DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    scoateti-mi helper

    avatar
    Latency
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 20/09/2009

    scoateti-mi helper Empty scoateti-mi helper

    Mesaj  Latency Mier 24 Feb 2010, 21:20

    sal all scoateti-mi helper si slot si datile la cine vreti voi ca oricum multi le-au luat pe prietenie si stau ca bestitele degeaba cu ele . eu ca helper am schimbat de multe ori harta si anumiti admini nu dau nume nici nu vedeau cand ai intrebam ce sa bagam.steam nu o sa imi iau prea curand ca am niste probleme financiare din cauza "crizei"ROG SCOATETI HELPER SI SLOT SI CE VRETI si fara alte comentarui daca se poate MS ne vedem pe sv
    avatar
    macelaru
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 68
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : bistrita-nasaud

    scoateti-mi helper Empty Re: scoateti-mi helper

    Mesaj  macelaru Joi 25 Feb 2010, 17:54

    Latency a scris:sal all scoateti-mi helper si slot si datile la cine vreti voi ca oricum multi le-au luat pe prietenie si stau ca bestitele degeaba cu ele . eu ca helper am schimbat de multe ori harta si anumiti admini nu dau nume nici nu vedeau cand ai intrebam ce sa bagam.steam nu o sa imi iau prea curand ca am niste probleme financiare din cauza "crizei"ROG SCOATETI HELPER SI SLOT SI CE VRETI si fara alte comentarui daca se poate MS ne vedem pe sv
    huk e boss el a zis deci scuze nu-s helper sters cand iti iei steam il vei recapata
    PS:CRIZA ce e aia??. la MUNCA mah nu la intins mana
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    scoateti-mi helper Empty Re: scoateti-mi helper

    Mesaj  Mind_Scream Joi 25 Feb 2010, 18:13

    70% din economia tarii e pe sub mana....deci doar 30% e aectata de criza...so....

    Continut sponsorizat


    scoateti-mi helper Empty Re: scoateti-mi helper

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai 2024, 00:41