DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+14
macelaru
VOID
mclocky
Mind_Scream
Cobe
MaX
vaNia
Bleahh
supa
naokydnb
13
Admin
cTz
BEBEEE
18 participanți

    admin cu aim

    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Lun 25 Ian 2010, 15:44

    lukyzor a scris:Sunt de acord cu BEBEE aici,nu are rost sala,din demo se vede ca tinta se misca foarte dubios.Nu zic acuma ca e aim dar ....

    e aim neclar Very Happy

    ON : eu raman la parerea mea , ca acele faze sunt de aim .....fiecare cu parerea lui Smile n-am nimica cu Bleahh sa zic in dusmanie sau mai stiu eu ce .
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 25 Ian 2010, 15:55

    Va propun altceva daca sunteti de acord si nu va mai exista niciun dubiu:
    - mergem si facem un test la poligraf (detectorul de minciuni), ne combinam toti la pret, eu, bebe, vania, ctz, eventual si naomy, ca voi sunteti cei mai inraiti si mai siguri pe voi. Daca testul va arata ca nu mint si nu am avut aim, voi imi platiti partea mea din bani pe care i-am dat, daca e invers eu va dau banii pe care i-ati dat inapoi
    naokydnb
    naokydnb
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 22
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Buciarest

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  naokydnb Lun 25 Ian 2010, 17:39

    hai sa iti zic eu o chestie f simpla tu nu vb cu mine cu naomy ca nu avem glumitze si prietenii aici.Am zis ca nu ma bag dar nu vorbesti de mn . Nu stau sa ma cobor la nivel sa iti explic tie si celorlalti.Ala e aim clar dovedeste tu joaca mereu si sa it ifaca tzinta exact cum face in demou ala si eu imi tai coaiele si pe ale celor de ai spus in propozitia de mai sus si le mananc.Joc jocu asta de 10 ani prietene acushi fac 10 ani cunosc f bine chestile astea.Asa ca nu mai ma baga in discutie si nu mai imi spune mie naomy eu mi-am zis parerea lu bebe.
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 25 Ian 2010, 18:33

    Cand ai timp maine sau poimaine facem o incercare pe teamview si iti dovedesc ca pot sa trag la fel la orice ora.. Sau facem un test cu detectorul dar o sa ai de mancat cam multe oua dup- aia.. Oi fi tu pgl-ist dar la demoul asta te inseli amarnic cu toata experienta ta..
    naokydnb
    naokydnb
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 22
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Buciarest

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  naokydnb Lun 25 Ian 2010, 20:09

    Ti-am zis nu am chef sa ma implic in asta ca pe mine chiar nu ma intereseaza asa ca nu mai zi de mine nimic mersi.
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Mind_Scream Lun 25 Ian 2010, 20:49

    1. chiar daca ar avea aim, demo-ul nu e suficient de lung si clar pt a retrograda si bana un admin cu vechime si prestigiu.

    2. daca va duceti la test poligraf, ganditi-va ca este si varianta in care testul este neconcludent Very Happy

    3. agitatia e inutila. cine vrea actiune sa o zica. va aranjati pt a dovedi, etc. daca nu calmati-va. gura nu are forta. nu foloseste la nimic sa tot vorbiti atat. ori faceti ceva ori inapoi la joc.
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 21:01

    pana una alta.....sambata va miscati la o sala?....as trece si eu 2-3 ore sa va rup capul la gungame
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Lun 25 Ian 2010, 21:04

    supa a scris:pana una alta.....sambata va miscati la o sala?....as trece si eu 2-3 ore sa va rup capul la gungame

    zicea VOID ca face miting cu noi weekend-ul asta...un mic , o bere , o atentie ceva....
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Joi 28 Ian 2010, 20:40

    VOID a scris:
    crypt a scris:Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.

    Smile naoky la orice subiect zice ca e aim ...deci parerea lui pe forum nu prea conteaza , bebezor are resturi de shaorma in mustata lui de feciorash si asta i-a afectat vederea Smile ... ctz e trist ca vine primavara si trebe sa tunda pleata , iar vania a baut cola din pahar si i-a intrat paiul in ochi Smile)


    diseara o sa dau demo-ul la verificat pgl-istilor si in weekend ma duc cu bleah la twisted_tavy sa-l vedem cum joaca

    si man si petrica au zis AIM !


    !!!!!!!!!

    on : owneri decizia finala?


    Ultima editare efectuata de catre BEBEEE in Lun 08 Feb 2010, 11:39, editata de 1 ori
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  crypt Joi 28 Ian 2010, 21:04

    prestigiul,si vechimea fac aici diferenta,dak era unul nou era banat de mult timp!
    Twisted_Tavy
    Twisted_Tavy
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 86
    Data de inscriere : 07/11/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Salajany Hood

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Twisted_Tavy Sam 30 Ian 2010, 12:59

    eu nu prea cred sa fi avut aim sau alte alea... il stiu demult si nu cred sa fi jucat cu coduri
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Lun 08 Feb 2010, 11:39

    BEBEEE a scris:
    VOID a scris:
    crypt a scris:Uite o sa postez pe pgl pe forum daca vrei demoul si filmuletele sa-si dea si altii cu parerea...vrei sa postez?


    ASA SA FACI!Sa mai vedem pareri si de acolo!

    In afara de inceputurile de runda nu are nik dar acolo eu sincer in viata mea nu am vazut pe cnva sa traga asa si sa si afirme ca e clean!
    Oricata experienta sa ai,sau oricat de noob sa fi nu tragi asa.
    Dak si naoky,ctz,bebe,vaNia a zis ca e aim,tind sa cred ca asa si e,si merg si eu pe ideea asta ca c am vazut eu acolo e Aim.

    Smile naoky la orice subiect zice ca e aim ...deci parerea lui pe forum nu prea conteaza , bebezor are resturi de shaorma in mustata lui de feciorash si asta i-a afectat vederea Smile ... ctz e trist ca vine primavara si trebe sa tunda pleata , iar vania a baut cola din pahar si i-a intrat paiul in ochi Smile)


    diseara o sa dau demo-ul la verificat pgl-istilor si in weekend ma duc cu bleah la twisted_tavy sa-l vedem cum joaca

    si man si petrica au zis AIM !


    !!!!!!!!!

    on : owneri decizia finala?
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 08 Feb 2010, 11:53

    decizia finala cred ca au spus-o toti ownerii..nu e ceva clar ca sa se dea ban pt. asa ceva..daca imi sarea tinta sau chestii de genul mai ziceam...iar faze d-astea o sa mai vedeti la mine cand o sa-mi revina chefu sa mai joc pe serverul asta...
    Twisted_Tavy
    Twisted_Tavy
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 86
    Data de inscriere : 07/11/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Salajany Hood

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Twisted_Tavy Lun 08 Feb 2010, 13:23

    si acum ce vrei? sa ne rugam de tine sa revii.. marsh mah!! Smile)))))))
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 08 Feb 2010, 14:14

    n-am nevoie blana sa ma roage nimeni, numai ca nu mai prezinta interes pt. mine acest server cand vad atatea copilarisme si vedete cu aere de pgl-isti si atotstiutori pe aici...am admin pe inca 2 servere unde nu sunt atatia mancatori ca aici, deci prefer sa joc acolo...

    PS: Daca imi scoateti adminul, am rugamintea sa mi se lase slotul sa nu intre orice but cu numele meu.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  vaNia Lun 08 Feb 2010, 14:56

    Bleahh a scris:n-am nevoie blana sa ma roage nimeni, numai ca nu mai prezinta interes pt. mine acest server cand vad atatea copilarisme si vedete cu aere de pgl-isti si atotstiutori pe aici...am admin pe inca 2 servere unde nu sunt atatia mancatori ca aici, deci prefer sa joc acolo...

    PS: Daca imi scoateti adminul, am rugamintea sa mi se lase slotul sa nu intre orice but cu numele meu.

    vedeti admini/owneri ca mai intra unu cu numele BL3@H , parca asa era scris , am zis prima data ca era Bleah , dar nu avea steam si cam sa dadea cu capul de pereti....il atentionam ceva de nume sau.....?
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  BEBEEE Lun 08 Feb 2010, 18:01

    Bleahh a scris:n-am nevoie blana sa ma roage nimeni, numai ca nu mai prezinta interes pt. mine acest server cand vad atatea copilarisme si vedete cu aere de pgl-isti si atotstiutori pe aici...am admin pe inca 2 servere unde nu sunt atatia mancatori ca aici, deci prefer sa joc acolo...

    PS: Daca imi scoateti adminul, am rugamintea sa mi se lase slotul sa nu intre orice but cu numele meu.

    bai nu face asta MAI STAI PLS TE ROG EU DIN SUFLET STAI,ce dicizie prietene ca singuru care a zis a fost void eu nu vad ca a postat rax pe aici nu vad ca a postat cryac. si sa mai zic ceva vezi ca sunt 3-4 care zic ca nai si 10 care zic ca ai deci ????????

    hmmm ziceai de vedetisme (Sa-ti raspund la intrebare): AM CU CE SA SUFAR
    hmmm ziceai pgl-isti : sa-mi arati si mie unde joci si tu
    hmmm atotstiutori : se vede din demo nu trebuie sa fi "atotstiutor"
    hmmm but ziceai?: e acelasi lucru Razz
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Admin Lun 08 Feb 2010, 18:21

    Mai are rost acest topic ? sau mai raspunde cineva..

    bleah lasa man, te hotaresti tu cand sa revii
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Bleahh Lun 08 Feb 2010, 20:11

    bine bebe mai lasa-ne si du-te la o shaorma pana nu baga astia taxe si nu ti-o mai permiti...inchideti careva topicul asta ca e expirat de mult..
    13
    13
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/09/2009

    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  13 Lun 08 Feb 2010, 20:18

    tc pina ce un owner ia o decizie

    Continut sponsorizat


    admin cu aim - Pagina 3 Empty Re: admin cu aim

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 09:10