DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+14
crypt
BuTuC
supa
Unique|S
VOID
cTz
Punct
vaNia
Dunk
Mind_Scream
n0cL1p
cBu^ nInE
CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
McLaren
18 participanți

    cici3

    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 Empty cici3

    Mesaj  McLaren Dum 24 Ian 2010, 15:04

    Deci era sfarsit de mapa si am spus sa dau eu vot k sa vad cv,k era cv ineregula cu cs-u meu iar cici3 a ineput sa ma ia la misto dak am invatat sa dau vot si dupaia a inceput cu amenintari k o sa se ocupe el de mn sa fiu retrogradat si sa fiu in cap de lista k asa vrea el .

    Nu inteleg ce aveti cu mn de cand a plecat ck de pe huk vad k va luati de mn nu mai aveti de cn va lua si am ramas eu singurul din braila fraier sau care e pb si MASTER-u l-am primit pe merit,nu mok cum cred alti k de exemplu cici3, si Qwneri au decis sa raman asa dak nu ma retrogradau.

    Dak nu ma suferiti eu plec decat sa stau sa ma cert in fiecare zi cu voi.

    Va salut cu respect McLaren.

    http://psychostats.krond.org/huk/player.php?id=163737

    in spre deosebire de el eu sunt activ pe srv in fiecare zi sa vad pe el dak frecventeaza srv mereu si dak are cele 2 ore pt Masteru pe care il are el .
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 143
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa Dum 24 Ian 2010, 15:16

    1. Nu am nimik personal cu tine...
    2. Nu te-am luat la mijto atunci knd te-am intrebat dak ai mai invatat comenzile deoarece toata saptamana knd a fost de schimbat o harta ati gasit scuze si tu si multi alti...deci eu asta inteleg k dak imi zici k ai uitat sa schimbi harta atunci knd tipi in gura k o sa o schimbi tu...inseamna k nu stii coamnda sau hartile lucru grav pentru un Master...
    3. Mie nu imi pasa cine a plecat dupa servar gen Ck sau unde locuiesti tu...mie Braila mi se pare un oras foarte frumos...
    4. Zici k ai obtinut pe merit rangul de Master dar imi aduk adminte perfect knd erai slot si te laudai pe servar k o sa vedeti voi...si a 2-a zi erai Master...promovat intradevar de ck sau beat...pe merit nu primeste nimeni de la slot direct administrator...ai sarit peste cateva clase...e k si cum ai fi clasa a 10-a si maine imi zici k ai terminat liceul..da p merit k a fost sunt_beat si ck director...
    5. Nu vrea nimeni sa pleci dupa servar sau din comunitate dar puteai sa zici da ba nene nu stiu ink toate comenzile zi si mie nijte harti sau ceva gen...nu sa ma iei pe mine cu veziti de treaba ta sau d adminul tau...contacteaza-l p cici2 pe steam knd vreai sa schimbi o harta k te invata el ( spun de el k oricum e 90% din timp p servar si in timpul saptamanii numai el se ocupa d kestia asta...e un fel de banditu la ore dak verific cineva in ultimile 2 luni Smile)..)
    6. Multumesc si sper sa intelegi ceva din postu meu nu sa krzi k am ceva cu tine...poate itzi dai seama si tu dece au ceva astia cu tine deknd a plecat "comunismu" k zici k domne au toti ceva cu mine ownerii mi-au lasat adminu...rangul tau deranjeaza pe multi kre au renuntat sa intre in perioada stalinista pe servar...daia au toti ceva cu tine...sper k nu am fost prea drastic...
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Dum 24 Ian 2010, 15:26

    frate inainte sa intri u pe srv am mai dat la vot de 2 ori si mie nu imi aprea pe ecran ce am dat la vot era gol si deaia am spus sa mai dau odata la vot sa vad dak am rezolvat problema asta a fost nimik mai mult

    am maroti pe pontino pe warrior si pe latency cand iam intrabat dak lor le face la fel nu le apare votu pe ecran k sa voeteze si ei.

    si Masteru nu l-am primit de la ck sau sunt_beat ci de la un Owner dak asta a decis el sa fiu peste noapate Master e treaba lui eu nu am spus nik si nu m-am laudat k am master k alti .

    si Ownerul nu era din braila e din bucuresti de la voi.


    Ultima editare efectuata de catre McLaren in Dum 24 Ian 2010, 15:31, editata de 3 ori
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 143
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa Dum 24 Ian 2010, 15:28

    1. Eu nu vorbesc pentru ziua de astazi in special...
    2. Nu itzi sunt "frate" asa k nu te enerva...
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  cBu^ nInE Dum 24 Ian 2010, 15:32

    ce harti sa invete?? lol...zi ca u sti hartile cici?? hai sa va spun un secret...puteti da in consola maps de...sau maps fy sau maps awp si va apar exact hartile...si trebuie doar sa dati copy....paste...
    nu trebuie sa va ceertati...doar sa stabiliti cine si ce da la vot...si nu mai veniti cu reclamtii din astea...sunt motive tampite pe care vreau sa cred ca le postati doar din lipsa de ocupatie....
    o sa se puna toate...da toate comenzile de care aveti nevoie pt a va descurca pe server...trebuie doar sa le cititi....

    din partea mea merge TC pt ca reclamatia nu is are rostul...calmati-va si incercati sa va intelegeti
    n0cL1p
    n0cL1p
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 194
    Data de inscriere : 18/11/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  n0cL1p Dum 24 Ian 2010, 18:02

    hai sa va spun un secret...puteti da in consola maps de...sau maps fy sau maps awp si va apar exact hartile...si trebuie doar sa dati copy....paste...

    Asta nu e secret. Vezi ca iti apar hartile care le ai tu in cs. Nu hartile care sunt pe server Wink
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  cBu^ nInE Dum 24 Ian 2010, 18:49

    n0cL1p a scris:
    hai sa va spun un secret...puteti da in consola maps de...sau maps fy sau maps awp si va apar exact hartile...si trebuie doar sa dati copy....paste...

    Asta nu e secret. Vezi ca iti apar hartile care le ai tu in cs. Nu hartile care sunt pe server Wink

    hartile care le am eu in cs sunt hartile de pe srv Cool
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Mind_Scream Dum 24 Ian 2010, 19:06

    eu am de multe ori (3-4-5-6 ori hartile de pe server. asa ca nu ma ajuta comanda. poate se indupleca noclipoanta sa bage lista de hartie pe forum Very Happy


    va certati total aiurea. parca ati fi pusti. duceti-va la o bere si calmati-va.
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Dunk Dum 24 Ian 2010, 20:17

    Mclaren despre meritul tau ca MASTER, hai sa o lasam asa, si sa nu dezvoltam subiectul, pt. ca cici3 are dreptate.


    Cat despre votul hartilor nu ma bag. Daca nu vrei sa dai exista votul automat al serverului, care nu este pus degeaba.

    Bft,
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Dum 24 Ian 2010, 20:43

    dunk eu chear asa vrea sa dezvlotam subiectul sunt curios ce o sa iasa si cn are dreptate,si cn chear merita MASTER-U si cn nu, si trebuia sa imi fi inchipuit k o sa ii dai lui cici3 dreptate doar sunti in acelas oras si va cunoasteti.

    eu am ramas singurul brailean din aceasta comunitate restu eu plecat toti dar ma descurc eu k sunt baiat mare si o sa supravetuies chear dak nu am pe nimeni aproape.
    Dunk
    Dunk
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Varsta : 37
    Localizare : In pat cu femeia ta ...

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Dunk Dum 24 Ian 2010, 20:49

    McLaren a scris:dunk eu chear asa vrea sa dezvlotam subiectul sunt curios ce o sa iasa si cn are dreptate,si cn chear merita MASTER-U si cn nu, si trebuia sa imi fi inchipuit k o sa ii dai lui cici3 dreptate doar sunti in acelas oras si va cunoasteti.

    eu am ramas singurul brailean din aceasta comunitate restu eu plecat toti dar ma descurc eu k sunt baiat mare si o sa supravetuies chear dak nu am pe nimeni aproape.




    Nu il cunosc pe cici3, nu l-am cunoscut niciodata si nu tin cu el. Dar in cazul de fata are dreptate. Ai obtinut MASTER foarte repede, spre deosebire de alti colegi cu noi, care nu au reusit sa obtina nici macar administrator. De ce nu vreau sa dezvolt subiectu'.. ??? Pt. ca este alta conducere si am incredere in deciziile lor. Nu am nimic cu tine personal. Mi-am exprimat o parere la ceea ce ai postat tu si ceilalti colegi.

    Ms,
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  vaNia Dum 24 Ian 2010, 20:54

    McLaren a scris:dunk eu chear asa vrea sa dezvlotam subiectul sunt curios ce o sa iasa si cn are dreptate,si cn chear merita MASTER-U si cn nu, si trebuia sa imi fi inchipuit k o sa ii dai lui cici3 dreptate doar sunti in acelas oras si va cunoasteti.

    eu am ramas singurul brailean din aceasta comunitate restu eu plecat toti dar ma descurc eu k sunt baiat mare si o sa supravetuies chear dak nu am pe nimeni aproape.

    nu te-ai dus cu baietii pe serverul lor? usp sau cum se numeste? Smile) .... eu zic ca prea te ataci la faza asta cu masterul si ce ti-a zis cici..
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Dum 24 Ian 2010, 20:58

    Nu m-am dus eu stau aici k aici imi este locul mi-am facut prea multi priteni aici si nu vreau sa ii dezamagesc si sa creda k sunt un nesimtit fiecare joaca unde vrea.
    Punct
    Punct
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 45
    Data de inscriere : 10/11/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Puscaria-de-femei

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Punct Dum 24 Ian 2010, 21:24

    McLaren a scris:Nu m-am dus eu stau aici k aici imi este locul mi-am facut prea multi priteni aici si nu vreau sa ii dezamagesc si sa creda k sunt un nesimtit fiecare joaca unde vrea.

    dar admin pe serverul lor ai Smile) Smile) Smile)
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Dum 24 Ian 2010, 21:33

    pai am dar uitate te rog la orele jucate pe huk si la oerele jucate pe srv lor si adminul nu lam vrut eu ei mi lau facut ei dak nu aveti inceredere in mn tineti contu la orele jucate sa vedem pe ce srv joc eu si mai vb si cat despre alti admini kare pe huk nici jumatate de ora nu au pe zi.
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  vaNia Dum 24 Ian 2010, 21:50

    Punct a scris:
    McLaren a scris:Nu m-am dus eu stau aici k aici imi este locul mi-am facut prea multi priteni aici si nu vreau sa ii dezamagesc si sa creda k sunt un nesimtit fiecare joaca unde vrea.

    dar admin pe serverul lor ai Smile) Smile) Smile)

    stai ma punct ca o dam in SF deja Very Happy ce treaba are treaba cu cici3 cu asta? Wink) e frumos dar nu prea Very Happy
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  cTz Dum 24 Ian 2010, 21:51

    deja s-a deviat grav de la subiect.inchideti topicul ca n-are rost acum sa ne batem capul cu toate prostiile.
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  VOID Dum 24 Ian 2010, 22:59

    nu stiu ce treaba aveti voi cu adminul lui mclaren ? si el ca si voi a facut cerere pe forum si a fost aprobata exact ca in cazul vostru de mine, eu i-am facut si slotul si adminul... daca mclaren nu isi facea treaba ca admin intelegeam dar altfel ...

    @mclaren
    -nimeni nu are nimic cu tine pt ca esti din braila, asta era propaganda lui ck ca suntem noi contra voi, pe srv asta sunt jucatorii din toata tara si cu ei nu a existat niciodata o asemenea problema. pe noi ne intereseaza caracterul omului nu locul lui de bastina
    -data viitoare verifica in consola sa vezi daca a mers sau nu votul
    -am mai zis dar o sa repet pana va intra in cap tuturor : nu mai faceti plangeri fara dovezi( print screen consola etc)

    - nu stau sa fac politie cu voi , sa caut in log sa vad ce si cum pt asa ceva , aici e vb de orgoliu mai mult decat de greseli de adminat ,deci va rog sa lasati prostiile de genul asta si sa va ajutati intre voi. Conflictele uneori sunt bune , atat timp cat nu depasesc o anumita limita...
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Lun 25 Ian 2010, 00:35

    inuman asa ceva... nush cum se face dar tot timpu va certati si tot in braila se ajunge ... mclaren eu zic ca-si face treaba bine pe servar si intri cam tot timpul ... trebuia ajutat si el daca nu a stiu ceva ... eu zic sa nu va mai certati atata macar acuma sa mearga bine servarul si forumu Very Happy Very Happy Very Happy


    Ps:pana una alta daca tot va certati poate ziceti si de mine si va astept in TiMiSoArA in heaven studio Rolling Eyes sa ne certam si cu , COARDELE de pe acolo ... asa bine o sa fie
    un link Razz https://www.youtube.com/watch?v=U-OmI0t9W7o&feature=related gg si TC
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 01:28

    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  cBu^ nInE Lun 25 Ian 2010, 02:09



    asta e sa ne faci in ciuda....e greu de la o anumita varsta...numai daca platesti???!!!!! Smile)=))
    BuTuC
    BuTuC
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 118
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  BuTuC Lun 25 Ian 2010, 02:16

    Unique|S a scris:inuman asa ceva... nush cum se face dar tot timpu va certati si tot in braila se ajunge ... mclaren eu zic ca-si face treaba bine pe servar si intri cam tot timpul ... trebuia ajutat si el daca nu a stiu ceva ... eu zic sa nu va mai certati atata macar acuma sa mearga bine servarul si forumu Very Happy Very Happy Very Happy


    Ps:pana una alta daca tot va certati poate ziceti si de mine si va astept in TiMiSoArA in heaven studio Rolling Eyes sa ne certam si cu , COARDELE de pe acolo ... asa bine o sa fie
    un link Razz https://www.youtube.com/watch?v=U-OmI0t9W7o&feature=related gg si TC

    apropo mai este si discoland acolo??sau a pierit in ceata

    ps:mclaren citeste bine ce a scris void ,nu pune la suflet toate vb aruncate aiurea
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  crypt Lun 25 Ian 2010, 09:58

    @mclaren
    -nimeni nu are nimic cu tine pt ca esti din braila, asta era propaganda lui ck ca suntem noi contra voi, pe srv asta sunt jucatorii din toata tara si cu ei nu a existat niciodata o asemenea problema. pe noi ne intereseaza caracterul omului nu locul lui de bastina



    Foarte bine spus!

    Mclaren a fost poate un caz ca fynal extazy,dar eu zic ca isi merita rangul,asta prin continuitatea si corectitudinea afisata pana acuma in modul lui de adminat.

    Cum a zis si Butuc nu pune la suflet,ca dak se vroaia inlaturarea ta se facea demult,dar dak asta nu sa intamplat isemna ca te vrem pe sv sa te avem!GL&hf

    EE si ink cv,oricum sesizarea e degeaba.Fara dovezi e nula.Nu conteaza ce stii/stiti,conteaza ce puteti dovedii.Reclamatie sensless
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 143
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa Lun 25 Ian 2010, 09:58

    - @ McLaren mane sa denaturat discutia gen eu am ceva cu tine k esti din braila sau cu brailenii in special..GRESIT...nu am nimik ku tine si aici nu era vorba k nu ai dat un vot bine ieri...era vorba in general k nu doar odata sa intamplat sa te roage cineva sa schimbi harta si te-ai facut k ploua...sarim si peste aceste lucruri k pana la urma suntem oameni si oricine greseste.
    - @allz TC din partea mea...
    avatar
    PisiK
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 90
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti

    cici3 Empty Deci

    Mesaj  PisiK Lun 25 Ian 2010, 10:26

    McLaren a obtinut adminu la sugestia mea catre o anumita persoana....Ca admin este ireprosabil nu lam vazut sa sufere sau sa dea comenzi pe admin, nu stiu ce a fost in dimineata aia poate era ceva in aer:)))).

    McLaren nare de ce s plece, THE END:)

    Hai cu topic closed Razz

    ps: uniq tu trebuie sa fii castrat asap esti un pericol pt rasa umana:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Lun 25 Ian 2010, 13:06

    PisiK a scris:McLaren a obtinut adminu la sugestia mea catre o anumita persoana....Ca admin este ireprosabil nu lam vazut sa sufere sau sa dea comenzi pe admin, nu stiu ce a fost in dimineata aia poate era ceva in aer:)))).

    McLaren nare de ce s plece, THE END:)

    Hai cu topic closed Razz

    ps: uniq tu trebuie sa fii castrat asap esti un pericol pt rasa umana:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Laughing Laughing Laughing hahahha pisik ... sunt un pericol pentru COARDE nu am eu treaba cu fetele bune si de casa Razz
    @supa dupa ce te duci la holandia Laughing sa tragi si ceva pe nas acolo Very Happy Very Happy Very Happy si dupa aia vi la tm te duc eu la romancele noastre:))))))
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 13:09

    Smile))....la varsta ta eu plecam la Amsterdam pt nopti albe......no offence:)).....daca chiar vrei sa ti dau material de studiat,,,,,,exista undeva prin lumea asta un oras numit Havana......iti doresc sa ajungi acolo.....se pisa pe Rio , Thailanda , Amsterdam......
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Lun 25 Ian 2010, 13:18

    supa a scris:Smile))....la varsta ta eu plecam la Amsterdam pt nopti albe......no offence:)).....daca chiar vrei sa ti dau material de studiat,,,,,,exista undeva prin lumea asta un oras numit Havana......iti doresc sa ajungi acolo.....se pisa pe Rio , Thailanda , Amsterdam......

    Smile) pai ai putea sa-mi dai material de studiat... in olanda am fost acuma 2 ani in vara ... a fost super tare... de vis ,sanatate, bani, mancare, femei si iarba noastra de toate zilele Razz totu la dispozitia noastra Smile).Ce mai vrea un om cand are toate astea Smile)))))
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  VOID Lun 25 Ian 2010, 13:47

    Unique|S a scris:Smile) pai ai putea sa-mi dai material de studiat... in olanda am fost acuma 2 ani in vara ... a fost super tare... de vis ,sanatate, bani, mancare, femei si iarba noastra de toate zilele Razz totu la dispozitia noastra Smile).Ce mai vrea un om cand are toate astea Smile)))))


    bani sa nu se mai termine Smile
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 14:01

    ....asta e si smecheria......la cubanezi...nu ti se termina banii:))

    Continut sponsorizat


    cici3 Empty Re: cici3

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 10:03