DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+14
crypt
BuTuC
supa
Unique|S
VOID
cTz
Punct
vaNia
Dunk
Mind_Scream
n0cL1p
cBu^ nInE
CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
McLaren
18 participanți

    cici3

    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Lun 25 Ian 2010, 19:34

    hai k mati facut sa rad pe bune lol! de la reclamatie am ajuns la coarde imi place de tot pe bune mai postati mai postati sa mai aflu si eu una alta despre coardele noastre din romania lol!

    @cici3 uite k sa iti arat k sunt un baiat de treaba eu imi cer scuze fata de tn dak am gresit cu cv pana acum si dak team deranjat,te salut cu respect McLaren Wink sper sa fim prieteni incontiunare cheers
    und3rcov3r
    und3rcov3r
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 351
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : Braila

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  und3rcov3r Lun 25 Ian 2010, 21:13

    asa ma sorine in sfarsit un lucru intelept abia astept sa ajung acasa sa iti dau o lama sa ma tii miente toata viata ta Smile)
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 21:42

    asta era si ideea......la asa reclamatie....mai bine vb de femei ( minorii ochi inchisi)....
    cat despre fun&woman.....hehehehe........ce as mai plati odata pt alea din Pataya ......in viata nu le ai pe toate......unele costa.....inclusiv biletul de avion:))))))
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Lun 25 Ian 2010, 21:45

    under lasa lama si hai la un biliard sambata dak e sa mergem

    @supa hai k incepe sa fie interesant mai zi ctva dar oricum nu lai intrecut pe uniqes iti spun ei sigur el e expert la deastea Very Happy )) pe tn ink nu te cunosc dar saruptea sa ma insel poate le ai si u nu stiu Wink
    Steiner
    Steiner
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 157
    Data de inscriere : 09/11/2009
    Varsta : 31

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Steiner Lun 25 Ian 2010, 22:23

    Unique|S a scris:inuman asa ceva... nush cum se face dar tot timpu va certati si tot in braila se ajunge ... mclaren eu zic ca-si face treaba bine pe servar si intri cam tot timpul ... trebuia ajutat si el daca nu a stiu ceva ... eu zic sa nu va mai certati atata macar acuma sa mearga bine servarul si forumu Very Happy Very Happy Very Happy


    Ps:pana una alta daca tot va certati poate ziceti si de mine si va astept in TiMiSoArA in heaven studio Rolling Eyes sa ne certam si cu , COARDELE de pe acolo ... asa bine o sa fie
    un link Razz https://www.youtube.com/watch?v=U-OmI0t9W7o&feature=related gg si TC

    tare:X:X:X
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Admin Lun 25 Ian 2010, 22:43

    Am o intrebare "CE SE VINDE AICI? Smile))" Pun pariu ca nu a citit nimeni acest topic de la cap - coada...
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  VOID Lun 25 Ian 2010, 22:49

    Admin a scris:Am o intrebare "CE SE VINDE AICI? Smile))" Pun pariu ca nu a citit nimeni acest topic de la cap - coada...

    pe ce pui pariu sa stiu ce castig Smile)
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Lun 25 Ian 2010, 22:58

    Laughing Laughing Laughing fratzilor este inuman cum te f... femeile din amsterdam Smile) mai ales daca iei o asiatica... plangi dupa zilele alea toata viata daca prinzi o asiatica sau o negresa de pe acolo...
    @ TM aici de cand am venit la facultate atatea femei nu am vz in viata mea... da majoritatea numa COARDE Laughing mai ales in linkul acela care l-am pus ... cand mergi in heaven studio vezi la femei una si una... daca ai masa in club si bautura sa fie pe masa... vin COARDELE ca vacile la pascut Razz , in rest ce sa mai zic... ca strag timp de o saptaman 20 de ron sa-si cumpere si ele un redbul si vin cu tramvaiu si dupa aia iau firobuzu pana aproape de club Smile) si fac pe interesantele si ele cand colo numa COARDE , le duci in baie pe unele le dai la bot acolo fara nici o jena Laughing ... cred ca asa se intampla si prin alte orase... Laughing Laughing

    @butuc discoland numai e de vreo 4 ani ... s-au mai deschis inca 3-4 cluburi tot in acel spatiu unde era discoland ... dar tot numai merge nush dc...Smile
    @supa cum sunt coardele din pataya??? Very Happy
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 23:22

    breeee.....cu facultatea....multa bafta.....am un MBA in fata ta cel putin:))....

    deci...tranquillo cojones......mai ai mult si bine pana sa vb tete a tete de mujeres:))))
    hai ca m ati distrat

    mclaren......pe O masina am motor SD 286 cp.....asa ca aratarea aia in fata careia ti ai facut poza.....nici macar strabunic nu l pot numi:)))))....ia zi ma bate rau omul?Smile)))
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Lun 25 Ian 2010, 23:24

    supa a scris:breeee.....cu facultatea....multa bafta.....am un MBA in fata ta cel putin:))....

    deci...tranquillo cojones......mai ai mult si bine pana sa vb tete a tete de mujeres:))))
    hai ca m ati distrat

    mclaren......pe O masina am motor SD 286 cp.....asa ca aratarea aia in fata careia ti ai facut poza.....nici macar strabunic nu l pot numi:)))))....ia zi ma bate rau omul?Smile)))


    faza tare rau de tot....in pataya ...in discoteca sarisera vreo 20 de femei la noi la masa.....jon un prieten cam tacanit ma ia de mana si zice....fetelor noi suntem impreuna.....pleaca gagicile si in 2 minute erau 20 de travestiti pe langa noi:))))
    McLaren
    McLaren
    Liceu huK
    Liceu huK


    Mesaje : 1299
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : BRAILA

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  McLaren Lun 25 Ian 2010, 23:39

    lol! cn sa te bata frate eu nu am zis nik de asa cv sa ma chemi si pe mn dak vrei sa iti pun la punct ditributia cand depasesti nr de km,k imi place sa schimb distributi la masini sa vad si eu cu arata motorul ala Wink

    @supa:si totusi eu nu am auzit de motor sd stiu k cei de la mazda rx8 au scos motor rotativ dar o sa invat sa schimb ditributi si la motoare deastea Wink
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Lun 25 Ian 2010, 23:52

    supa a scris:breeee.....cu facultatea....multa bafta.....am un MBA in fata ta cel putin:))....

    deci...tranquillo cojones......mai ai mult si bine pana sa vb tete a tete de mujeres:))))
    hai ca m ati distrat

    mclaren......pe O masina am motor SD 286 cp.....asa ca aratarea aia in fata careia ti ai facut poza.....nici macar strabunic nu l pot numi:)))))....ia zi ma bate rau omul?Smile)))


    supa vezi ca-s la master am si eu 25 de ani Smile) de la 16 ani tot dau in coarde Smile) am fost crescut numa cu ele si cu titi in gura Laughing Laughing Laughing normal ca ai experienta mai mare ai si tu o varsta:P esti om la casa ta... eu mai stau vreo 2-3 ani sa mai ma distrez Smile) ... dupa aia ma pun si eu la casa mea :p ca trebe odata si oadata...

    Ps: mind tu nu te lauzi cu nimic??? nu ai prins nici o coarda la tine-n cabinet ... sau nu vrei sa zici cate si-au lasat cate o masea, un dinte la tine in pantaloni cand au deschis capsele cu gura sau le-au lasat altundeva... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing zi pe fatza mind tot Smile)
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  supa Mar 26 Ian 2010, 00:01

    mind......nu zice nik......sufera in tacere:)))
    master.....nice......sper sa ti foloseasca.
    la 25 de ani eram sales manager la o companie britanica destul de smechera pe piata....so ...succesuri:)))))))))))).....by the way....fata cu succesuri are 25k pe luna......mai iti vine sa faci masterul ala?
    nu e vb de coarde.....ideea este sa ajungi sa faci tot ceea ce ti doresti.....asta va doresc!!!
    avatar
    Unique|S
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 63
    Data de inscriere : 19/09/2009

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Unique|S Mar 26 Ian 2010, 01:14

    adevaru e ca , cam fac ce vreau la tm ... am apartamentu meu si stau singur aici Razz ... imi permit cam orice sa fac Embarassed . 25k zici ? Neutral inuman asa ceva... pai ce-ti mai trebe master si altele cand ai atatia bani ... mda... una e sa lucrezi dincolo si alta sa stai aici cu "paduchi" Rolling Eyes .

    unde vreau sa merg la vara la ibiza :X:X:X am auzit ca e spectacol acolo ... femei de toate rasele:P cluburi unu si unu si ce mai ... DOAR BANI SA MAI STRANG CEVA SI GO GO GO merg sa dau niste "headuri" Smile)))
    n0cL1p
    n0cL1p
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 194
    Data de inscriere : 18/11/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti

    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  n0cL1p Mar 26 Ian 2010, 01:27

    Despre ce este vorba in topicul asta ?


    A-ti deviat prea mult de la subiect. TC si mutat la cos ca nu are ce cauta in "ADMINISTRARE SERVER"

    Continut sponsorizat


    cici3 - Pagina 2 Empty Re: cici3

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 23:40