment ce te intreb daca ai pus si celelalte 2 poze pe forum si tu ma iei cu "itaaaa , da-mi ban" , nu trebuie sa-mi zici a doua oara...ban ti-am dat doar pe nume , nu si pe ip , dar daca zici ca nu poti intra , lasa ip pentru unban. Trebuia sa-ti dea careva ban pentru a pune si celelalte 2 poze?
    deagle-day
    deagle-day
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 24/02/2010
    Varsta : 41

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  deagle-day Dum 28 Feb 2010, 00:33

    vaNia a scris:
    deagle-day a scris:Poftim si celelalte 2 poze vania (crypt).. Asa nu insemana ca daca te omor pe energy si nu mai poti de nervi (sau ai ceva personal cu mine ) .... si nu sti ce sa imi faci iti aduci aminte. . de 2 poze facute acu o saptamana care nu a u mers atunci ... (vre-o eroare(una din ele o aveai ,si dovedea clar ca nu am wall)) tre sa imi dai ban .. DE CE NU MI-AI DAT A 2 ZI BAN . Te rog frumos sa imi scoti ban-ul ... cred ca sunt un jucator linistit care isi vede de jocu lui ... Joc in fiecare zi minim 4 ore ... Nu stiu daca meritam ban-ul ... Sad (SI CA SA FIU MAI PE INTELES-UL TUTUROR ... MI-AI DAT BAN CA TE-AI OFTICAT NICI-DECUM CA NU AM PUS POZELE)... Multumesc frumos ptr gest-ul facut ... si ptr respect-ul fata de mine in calitate de JUCATOR . Este doar un joc (for fun ) Surprised nu trebuia sa te aprinzi


    Hai ma nu plange ca esti baiat mare ....din moment ce te intreb daca ai pus si celelalte 2 poze pe forum si tu ma iei cu "itaaaa , da-mi ban" , nu trebuie sa-mi zici a doua oara...ban ti-am dat doar pe nume , nu si pe ip , dar daca zici ca nu poti intra , lasa ip pentru unban. Trebuia sa-ti dea careva ban pentru a pune si celelalte 2 poze?
    CA SA VEZI .... UITE CATA BAIATU PLANGEA ... SI UNDE ASTEPTAM EU CONSOLARE.... STAI LINISTI MAH VANIA CA "ITAAA" CA RASPUNS VENEA TOCMAI DE ACOLO ... DE UNDE>???!!!! DE ACOLO DE UNDE EU TOCMAI ITI CRAPASEM CAPU... SI TU FOARTE NERVOS NU STIAI CE SA IMI FACI ... AM FOST SI EU COPIL (LA MODU "IN LOCU TAU" ) AM A VUT SI EU ADMIN Smile) .... SI CA RASPUNS LA (MODU IN CARE TI-A SARIT CASCHETA) MI-AI DAT BAN , NU TE MAI DA BAIET ( NEVINOVAT -NESTIUTOR) ... SE SIMTE CA ESTI FLACAU ... Smile) ORICUM MS PTR UNBAN SAU BAN PTR NICKNAME Smile)
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty ..........

    Mesaj  PisiK Dum 28 Feb 2010, 15:00

    Ban scos etc...topic closed .

    Va rugam masculii nu va mai luati in coarne pe forum Smile Multumesc.

    Continut sponsorizat


    Nou pe forum ....  O mica problema .... Empty Re: Nou pe forum .... O mica problema ....

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 08:57