DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+31
ZURLIA
Unique|S
luckystrike
CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
mclocky
n0cL1p
Punct
BuTuC
Dunk
Kal-EL
huK
naokydnb
VlaDutZ
crypt
vaNia
cryacc
BEBEEE
cTz
pOnT1nO
supa
Mind_Scream
VOID
Lavinnia
MaX
Admin
cBu^ nInE
BenQ
PaHo
Bleahh
sunt_beat
cK
35 participanți

    ATENTIE !!!

    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Lun 04 Ian 2010, 16:36

    In Urma Discutie Cu Huk Am Decis Din 8 Owneri sa ramana 4

    1.Void
    2.Noclip
    3.Huk
    4.Sunt Beat



    cei lalati owneri iam trecut la commander1

    1.Supa
    2.Mind
    3.cK
    4.celalalt

    Sper sa nu va suparati dar e mai bine asa ptr ca uni muncesc si alti strica mai bine rama 3 baieti de baza care sa repare srv din toate punctele de vedere NU E NEVOIE SA VA DATI CU PAREREA E DOAR UN ANUNT SA STITI EU CK SI HUK VA MULTUMIM PTR AJUTORU CARE LATI ACORDAT SI SPERAM SA FITI ALATURI DE HUK.DISTRACTIE-MAXIMA.RO IN CONTINUARE GL & HF


    Ultima editare efectuata de catre cK in Vin 08 Ian 2010, 16:38, editata de 2 ori
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Lun 04 Ian 2010, 16:53

    lollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll vb serios?
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Bleahh Lun 04 Ian 2010, 16:56

    ai uitat sa-l treci si pe Bleahh la owneri bounce
    PaHo
    PaHo
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 381
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Nasaud

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  PaHo Lun 04 Ian 2010, 17:13

    speram sa nu mai fie certuri dupa aceasta redistribuire:P
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Lun 04 Ian 2010, 19:29

    cryacc lulu ? :-?? pe unde is ?
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cBu^ nInE Lun 04 Ian 2010, 19:41

    e ok asa dar daca sunt 4 owneri trecuti la comander nu ar trebui scazut si din numarul comanderilor?? e o intrebare/sugestie
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Admin Lun 04 Ian 2010, 20:32

    eu daca se poate doresc sa am doar master..nu doresc un grad mai mare tot ce fac e din placere, nu din responsabilitate
    orcum e foarte buna idee, desi unii care au fost facuti commanderi..ar trebui sa nu ia lucru acesta ca pe o jignire..
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Lun 04 Ian 2010, 20:50

    lulu ocupa locul care trebuie in aceasta comunitate deoarece are acces cu mine....cred ca commanderul lui lulu nu e prea mult...iar despre ceilalti commander ne vom mai gandi ce si in ce fel....pana una alta v-a informez ca sar putea sa trebuiasca sa facem cheta...Smile) sa vb cu cei de la krond sa vad
    MaX
    MaX
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 09/12/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Baia Mare

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  MaX Lun 04 Ian 2010, 21:56

    Andrei sunt sigur k dak e nevoie de "cheta" vom fi multi care vom ajuta cu cate ceva Smile
    avatar
    Lavinnia
    Parteneri
    Parteneri


    Mesaje : 102
    Data de inscriere : 19/12/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Arad

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Lavinnia Lun 04 Ian 2010, 22:05

    Să zici Andrei cât trebuie , să dau şi eu Razz
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Lun 04 Ian 2010, 22:06

    voi face un topic aparte....sa vad cat mai este....
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VOID Mar 05 Ian 2010, 00:50

    il platesc eu sapt asta , oricum trebuie vb la krond ca vreau sa stiu mai multe chestii
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Mar 05 Ian 2010, 10:02

    ok void...spune-mi ce anume sa intreb sau intreaba-l tu pe salmus...direct Razz si daca e ceva lasa-mi pm sau pe mes Razz eu acuma deschid un tichet sa vad
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Vin 08 Ian 2010, 08:24

    foarte interesant ... pai baieti, ms de retrogradare. ce pot spune ... nu credeam ca ma incadrez in categoria ownerilor care "strica" . daca tot va faceti pomana macar duceti-o pana la capat si potcoviti-ma pe un slot. eu atitudinea care pare fi atat de deranjanta pt unii ( 1,2 insi ) nu o voi schimba. daca serviciile mele sunt asa defectuoase ar fi trebuit sa imi spuneti. chiar sunt curios daca va uitati pe ultimele 3-4 forum-uri daca gasiti macar 1 plangare la adesa mea.

    mi se pare tare haios ca ati retrogradat singurul owner caruia nu i-a fost reprosat nimic niciodata in 6 ani de cand e huk, si pe care l-ati upgrade-at fara sa ceara.

    interesant , totusi, ca nu a zis huk personal asta. defapt interesant ca nu mai zice nimic. dar restructurarea continua in numele lui.

    nu am ce sa zic...dezamagitor si asta e.

    interesanta selectia de insi. cei mai ....stanjenitori au fost retrogradati. deja unele lucruri incep sa ma deranjeze pana si pe mine. se pare ca in loc sa mergem spre bine ne inecam usor-usor. vocile subterane sunt tot mai multe si mai necajite.

    multa bafta si intelepciune in continuare. pt mine unul sa intru pe serv a inceput sa fie cam trist.

    sunt usor satul de mis-masuri. stiti ca mereu am fost clar si am alergie la teoria "mergi pe burta ca e apa mica" si speram sa nu dau de teoria "facerea de bine este f***re de mama" ... cel putin nu pe aici.

    in continuare as dori sa aud care a fost motivul retrogradarii. si unde am..."stricat"

    numai bine.

    p.s. sa moara gramatica romaneasca (12 greseli la prima citire) si cei 3 "insi de baza" care sunt 4 owneri aflati in lista de cei 5 owneri afisata. e clar ca cineva, pe undeva, invarte cam multe sensuri si e cam cusuta treaba cu ata alba.

    p.p.s. "nu e nevoie sa va dati cu parerea, este doar un anunt" = " nu vreau sa va bagati peste ce doreste muschiuletul meu vioi, eu va servesc pastila , voi doar rumegati-o ca de asta am 4 castane ...Doamne feri sa puneti intrebari ca am sfeclit ceaprazul la cata abureala domneste in zona" ..... sau mi se pare mie ? dreptul la libera exprimare este scris in Constitutia Romaniei. asa ca....exprimam-as.
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Vin 08 Ian 2010, 11:16

    baaaa........inteligentule:))))
    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Vin 08 Ian 2010, 11:53

    mind nu am nicio afacere aici...si sa nu credeti ca ma avantajeaza pe mn ca a scris ck de mn ca sunt owner...am acces la krond din august de cand mi-a dat supa accesul lui dar nu m-am trecut owner din respect pt server.....pt mine imi e indiferent cine e owner si cine nu e.....dupa cum am zis in 100000 de topicuri eu cu racs ne ocup de functionarea serverului......sa zica cine a luat hoararile astea.....
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VOID Vin 08 Ian 2010, 15:28

    cK a scris:In Urma Discutie Cu Huk Am Decis Din 8 Owneri sa ramana 4

    1.Void
    2.Noclip
    3.Huk
    4.Sunt Beat


    cei lalati owneri iam trecut la commander1

    1.Supa
    2.Mind
    3.cK
    4.celalalt


    - parca asa era lista initiala care persistat pana miercuri


    - de ce a aparut inca un owner la cei 4 stabiliti in urma discutiei ?
    - in urma discutiei CUI cu huk ?
    - si cine anume a hotarat ??
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Vin 08 Ian 2010, 15:35

    hai bre.....pika si supa va saluta!!...si mai sunt cativa!

    Limba.....problemele tale sunt ABSOLUT TOATE PERSONALE ( indiferent ca tin de familie sau de cunoscuti....prieten e un termen nesigur pt tine)...te rog pe viitor nu le mai disocia( aici ma refer la oamenii cu care mai stai de vb).

    numele supa vreau sa ramana rezervat pe server.
    succes
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cBu^ nInE Vin 08 Ian 2010, 16:08

    Mind_Scream a scris:foarte interesant ... pai baieti, ms de retrogradare. ce pot spune ... nu credeam ca ma incadrez in categoria ownerilor care "strica" . daca tot va faceti pomana macar duceti-o pana la capat si potcoviti-ma pe un slot. eu atitudinea care pare fi atat de deranjanta pt unii ( 1,2 insi ) nu o voi schimba. daca serviciile mele sunt asa defectuoase ar fi trebuit sa imi spuneti. chiar sunt curios daca va uitati pe ultimele 3-4 forum-uri daca gasiti macar 1 plangare la adesa mea.

    mi se pare tare haios ca ati retrogradat singurul owner caruia nu i-a fost reprosat nimic niciodata in 6 ani de cand e huk, si pe care l-ati upgrade-at fara sa ceara.

    interesant , totusi, ca nu a zis huk personal asta. defapt interesant ca nu mai zice nimic. dar restructurarea continua in numele lui.

    nu am ce sa zic...dezamagitor si asta e.

    interesanta selectia de insi. cei mai ....stanjenitori au fost retrogradati. deja unele lucruri incep sa ma deranjeze pana si pe mine. se pare ca in loc sa mergem spre bine ne inecam usor-usor. vocile subterane sunt tot mai multe si mai necajite.

    multa bafta si intelepciune in continuare. pt mine unul sa intru pe serv a inceput sa fie cam trist.

    sunt usor satul de mis-masuri. stiti ca mereu am fost clar si am alergie la teoria "mergi pe burta ca e apa mica" si speram sa nu dau de teoria "facerea de bine este f***re de mama" ... cel putin nu pe aici.

    in continuare as dori sa aud care a fost motivul retrogradarii. si unde am..."stricat"

    numai bine.

    p.s. sa moara gramatica romaneasca (12 greseli la prima citire) si cei 3 "insi de baza" care sunt 4 owneri aflati in lista de cei 5 owneri afisata. e clar ca cineva, pe undeva, invarte cam multe sensuri si e cam cusuta treaba cu ata alba.

    p.p.s. "nu e nevoie sa va dati cu parerea, este doar un anunt" = " nu vreau sa va bagati peste ce doreste muschiuletul meu vioi, eu va servesc pastila , voi doar rumegati-o ca de asta am 4 castane ...Doamne feri sa puneti intrebari ca am sfeclit ceaprazul la cata abureala domneste in zona" ..... sau mi se pare mie ? dreptul la libera exprimare este scris in Constitutia Romaniei. asa ca....exprimam-as.



    noi cand am facut initial scandal ati zis ca nu suntem normali ca suferim...si comentam...si ca din cauza noastra se duce serverul in jos...uite ca multi au renuntat sau nu au mai jucat constant si totusi serverul merge din rau in mai rau...sunt multi care au parasit serverul decand e portoricanul owner....

    daca si supa si mind au ajuns sa fie indepartati inseamna ca e cu adevarat grav....eu zic sa il retrogradezi la slot si pe huk....in momentul de fata imi doresc mai bine sa se inchida serverul decat sa mai functioneze cu asa owner....chiar daca m-i se rupe inima

    portoricanule sa scoti din huk.distractie-maxima.ro numele lui huk ca numai il faci de rusine...ai reusit sa iti bati joc de toti cei care au facut ceva pentru acest server....inainte eram o familie..era super fain...da tu nu ai de unde sa stii ca erai la mancat de lebede....
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  pOnT1nO Vin 08 Ian 2010, 16:17

    probabil ca in m-ai putin de o luna se v-a numi ck.distractie-maxima.ro

    eram pe srv deja vedeam amx_say-uri gen "Calvin Klein & SunT BeaT FOREVER"
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Vin 08 Ian 2010, 16:38

    absolut senzational Smile)

    mind eu tot commander sunt

    si am decis asta cu huk ptr ca eram 8 owneri si nu era bine

    mai bine au ramas 3 owneri care sa se ocupe de admine sa refaca forumu serveru si tot ce tine de el

    credema ca`i bine ca de server sa ocupat numai lulu beat void si noclip noi eram in plus si asa intram din an in paste astea intra zi de zi Wink
    1. tu trebuie sa pui maselute la oameni in gurite si nu intri foarte des intri cand ai timp
    2.supa din cate am inteles nu prea mai intra pe srv ca are o anumita varsta si trebuie sai dea atentie mai mult la sotie copii ce are el...
    3.eu intru zi de zi dar mam hotarat sa ma fac commander ca sa nu mai ia pastile de inima nine ponti si restu Smile
    iar acolo la owneri mam trecut la misto asa ;;)sai mai enervez pe astea
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Vin 08 Ian 2010, 16:47

    cK a scris:absolut senzational Smile)

    mind eu tot commander sunt

    si am decis asta cu huk ptr ca eram 8 owneri si nu era bine

    mai bine au ramas 3 owneri care sa se ocupe de admine sa refaca forumu serveru si tot ce tine de el

    credema ca`i bine ca de server sa ocupat numai lulu beat void si noclip noi eram in plus si asa intram din an in paste astea intra zi de zi Wink
    1. tu trebuie sa pui maselute la oameni in gurite si nu intri foarte des intri cand ai timp
    2.supa din cate am inteles nu prea mai intra pe srv ca are o anumita varsta si trebuie sai dea atentie mai mult la sotie copii ce are el...
    3.eu intru zi de zi dar mam hotarat sa ma fac commander ca sa nu mai ia pastile de inima nine ponti si restu Smile
    iar acolo la owneri mam trecut la misto asa ;;)sai mai enervez pe astea
    pe tine te-ai pus commander sa faci pe victima ... Wink...nu suntem asa prosti cum crezi u CK....si suntem baieti astia * nu astea
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Vin 08 Ian 2010, 17:13

    eu bag mana in foc ca ck are inca accesul krond si user-ul de owner. asa a facut si atunci cand a zis ca renunta si ramane cu rang de helper. a pus hepler pe "Just Calvin" si inca avea owner pe "[ck]Calvin Klein " sau cum era... si cand avea chef poc schimba pe owner, facea ce dorea si apoi trecea pe helper repejor. si ca paranteza de la helper la commander e mult.

    niciodata nu a renuntat la titlu si comenzi. ma indoiesc ca o va face.

    maselute nemaselute intru rar si stau cate jumatate de zi. in rang mare ai nevoie de maturitate nu frecventa primeaza. si in 6 ani cred ca am dovedit destul asta. daca o luam pe cate ore intram in ce zi baga slot si pt huk ca nu mai stie adresa serverului.

    cat despre oameni unii sunt valorosi si nu merita ce au primit. sau vrei sa imi spui ca arunci la gunoi 6 ani de stat pe serv si un "dosar" impecabil pt ca nu am intrat 7 zile de sarbatori pe serv sau forum... desi vad ca poti.

    si parca erau 3 owneri ramasi. apoi cica 4. iar pe lista vad 5. careva sa hotarasca ceva.

    daca esti un adevarat owner si vezi ca nu te integrezi ar trebui sa te retragi nu sa dai afara pe toti ce isi exprima punctul de vedere anti-ck.

    si vad admini si jucatori buni cum pleaca mereu.... supa nu e de gasit...warrior...hgn...tavy...cryacc abia e de vazut....one nu mai intra...nici cre8or... sa nu zic de vedete...naoky prea rar.. mai stie cineva ceva de bEe...m@n....

    sincer...ce era mai frumos s-a cam dus. iar serv iar incepe sa fie gol... cu tot cu redirecte.

    1. ck nu va lasa rangul niciodata.
    2. va folosi orice fatada.
    3. nu va accepta ca greseste.
    4. insi buni pleaca.
    5. incep pana si eu sa ma satur de gainarii inutile.
    6. sa posteze si huk pe forum. vrem sa avem un schimb de post-uri cu el.
    7. inca nu mi s-a lamurit de ce am fost retrogradat. macar asa, din finete. sau iar facem ce vrem si ne facem ca ploua ?
    8. apropos...amandoi avem 127 de ore pe serv, domnule "zi de zi" Very Happy (si sunt si in rank mai mare...sac)
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Vin 08 Ian 2010, 18:44

    absolut senzational Smile)

    am Useru Principal

    mai terminati cu ganarile astea

    bai mind cu discursurile astea care le faci tu
    sincer te`ai \"r.a.t.a.t\" cariera Smile trebuia sa te faci deputat senator ceva

    ba aici nu suntem in parlament

    aici e strada nu vezi What a Face
    sunt si prosti si destepti si hoti si pesti si muncitori tot ce vrei
    mai termino cu astea ca mai mult faci cearta
    pe cryacc si pe supa nu lam vazut sa posteze ca de ce nu mai e owner Smile) ba nene termino ma ce dracu sau tre sa vorbesc cu zana maseluta sa te ajute ...sa nu mai fi asa recalcitrant

    T.C lulule ca asa o sa o lungim pana la anu

    incercati sa va impacati cu gandu ca sunt Copropietar care vreti sa stati stati care nu pa cum zice si rax Smile
    si sa nu mai continuati cu rasisme si chesti deastea de "vb frumos" gust dati dovada stiti voi mai bine de ce .... Smile


    Ultima editare efectuata de catre cK in Vin 08 Ian 2010, 18:48, editata de 1 ori
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Vin 08 Ian 2010, 18:46

    jenibil
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cTz Vin 08 Ian 2010, 19:51

    daca nici pentru mind nu ai respect si o dai in vrajeli d'astea e clar.cand am incercat sa va deschidem ochii , sa va aratam ca nu are viitor sv cu el la "putere" ne-ati bagat pe gat varianta cu "mai lasati si voi de la voi,nu mai cautati scandal".vad ca acum voi sunteti aceia care vreti asta.o rezolvare nu vad.sv va ramane cu ck owner si asta e clar , oricum majoritatea au inceput sa emigreze de pe sv deci iti urez succes si iti multimim pentru ca ai destramat comunitatea.bafta.
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Vin 08 Ian 2010, 21:36

    nu inteleg ce va mai bateti capu....oricum stiti ce fel de om este ck ...mind e unu dintre cei mai culti oameni de pe server...si ck ...mind ar putea lucra si in parlament..pe cand u nu poti tine un server de cs..imi pare rau pt tine :*
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BEBEEE Vin 08 Ian 2010, 22:45

    foarte mult adevar spus in posturile de sus mind,catalin,benq si restul ........ck tu incerci sa spui ca eu am destramat comunitatea prin stergerea forumului..nu "boss" spre dezamagirea ta pentru ca un forum il poti face inapoi dar o comunitate sa-i mai strangi inapoi pe toti cu siguranta ca NU......eu macar recunosc ca am fost pr0st cand am sters forumul(oricum tot din cauza ta l-am STERS sti fff bine asta,si stiu si alti ),tu dc nu ai curajul sa recunosti cand gresesti?bun acum sa trecem la faza cu rasismul ...pai scuza-ma dar atata timp cat tu faci misto de mine pe sv gen "sti dansul pinguinului" sau pe punct "skilod nush cum" pai frate scuza-ma dar am tot dreptul sa-ti raspun cu aceeasi moneda sa te fac Colorat in negru,puradel,si sa-ti zic sa-ti vezi de siatra TA.
    Vrei respect?nu o sa castigi prin atitudinea ta ...aici o sa zici da ce tu vrei? ei bine nu vreau pt ca stiu ca sufar


    salut
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cryacc Sam 09 Ian 2010, 00:13

    Eu am decis sa renunt la owner !(AM VB MAI DEMULT CU VOID SA MI SCOATA ACCESUL DE OWNER )
    -ideile noastre nu mai coincid.(MA REFER LA CONDUCATORI)
    -in orice comunitate (indiferent DE domeniu ) se merge pe anumite principii si regului care se aplica tuturor
    fara "partipriuri"
    -daca tot "satul" zice ca esti beat normal ar trebui sa tragi un pui de somn (( zic asta ca principiu nu fac referire la nimeni))
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cBu^ nInE Sam 09 Ian 2010, 01:25

    eu zic sa nu mai platesti void nimic pentru server...si nici restul sa nu mai facem cheta...sa vedem ce o sa se intample

    Continut sponsorizat


    ATENTIE !!! Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 15:56