DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+31
ZURLIA
Unique|S
luckystrike
CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
mclocky
n0cL1p
Punct
BuTuC
Dunk
Kal-EL
huK
naokydnb
VlaDutZ
crypt
vaNia
cryacc
BEBEEE
cTz
pOnT1nO
supa
Mind_Scream
VOID
Lavinnia
MaX
Admin
cBu^ nInE
BenQ
PaHo
Bleahh
sunt_beat
cK
35 participanți

    ATENTIE !!!

    avatar
    sunt_beat
    Scoala huK
    Scoala huK


    Mesaje : 587
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  sunt_beat Dum 17 Ian 2010, 02:19

    supa.....nu cred ca te-ai rugat tu de mine vreodat sa iti scot eu banu...eu intrebam cine te-a scos owner...cand am scris in krond nu se modifica adminu cineva a scris ca nu e locul tau acolo....deci nu cred ca ai ajuns tu sa te "rogi" de mine sa iti scot banu.....
    huK
    huK
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 31
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Bucuresti

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  huK Dum 17 Ian 2010, 03:00

    MAX tata nu te enerva....am cerut sa imi fie lasat un slot.....nu revin pe server sa fac pe ownerul,stai linistit....
    -eu cand joc pe server nu stiu cum sa ma ascund sa pot juca linistit....asa ca nici nu o sa ma simtiti pe server..
    -dar o rugaminte am...numai folositi numele meu in toate certurile...
    ms
    MaX
    MaX
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 09/12/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Baia Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  MaX Dum 17 Ian 2010, 04:30

    huK a scris:MAX tata nu te enerva....am cerut sa imi fie lasat un slot.....nu revin pe server sa fac pe ownerul,stai linistit....
    -eu cand joc pe server nu stiu cum sa ma ascund sa pot juca linistit....asa ca nici nu o sa ma simtiti pe server..
    -dar o rugaminte am...numai folositi numele meu in toate certurile...
    ms

    Huk m-ai inteles gresit nu sunt nervos deloc pe tine sau ceva de genul chiar te respect pt ce ai facut o asa lunga durata. Te rog nu o lua asa, chiar nu am intentii rele. Pur si simplu mi-am spus parerea cu ganduri bune nici de cum sa provoc certuri nu de aceea am venit in aceasta comunitate am spus ceea ce am vazut de cat timp ma aflu aici. Stiu ca pe langa voi multi sunt "mic copil" nu am fost aici de la inceput, am spus doar ceea ce cred la ora actuala . Sunt genul de om care spun lucrurilor cum le vad si repet fara intentii rele . Daca consideri ca te-am jignit imi cer scuze nu asta imi era intetia, cat despre prezenta ta pe srv doamne fereste sa crezi ca nu as vrea sa te vad pe el, chiar din potriva. Am observat ca lumea vb de tine numai de bine in general si ai un dar de lider, nu vreau sa te judec dar pentru mine asa arata situatia, nu ma supar daca cineva ma corecteaza. Chiar am avut la un momentdat o parere rea despre Mind desi am aflat ca el nu este asa cum am crezut mi-am cerut scuze fata de el chiar public(pe forum) am vb cu el si prin PM si am ajuns (si cred ca si el este deacord cu asta) sa ne intelegem recriproc si ii port respect pt. ca mi-a explicat anumite lucruri pe care nu le stiam "omul este facut sa invete" si "omul din greseli invata" nu mie frica sa gresesc sau sa admit faptul ca vreau sa invat doresc asta pentru ca imi pasa nu am nici o "agenda ascunsa" fac asta pentru ca imi pasa de comunitate si imi doresc sa aflu mai multe despre voi toti din garda veche .
    Am venit in aceasta comunitate sa ma simt bine. Am mai jucat si mai demult pe huk, nu mult timp dar mi-a placut incepand de la organizatie , respect si conducere (ceea ce la ora respectiva erai tu huk), admini care isi fac treaba si in primul rand urati codatii ca si mine Smile

    Huk repet te respect, dar lipsa ta de decizie ca sa zic asa, cel putin pe forum a lipsit si sincer ma asteptam sa intrevii si sa pui tu personal lucrurile in ordine dar (repet din ce am vazut pe forum pt. ca aicea pot sa ma informez despre statutul comuntatii) nu te-am vazut luand tu personal o decizie in "demiterea" lui CK . Acuma tu oricum o sa faci ce gandesti ca ii bine si oricine ar ajunge la "conducerea" acestei comunitati ii voi da respect. Imi place srv acesta. Daca nu m-ar interesa sunt o gramada de alte srv unde as putea sa joc dar aceasta comunitate m-a impresionat + ca sunt cativa si din Baia Mare si asta sincer imi place ca sunt baieti de gasca.

    @cbu^nine m-ai inteles gresit incerc sa cunosc mai multe despre anumite situatii pt ca vreau sa ajut nu sa incurc, iar spunandu-ti parearea poti fi calauzit spre lucruri pe care nu ai cum sa le aflii altfel, eu unul asa procedez . Nu oblig pe nimeni sa-mi dea explicatii dar din moment ce mi se dau il iau ca si un gest de "interes" pt simplii playeri fara ranguri importante si este un semn de respect cand cineva iti explica anumite lucruri chiar daca esti "mic", si sper ca ti-am raspuns si tie cTz despre intentiile mele. Smile

    @ lulu sa nu crezi ca as dori plecarea lui huk prefer sa plec eu decat el pt. ca in continuare va fi un "bun important" pt ceea ce a creat din moment ce v-a unit pe toti in decursul acestor ani .
    Bafta.
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cryacc Dum 17 Ian 2010, 08:34

    Fratilor am rezolvat o problema importanta . Ar fi frumos sa cadem toti la pace (deoarece suntem de-ai nostrii).Singura treaba este sa reorganizam serverul).. Sa imi spuna o singura persoana ca nu greseste (sau un a gresit niciodata) si fac turul lumii cu el in carca..
    Intr-un fel sau altul fiecare are dreptate "depinde de unghi" Laughing

    A fost si asta o etapa din viata si sa speram ca am avut de invatat .
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Dum 17 Ian 2010, 10:26

    ....beat...dai ca prostul cu bata in balta...si a inceput sa nu ma mire
    ce am scris e intre mine si limba, care stie f bine cum stau lucrurile. daca pe toata lumea o durea in pix....juca 1vs1 cu ck
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Dum 17 Ian 2010, 12:03

    totul este o cearta prieteneasca, si este bine ca huk pare sa revina cu picioarele pe pamant. asta era si scopul acestei mici certi. orice relatie inter-umana sanatoasa presupune si mici ciondaneli.

    max este nou, acum isi formeaza perspectivele dar este benevol, sincer si "open minded" Very Happy . de asemenea prin atitudine , directitudine si un simt al onoarei mi-a castigat respectul si simpatia. daca suntem rabdatori , in timp poate deveni un membru important al comunitatii. cu un pic de ajutor si ghidaj, el ne va intelege si ne va ajuta. va rog sa aveti un pic de toleranta. in plus in ceea ce a spus exista si un oarecare adevar. imi para rau ca huk a reactionat doar cand a vazut ca ne pierde. si supa a avut ceva dreptate, chiar daca a fost incisiv.

    dar , atentie, noua ne pasa de huk, altfel nu mai raceam tastatura atata si nu dicutam acum, asa cu el. plecam si punct. dar noi nu vrem sa il indepartam, ci sa il aducem cu picioarele pe pamant. nu cred ca ii convine foarte mult aceasta idee dar o sa ii placa sa se distreze iar cu noi si sa revenim la vechea veselie. mai tarziu o sa intelega si nu va regreta.

    huk, eu chiar vreau sa vii cu noi pe serv. si chiar te rog sa iti pastrezi numele, nu sa stai undercover. efectul este f important pt comunitate. iar daca te freaca cineva ignora-l , iar noi oricum te vom proteja de toate aiurelile. punem eventual un anunt repetitiv pe serv care sa ruleze " Nu deranjati ownerul pe server kick/ban 120" Very Happy
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  crypt Dum 17 Ian 2010, 18:54

    Max frate ai exagerat umpic.Huk stai linistit batrane ca l-am calmat PE MaX ieri la club,ca am fost tzepeni amandoi=))
    avatar
    Lavinnia
    Parteneri
    Parteneri


    Mesaje : 102
    Data de inscriere : 19/12/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Arad

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Lavinnia Dum 17 Ian 2010, 19:03

    HAPPY END ! cheers
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VOID Lun 18 Ian 2010, 10:42

    intr-adevar totul e bine cand se termina cu bine Smile ... problema principala a fost rezolvata

    @huk nu a fost un atac la persoana ci mai degraba un atac la lipsa de actiune si la nerespectarea unei promisiuni facute in fata acestei comunitati in urma cu 2 luni cand ne-ai rugat sa mai stergem inca o data cu buretele promitand ca daca va mai face probleme ck va zbura definitiv ...
    huK
    huK
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 31
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 53
    Localizare : Bucuresti

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  huK Lun 18 Ian 2010, 10:45

    VOID a scris:intr-adevar totul e bine cand se termina cu bine Smile ... problema principala a fost rezolvata

    @huk nu a fost un atac la persoana ci mai degraba un atac la lipsa de actiune si la nerespectarea unei promisiuni facute in fata acestei comunitati in urma cu 2 luni cand ne-ai rugat sa mai stergem inca o data cu buretele promitand ca daca va mai face probleme ck va zbura definitiv ...

    am vorbit cu RacS si mi-a explicat ce se intampla pe server...
    -acum sper sa numai fie probleme pe server....

    bafta..!!!
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cryacc Lun 18 Ian 2010, 10:49

    huK a scris:
    VOID a scris:intr-adevar totul e bine cand se termina cu bine Smile ... problema principala a fost rezolvata

    @huk nu a fost un atac la persoana ci mai degraba un atac la lipsa de actiune si la nerespectarea unei promisiuni facute in fata acestei comunitati in urma cu 2 luni cand ne-ai rugat sa mai stergem inca o data cu buretele promitand ca daca va mai face probleme ck va zbura definitiv ...

    am vorbit cu RacS si mi-a explicat ce se intampla pe server...
    -acum sper sa numai fie probleme pe server....

    bafta..!!!

    mai multi puteau sa iti relateze ce sa intimplat ( cu adevarat) .. Smile
    sa te vad si pe tine pe server ca parca altfel mai vine cheful si la altii ...
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Lun 18 Ian 2010, 10:53

    idem cryacc

    huk buba a fost probabil ca sursa ta de informatii era ck. doar nu o sa se vb pe sine de rau, nu ? Very Happy
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VOID Lun 18 Ian 2010, 11:00

    huK a scris:
    VOID a scris:intr-adevar totul e bine cand se termina cu bine Smile ... problema principala a fost rezolvata

    @huk nu a fost un atac la persoana ci mai degraba un atac la lipsa de actiune si la nerespectarea unei promisiuni facute in fata acestei comunitati in urma cu 2 luni cand ne-ai rugat sa mai stergem inca o data cu buretele promitand ca daca va mai face probleme ck va zbura definitiv ...

    am vorbit cu RacS si mi-a explicat ce se intampla pe server...
    -acum sper sa numai fie probleme pe server....

    bafta..!!!

    -stiu ca ai vorbit cu racs , noi (eu racs mind supa pisik etc) ne-am sfatuit tot timpul de-a lungul acestei "crize" si nu a facut nimeni nici un pas fara a discuta cu restul in prealabil

    -cat despre probleme nu cred ca vor mai fi chestii majore ci doar obisnuitele maruntisuri Smile spor la joc si sa ne vedem la un cognac cat mai curand Smile (prietenii stiu)
    Sl0w
    Sl0w
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 73
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Sl0w Dum 24 Ian 2010, 00:38

    ehh dupa o mica absenta se pare ca am revenit EXACT cand trebuia Very Happy ... @max , mai usor cu romanele

    Continut sponsorizat


    ATENTIE !!! - Pagina 6 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai 2024, 00:49