DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+14
macelaru
VOID
mclocky
Mind_Scream
Cobe
MaX
vaNia
Bleahh
supa
naokydnb
13
Admin
cTz
BEBEEE
18 participanți

    admin cu aim

    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Dum 24 Ian 2010, 12:04

    intotdeauna joc la sunet, numai ca am niste casti care s-au cam belit si nu functioneaza intotdeauna, sau merg cu intreruperi...
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Dum 24 Ian 2010, 12:44

    Bleahh a scris:intotdeauna joc la sunet, numai ca am niste casti care s-au cam belit si nu functioneaza intotdeauna, sau merg cu intreruperi...

    daca jucai la sunet "dc te speriai de ei atunci"?
    Cobe
    Cobe
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 22/10/2009

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Cobe Dum 24 Ian 2010, 13:28

    Mind_Scream a scris:cobe, din cate am observat, prima parte din runde (cand erau toti vii) tinta ii cam juca. apoi juca normal. iar eu ma refer la aim, setat sa se activeze la fiecare al x-lea glont. acest lucru il vad din ce ince mai des. precum am zis nu sunt sigur. dar seamana cu ce am vazut pe acesta tema. oricum exista loc de dubiu.

    Nu cunosc astfel de aspecte
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Dum 24 Ian 2010, 13:52

    BEBEEE a scris:
    Bleahh a scris:intotdeauna joc la sunet, numai ca am niste casti care s-au cam belit si nu functioneaza intotdeauna, sau merg cu intreruperi...

    daca jucai la sunet "dc te speriai de ei atunci"?

    Bebezoare nu stau acum sa caut scuze, eu stiu cum am jucat si ca nu aveam aim, voi credeti si faceti ce vreti, oricum mi-e scarba de unii din voi...punct!
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Dum 24 Ian 2010, 14:53

    Bleahh a scris:
    BEBEEE a scris:
    Bleahh a scris:intotdeauna joc la sunet, numai ca am niste casti care s-au cam belit si nu functioneaza intotdeauna, sau merg cu intreruperi...

    daca jucai la sunet "dc te speriai de ei atunci"?

    Bebezoare nu stau acum sa caut scuze, eu stiu cum am jucat si ca nu aveam aim, voi credeti si faceti ce vreti, oricum mi-e scarba de unii din voi...punct!
    te cred si eu ,si mie mi-e scarba de dastea ca tine au admin si baga si ei wall sau aim (daca as sta sati zic cati admini am prins cu aim...)
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  VOID Dum 24 Ian 2010, 18:28

    BEBEEE a scris:
    Bleahh a scris:
    BEBEEE a scris:
    Bleahh a scris:intotdeauna joc la sunet, numai ca am niste casti care s-au cam belit si nu functioneaza intotdeauna, sau merg cu intreruperi...

    daca jucai la sunet "dc te speriai de ei atunci"?

    Bebezoare nu stau acum sa caut scuze, eu stiu cum am jucat si ca nu aveam aim, voi credeti si faceti ce vreti, oricum mi-e scarba de unii din voi...punct!
    te cred si eu ,si mie mi-e scarba de dastea ca tine au admin si baga si ei wall sau aim (daca as sta sati zic cati admini am prins cu aim...)


    bebe suferi pr0st mai ales cand nu e cazul (warn1 pt comentariu cu scarba, putin respect pt un om care putea sa-ti fie si tata daca se chinuia nitel )... tu zici aim si norecoil ? Smile) e dureros sa vad cum functioneaza efectul asta de turma ... "deci glontu unu se duce in ureche , glontul 2 se duce in cealalta ureche , glontul 3 se duce in cot, glontul 4 in genunchi si bingo glontul 5 se duce intre ochi , deci dupa cat de drepte s-au dus gloantele astea are mai mult ca sigur norecoil , si pt ca i-a dat si hs are aim clar" , s-a mai trezit si unu sa zica wall Smile) nici nu stiu daca sa rad sau sa plang la comentarile astea ... deci bebe sa-ti explic cum Bleah joaca cs cu mine si cu Twisted_Tavy de 9 ani de zile de pe vremea cand tu nici nu stiai cum arata shaorma ...
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  13 Dum 24 Ian 2010, 18:38

    VOID a scris:

    bebe suferi pr0st mai ales cand nu e cazul (warn1 pt comentariu cu scarba, putin respect pt un om care putea sa-ti fie si tata daca se chinuia nitel )... tu zici aim si norecoil ? Smile) e dureros sa vad cum functioneaza efectul asta de turma ... "deci glontu unu se duce in ureche , glontul 2 se duce in cealalta ureche , glontul 3 se duce in cot, glontul 4 in genunchi si bingo glontul 5 se duce intre ochi , deci dupa cat de drepte s-au dus gloantele astea are mai mult ca sigur norecoil , si pt ca i-a dat si hs are aim clar" , s-a mai trezit si unu sa zica wall Smile) nici nu stiu daca sa rad sau sa plang la comentarile astea ... deci bebe sa-ti explic cum Bleah joaca cs cu mine si cu Twisted_Tavy de 9 ani de zile de pe vremea cand tu nici nu stiai cum arata shaorma ...

    in sfarsit unu care judeca cu capu nu cu ceafa.
    eu in postul meu m-am bazat mai mult pe bunul simt al omului -bleah-decat pe experienta mea de cs
    void are si experienta in cs sa va combata si bun simt
    unii au impresia ca toata lumea intra in mocirla si joaca pt rank ...

    sa stiti copii ca mai sunt si oameni cu bun simt .

    eu zic sa dati tc ca altfel incep offtopicurile
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  cTz Dum 24 Ian 2010, 18:48

    fiecare are dreptul la libera exprimare.eu unul asta observ in acel demo , acea tinta se misca dubios de ciudat.plus ca merge cu tinta total aiurea , daca ar fi aparut vreunul dintr-o parte sau alta era total descoperit.mi se pare ca merge mult prea sigur pe el.in fine,fiecare cu parerea lui.
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Dum 24 Ian 2010, 18:56

    @void cum si el ma jignit am tot dreptul sal jignesc ,la tavy nu sa pus problema vreodata de cod
    avatar
    macelaru
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 68
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : bistrita-nasaud

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  macelaru Dum 24 Ian 2010, 19:13

    parerea mea e la prima faza sara tinta la cap dar numai pe aceea o vad poate sunt orb deci poate fi si bulan: parerea mea:P cu respect
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Mind_Scream Dum 24 Ian 2010, 19:20

    1. tinta cam bataie. cam asta e buba. iar glontul magic pica intre ochi cand tinta e in balarii topaind.

    2. eu am observat tipul de aim de aprox 9-12 luni, cand am prins o fata pe india care la fiecare al 5-lea glont ardea un HS. deja numaram...1....2..3...4...si ma ascundeam, apoi HS prin lada...perete...whatever. idem si cand ma uitam pe ea. plus ca ii sarea tinta la fiecare al 5-lea glont. pacat ca nu imi amintesc cu cine stateam pe ea si ma prapadeam de ras. de atunci am mai prins. unii au si recunoscut pe mess, sau chiar pe serv, 1 sau 2... in ult an aim-urile au deventi f versatile si f usor de setat. practic poti face orice.

    3. ignorand faptul ca vbm de bleahh, eu nu as da ban unui ins pe fazele astea.nu sunt 100% sigur. insa este o probabilitate mare sa fie ceva. aceasta imi este opinia indiferent de orice alta opinie. considerati-o cum poftiti. insa amintiti-va ca niciodata nu am zis "x cred ca are ceva" si insul era curat. nu am obiceiul sa vb gura fara mine. numai bine.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Dum 24 Ian 2010, 19:51

    eu zic ca este aim.
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Dum 24 Ian 2010, 20:43

    ms Void, dar chiar daca ne stim de atatia ani, te rog sa fii impartial, la fel ii rog pe toti, nu sunt genul sa stau sa ma joc cu coduri la varsta asta, am jucat cu coduri ani de zile recunosc, cu tot felul de coduri si le stiu destul de bine cum reactioneaza fiecare in parte..

    rugamintea mea la voi cei care ma suspectati:
    1. Cautati un aim care poate fi configurat pe alte taste decat click dreapta sau click stanga...la arma din prima faza cu acel head, click dreapta era burst.
    2. Am incercat azi sa caut un aim pe net sa fac un demo sa va arat cum se comporta aimul setat la corp sau cum spuneti voi ca l-am avut dar din pacate mi-am luat o gramada de virusi in incercarea mea. Va rog pe voi poate aveti sau stiti unde sa cautati un aim bun sa il setati la corp si sa faceti un demo cu boti sa vedem daca asa se comporta un aim, tinta mea se invartea in cercuri, pot sa trag si in zig-zag daca vreau ca nu e o problema, e felul meu de a juca mai ales cand inamicul e aproape de mine ca sa creasca sansele sa-l omor..deci tinta nu era fixa intr-un punct ca sa spuneti ca aveam aim..faceti incercarea cu aim la corp, chiar va rog si reveniti cu acel demo pe forum, daca o sa arate ca la mine eu singur ma banez!

    Oricum de intrat pe acest server nu voi mai intra, cel putin o vreme destul de indelungata, nu imi place sa fiu considerat codat nici macar in gluma, iar toata tevatura asta m-a deranjat enorm de mult...le multumesc celor care au avut incredere in mine, cat despre ceilalti...
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Dum 24 Ian 2010, 21:01

    Bleahh a scris:ms Void, dar chiar daca ne stim de atatia ani, te rog sa fii impartial, la fel ii rog pe toti, nu sunt genul sa stau sa ma joc cu coduri la varsta asta, am jucat cu coduri ani de zile recunosc, cu tot felul de coduri si le stiu destul de bine cum reactioneaza fiecare in parte..

    rugamintea mea la voi cei care ma suspectati:
    1. Cautati un aim care poate fi configurat pe alte taste decat click dreapta sau click stanga...la arma din prima faza cu acel head, click dreapta era burst.
    2. Am incercat azi sa caut un aim pe net sa fac un demo sa va arat cum se comporta aimul setat la corp sau cum spuneti voi ca l-am avut dar din pacate mi-am luat o gramada de virusi in incercarea mea. Va rog pe voi poate aveti sau stiti unde sa cautati un aim bun sa il setati la corp si sa faceti un demo cu boti sa vedem daca asa se comporta un aim, tinta mea se invartea in cercuri, pot sa trag si in zig-zag daca vreau ca nu e o problema, e felul meu de a juca mai ales cand inamicul e aproape de mine ca sa creasca sansele sa-l omor..deci tinta nu era fixa intr-un punct ca sa spuneti ca aveam aim..faceti incercarea cu aim la corp, chiar va rog si reveniti cu acel demo pe forum, daca o sa arate ca la mine eu singur ma banez!

    Oricum de intrat pe acest server nu voi mai intra, cel putin o vreme destul de indelungata, nu imi place sa fiu considerat codat nici macar in gluma, iar toata tevatura asta m-a deranjat enorm de mult...le multumesc celor care au avut incredere in mine, cat despre ceilalti...

    Hai sa fim seiosi si realisti...daca pe mine ma acuzau de wall la inceput numai ca faceam fraguri , nu ii luam prin perete sau mai stiu eu ce , de tine ce sa mai zicem........prea se dramatizeaza...e aim clar , n-are cum sa-ti faca tinta asa nici daca misti tu din mouse , asta e parerea mea , poate altii sunt de acord cu mine , poate altii nu . Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Dum 24 Ian 2010, 21:14

    Da vania, chiar te rog sa postezi unde crezi tu ca poti obtine niste pareri avizate de la oameni care se pricep la asa ceva si nu doar isi dau cu parerea...Dar pune doar demoul, nu filmuletele de pe youtube ca sa pota fi verificat acel demo ca la carte cu incetinitorul..sa revii cu rezultatul
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  VOID Dum 24 Ian 2010, 22:39

    -am fost suficient de impartial stai linistit ... asa cum a zis si mind asta nu e de demo pt care se da ban nici unui necunoscut , cu atat mai mult cand e vb de unul de-ai nostri ... cand mi-am spus parerea am luat in calcul : experienta , reflexele , harta , sunetul , arma si stilul tau de joc ...
    -in legatura cu cei care au spus aim , va respect parerile si e foarte bine ca va sustineti in continuare punctul de vedere , dar va sfatuiesc sa va mai uitati la demo cu atentie de 2-3 , 4 ori sau de cate ori aveti nevoie .

    - bleah solutia ca toata lumea sa fie multumita va fi ori sa mergem la sala , ori sa mergem la tavy in weekend la o bere si sa stau eu cu Tav sa te supraveghem cand joci (inainte de bere ) Smile
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Dum 24 Ian 2010, 22:53

    Cu prima ocazie cand mai trec pe la ai mei te anunt si mergem la tav sa jucam... De sala nu poate fi vb pt ca ma cert cu nevasta, nu ca nu mi-as dori sa fac o sala cu voi.. Putem juca si inainte si dupa bere, cand am o bere la bord parca joc mai bine Very Happy
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  supa Dum 24 Ian 2010, 23:10

    tavy....te rog posteaza parerea ta....ne cunoastem de mult...il cunosti si pe bleahh
    ms
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Dunk Dum 24 Ian 2010, 23:15

    VOID a scris:-am fost suficient de impartial stai linistit ... asa cum a zis si mind asta nu e de demo pt care se da ban nici unui necunoscut , cu atat mai mult cand e vb de unul de-ai nostri ... cand mi-am spus parerea am luat in calcul : experienta , reflexele , harta , sunetul , arma si stilul tau de joc ...
    -in legatura cu cei care au spus aim , va respect parerile si e foarte bine ca va sustineti in continuare punctul de vedere , dar va sfatuiesc sa va mai uitati la demo cu atentie de 2-3 , 4 ori sau de cate ori aveti nevoie .

    - bleah solutia ca toata lumea sa fie multumita va fi ori sa mergem la sala , ori sa mergem la tavy in weekend la o bere si sa stau eu cu Tav sa te supraveghem cand joci (inainte de bere ) Smile


    Vin si eu... la bere Smile
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Lun 25 Ian 2010, 07:35

    VOID a scris:-am fost suficient de impartial stai linistit ... asa cum a zis si mind asta nu e de demo pt care se da ban nici unui necunoscut , cu atat mai mult cand e vb de unul de-ai nostri ... cand mi-am spus parerea am luat in calcul : experienta , reflexele , harta , sunetul , arma si stilul tau de joc ...
    -in legatura cu cei care au spus aim , va respect parerile si e foarte bine ca va sustineti in continuare punctul de vedere , dar va sfatuiesc sa va mai uitati la demo cu atentie de 2-3 , 4 ori sau de cate ori aveti nevoie .

    - bleah solutia ca toata lumea sa fie multumita va fi ori sa mergem la sala , ori sa mergem la tavy in weekend la o bere si sa stau eu cu Tav sa te supraveghem cand joci (inainte de bere ) Smile
    void nu stiu dc sa mearga la sala?oricum este un hplayer+de asta nici de acasa nu impusca .....era vorba de fazele alea 3 cum ii face tinta...nu conteaza unde se duc gloantele UITATE LA TINTA IN CE HAL FACE (Vb lui mind parkinson)
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 25 Ian 2010, 08:04

    Nu conteaza cum imi face tinta daca gloantele se duc aiurea, aimul parca tinteste unde il pui sa traga nu se imprastie gloantele aiurea pe langa tinta..+ ca daca era aim cei 2 mureau mult mai repede decat au facut-o..

    PS: Void da-mi te rog ban pe server, poate asa o sa doarma bebe linistit la noapte .. si restul care sunt de acord cu el, oricum nu mai imi face placere sa joc aici stiind ca exista aceasta suspiciune.
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  crypt Lun 25 Ian 2010, 10:36

    Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Lun 25 Ian 2010, 11:54

    crypt a scris:Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.

    Postasem pe forum la ei , dar dupa 30 de minute mi-a sters un moderator topicul....postasera vreo 8-9 insi din cate imi amintesc si toti au zis aim.......oricum nu prea are importanta ce zic aia , conteaza ce cred cei de pe hukk.
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  VOID Lun 25 Ian 2010, 12:11

    crypt a scris:Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.

    Smile naoky la orice subiect zice ca e aim ...deci parerea lui pe forum nu prea conteaza , bebezor are resturi de shaorma in mustata lui de feciorash si asta i-a afectat vederea Smile ... ctz e trist ca vine primavara si trebe sa tunda pleata , iar vania a baut cola din pahar si i-a intrat paiul in ochi Smile)


    diseara o sa dau demo-ul la verificat pgl-istilor si in weekend ma duc cu bleah la twisted_tavy sa-l vedem cum joaca
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 25 Ian 2010, 12:49

    Exista un program, teamview parca ii zice daca nu ma insel cu care poti vedea calculatorul oricui...invit pe oricine se ofera sa-mi acceseze calculatorul in timpul unui joc de cs si o sa ii demonstrez ca pot sa trag asa la orice ora fara sa am aim sau alte prostii, se poate face si un demo la aceste faze ca sa nu mai existe suspiciuni..in caz ca merge si nu am lag (nu am incercat niciodata in timpul jocului sa vad cum reactioneaza acest program) astept doritorii cu un mesaj..
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Lun 25 Ian 2010, 14:34

    VOID a scris:
    crypt a scris:Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.

    Smile naoky la orice subiect zice ca e aim ...deci parerea lui pe forum nu prea conteaza , bebezor are resturi de shaorma in mustata lui de feciorash si asta i-a afectat vederea Smile ... ctz e trist ca vine primavara si trebe sa tunda pleata , iar vania a baut cola din pahar si i-a intrat paiul in ochi Smile)


    diseara o sa dau demo-ul la verificat pgl-istilor si in weekend ma duc cu bleah la twisted_tavy sa-l vedem cum joaca


    te asigur eu void ca daca nu avea aim ,naoky ma facea in toate felurile (n00b,pr0st,slab etc...si radea toata ziua de mine)
    @iar tu bleah "PS: Void da-mi te rog ban pe server, poate asa o sa doarma bebe linistit la noapte .. si restul care sunt de acord cu el, oricum nu mai imi face placere sa joc aici stiind ca exista aceasta suspiciune"
    sti vorba aia?"imi iau jucariile si plec,si te zic si pe mami"

    BEBEEE!: ce crezi ma
    BEBEEE!: oameni zic ca tu ai zis la misto aim acolo
    BEBEEE!: )
    naoky!~: e aim pe fatza ala ma
    naoky!~: stiu jocu asta ca in palma
    BEBEEE!: a facut
    BEBEEE!: si vania
    BEBEEE!: pe youtub
    BEBEEE!: a scos fazele
    BEBEEE!: si oameni o tin pe a lor " nu e aim
    BEBEEE!: da laso frate
    BEBEEE!: ca face
    BEBEEE!: tinta vb lui mind
    BEBEEE!: parkinson
    naoky!~: nu stau sa postez
    naoky!~: la (Doar eu stiu ce a zis aici Very Happy)
    naoky!~: spunele tu daca vrei
    naoky!~:
    naoky!~: ala e aim pe fatza.
    BEBEEE!: dau copy past
    BEBEEE!: la asta^^
    naoky!~: nu face nimeni asa ceva
    naoky!~: cu tinta
    naoky!~: oricat de pro e
    BEBEEE!: asta
    naoky!~: am vazut jucatori
    BEBEEE!: le explic si eu
    naoky!~: care
    naoky!~: joaca
    naoky!~: in stil
    BEBEEE!: si nai vazut cum iese cu tinta
    naoky!~: u
    naoky!~: cu miscat
    naoky!~: tremurat
    naoky!~: si nu face asa
    BEBEEE!: da aia
    BEBEEE!: apasa glont
    BEBEEE!: cu glont
    BEBEEE!: cand le tremura
    naoky!~: in caz ca nu vede lumea face fix o anumita distanta stanga dreapta tzinta
    BEBEEE!: la usp
    naoky!~:
    BEBEEE!: si glock
    naoky!~: frate e aim
    naoky!~: /
    naoky!~: .
    naoky!~:
    naoky!~: nu stau sa ma explic in fatza
    naoky!~: la nebunii astia
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Admin Lun 25 Ian 2010, 15:01

    Bleahh nu iti bate capu cu astia..fati timp si joaca la sala si sa te urmareasca void sau tavy
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Lun 25 Ian 2010, 15:13

    Admin a scris:Bleahh nu iti bate capu cu astia..fati timp si joaca la sala si sa te urmareasca void sau tavy
    eu cred ca voi sunteti batuti in cap !

    CE SA CAUTE LA SALA?NU INTELEGI CA E VORBA DE SARIT TINTA NU CUM JOACA PE TOT PARCURSUL HARTII?
    UITATE ODATA CAND JOACA PE SV SA VEZI CA TINTA LUI NU O SA MAI FACA ASA SI O SA TRAGA NORMAL(Sau o sa incerce sa faca da nui mai impusca)

    NU`L VEZI CA TOT O TINE PE A LUI "NU VREAU SA MAI JOC AICI" DACA CHIAR NU AVEAI NIMIC TACEAI SI JUCAI DEMONSTRAI CA NAI DA ASA ESTI UN PLANGACIOS DE 2 LEI
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 25 Ian 2010, 15:30

    BEBEEE a scris:
    sti vorba aia?"imi iau jucariile si plec,si te zic si pe mami"

    Bebe daca stiam ca am jucat cu aim nu mai imi bateam capul cu voi pe forum si imi recunosteam vina (am caracterul asta de a-mi recunoaste o greseala), dar stiu ca nu aveam nimic cand mi-ai facut tu demo si din cauza asta ma lupt sa dovedesc ca nu a fost aim pt. ca am decazut in fata multora din aceasta cauza..

    Iar cele 2 faze in care credeti ca am avut aim la corp vi le pot reproduce la orice ora din zi sau din noapte mai ales ca cei 2 inamici erau in fata mea, nu erau la distanta si nu imi alerga tinta dupa ei sau sa fie fixa intr-un anumit punct, deci chiar nu inteleg cat de pro trebuie sa fii ca sa tragi cum am tras eu..te invit pe teamview diseara cand vin de la munca daca vrei si reproducem acele 2 faze, punem pe cineva sa faca demo si o sa vezi ca la fel or sa arate...

    PS: Lulu degeaba merg la sala pt. ca in discutie sunt cele 3 faze, nu felul in care joc...
    lukyzor
    lukyzor
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Petrosani

    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  lukyzor Lun 25 Ian 2010, 15:36

    Sunt de acord cu BEBEE aici,nu are rost sala,din demo se vede ca tinta se misca foarte dubios.Nu zic acuma ca e aim dar ....

    Continut sponsorizat


    admin cu aim - Pagina 2 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 13:18