DISTRACTIE-MAXIMA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+31
ZURLIA
Unique|S
luckystrike
CiCi_BaLeRiNa_3CiCiTa
mclocky
n0cL1p
Punct
BuTuC
Dunk
Kal-EL
huK
naokydnb
VlaDutZ
crypt
vaNia
cryacc
BEBEEE
cTz
pOnT1nO
supa
Mind_Scream
VOID
Lavinnia
MaX
Admin
cBu^ nInE
BenQ
PaHo
Bleahh
sunt_beat
cK
35 participanți

    ATENTIE !!!

    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Sam 09 Ian 2010, 01:48

    1. nu ck, aici nu e strada. daca asa crezi nu ai inteles prima chestie despre comunitate. si daca te bucura termenul "strada" e clar ca e ceva in neregula ...

    2. "hotul striga hotul" ... ma iei cu ideea de "gainarie" cand tot ce faci e cum te taie capul si apoi zici "vedeti-va de adminele voastre" sau "ownerii nu dau explicatii" etc. ??? asemenea aere se castiga nu se trag ca nu vin de la fasole. mereu am fost deschis oricui indiferent de rang. owner inseamna ca esti deasupra tuturor doar ca obligatii. restul se castiga nu se cere.

    3. normal ca ti se pare aiureala...la ce agitat esti ma mir ca apuci sa citesti 1/2 din ce scriu dara mite sa gandesti un pic inainte sa raspunzi.

    4. vad ca tot incerci sa ma ridiculizezi ... mai ai de citit pana sa imi zici ceva de care sa imi pese. principal acum este comunitatea iar eu vad ca iti arde de glume.

    5. vad ca nu te schimbi deloc ... iar atitudinea de "eu sunt zeu si daca vreti plecati" no problem... sa te vad cum stai pe serv 1 la 1 in curand.

    6. rasism?tu inca ai impresia ca asta e ideea ? sa iti amintesc ca nici huk nu e chiar cel mai alb din zona? el ne-a castigat respectul. tu...ciu-ciu

    tiran sau conducator benevol e treaba ta cum conduci. insa tine cont ca oamenii astia mi-au aratat respect dupa ce 6 ani am tot vb cu ei si s-au lamurit ca pot avea incredere in mine ca om si ca judecata.

    vrei sa intelegi lucrurile direct ? ok . nimeni nu are nimic cu rasa ta , casa ta, religia ta etc. dar nimeni nu te suporta. de ce ? pt ca esti egoist, nepasator, arogant, speriat, aiurit, plin de fitze si ifose si pt ca nu ai aratat un dram de respect sau bun simt de cand ai calcat pe serv. nu ai 2 vorbe la fel. vb numai in particular iar pe serv esti dinozaur. nimenu nu poate pune baza in tine. in plus ai incalcat toate regulile de pe serv. nu le spun sa te necajesc le spun doar pt a-ti da seama ce imagine creezi. nu imi pasa de sentimentalisme si replici la ora asta. spun doar ce e corect. toata disctia cu tine este impresonala din punctul meu de vedere. fac ce cred ca e bine pt comunitate. cineva trebuie sa iti trimita un mesaj mai explicit. iar mie a inceput usor-usor sa mi se umple paharul....si asta e destul de greu de facut.

    arata-mi un lucru bun. o calitate pozitiva in toata alcatuirea ta. vrei sa te placem. ok. PT CE? ....chiar astept un raspuns.

    [multumesc de cuvinte si de sustinere baieti. desi pe undeva incep sa cred ca nu conteaza asa de mult in forurile superioare. eu unul, cel putin, raman recunoscator]

    p.s. si eu voiam sa vb cu void la sf lunii sa ii dau ceva bani pt serv. dar nu mai consider a fi o cauza asa nobila. serv pt mine = comunitate. iar acum nu prea exista asa ceva. doar cativa insi disperati sa salveze un vis. ii pun deoparte si ii donez cand si daca lucrurile revin la normal. banii sunt pt prieteni si colegi nu pt a prelungi o bataie de joc.
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Sam 09 Ian 2010, 13:54

    ma mind nu vezi ca toate cearta numai voi o faceti voi in loc sa vorbiti frumos si sa faceti in asa fel sa dispara discutile astea voi mai tare le dati foc
    si ma jigniti mai ales tu ca nu scriu bine ca sunt tigan ca nu am citit cat ai citit tu la viata ta chesti deastea ba pe mine nu ma priveste ce ai ales tu sa faci in viata fiecare se descurca cum il duce capu
    una peste alta ma faci sa cred ca in spatele tau sunt niste diavoli mici care te fraiereste si te ia asa cu binisoru sa ti tu niste discursuri cum a facut ilescu cu Geoana la lansat pe geoana ca o sageata

    pe mine romanele tale putin din ele ma intereseaza si le ascult
    dar restu le trec la 13 14 15 16 17 ani ca asa gandesti
    tu si cu cavaleri tai micuti dati foc si din c.a.ca.t faceti bici
    pe supa pe noclip void cryacc 13 reea si multi alti nu iam vazut sa ma reclame o data sau cel putin sa posteze sau sa isi dea cu parerea la discutile astea de 2 lei



    si banuti tai pastreazai sa iti iei bomboane ce iti place tie ca

    srv are cine sal plateasca Smile
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Sam 09 Ian 2010, 15:16

    cik noi dam foc...noi vb urat Smile)..nu vezi ce prostii vb ?in locul tau as citi ce scrie mind..si as invata niste lucruri noi...si pe aia i-ai scris sa te pui bn pe langa ei ?hai ck laso balta tot asa o sa ramana treaba si o sa ajungi sa joci numa u pe server...cu fanii tai monkey ...
    vaNia
    vaNia
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 190
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  vaNia Sam 09 Ian 2010, 15:56

    a facut asta ce-a vrut din server si forum ( comunitate ) ....trist...asa se intampla cand esti baiat bun si te ia lumea de "vb frumos".....eu zic sa puneti piciorul in prag si sa-l expediati odata Smile
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Sam 09 Ian 2010, 17:48

    chiar vroiam sa nu mai postez.....hai sa te lamuresc
    Limba Huk Narcis sau cum ii spuneti voi...am postat doar pt el....ca sa stie ca l consider pamant de flori!
    sa intru in polemica cu tine.......amice trezeste te....suntem 2 lumi diferite si vreau sa ramanem asa.
    este doar treaba ta ce faci si cum faci.
    succes
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BEBEEE Sam 09 Ian 2010, 18:23

    cK a scris:ma mind nu vezi ca toate cearta numai voi o faceti voi in loc sa vorbiti frumos si sa faceti in asa fel sa dispara discutile astea voi mai tare le dati foc
    si ma jigniti mai ales tu ca nu scriu bine ca sunt tigan ca nu am citit cat ai citit tu la viata ta chesti deastea ba pe mine nu ma priveste ce ai ales tu sa faci in viata fiecare se descurca cum il duce capu
    una peste alta ma faci sa cred ca in spatele tau sunt niste diavoli mici care te fraiereste si te ia asa cu binisoru sa ti tu niste discursuri cum a facut ilescu cu Geoana la lansat pe geoana ca o sageata

    pe mine romanele tale putin din ele ma intereseaza si le ascult
    dar restu le trec la 13 14 15 16 17 ani ca asa gandesti
    tu si cu cavaleri tai micuti dati foc si din c.a.ca.t faceti bici
    pe supa pe noclip void cryacc 13 reea si multi alti nu iam vazut sa ma reclame o data sau cel putin sa posteze sau sa isi dea cu parerea la discutile astea de 2 lei



    si banuti tai pastreazai sa iti iei bomboane ce iti place tie ca

    srv are cine sal plateasca Smile


    te asigur eu ca le e rusine de .... ta ca sa posteze
    crypt
    crypt
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 221
    Data de inscriere : 18/10/2009
    Varsta : 38
    Localizare : baia mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  crypt Sam 09 Ian 2010, 18:53

    CUm comunisuml a apus de 20 si d ani fiind democratie imi exprim si eu opinia!

    Owneri retrogadati,pe nedrept,trist.ownerii nu mai is tratati ca atare,jucatorii pleak,adminii renunta,pontino banat fara motiv,WTF, ce e aici??

    Calvin e organul legii aici?El e justitiarul?

    El decide in numele tuturor ownerilor,doar el e dirijorul evenimentelor?.dak sunt 8,9 owneri sau cati ,naiba mai stie,atunci sa posteze HUK IN NUMELE LOR,ca doar el se poate considera mai presus!HUK nu zice nik,a ramas un server a nimanui.

    Multi nu se baga multi nu vorbesc,dar si votul ala inocent in care 23 d persoane(pana a fost blocat) care considera ca calvin are VINOVATIA pt mersul mai putin fast al serverului ar trebui sa deschida ochii multora!

    Mind a vorbit civilizat,explicand, pe cand calvin a venit cu jargoane aici cu stilul eminescian de demiurg confirmat.


    Singura cale e urmatoarea:Calvin sa fie simplu player sau Void sa faca alt server!

    Cale de mijloc nu exista lungim balciul de luni de zile si nu ajungem la un numitor comun.

    DEci faceti odata cv nefacaand nimic serverul se duce de rapa incet da sigur.
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Sam 09 Ian 2010, 19:04

    crypt a scris:CUm comunisuml a apus de 20 si d ani fiind democratie imi exprim si eu opinia!

    Owneri retrogadati,pe nedrept,trist.ownerii nu mai is tratati ca atare,jucatorii pleak,adminii renunta,pontino banat fara motiv,WTF, ce e aici??

    Calvin e organul legii aici?El e justitiarul?

    El decide in numele tuturor ownerilor,doar el e dirijorul evenimentelor?.dak sunt 8,9 owneri sau cati ,naiba mai stie,atunci sa posteze HUK IN NUMELE LOR,ca doar el se poate considera mai presus!HUK nu zice nik,a ramas un server a nimanui.

    Multi nu se baga multi nu vorbesc,dar si votul ala inocent in care 23 d persoane(pana a fost blocat) care considera ca calvin are VINOVATIA pt mersul mai putin fast al serverului ar trebui sa deschida ochii multora!

    Mind a vorbit civilizat,explicand, pe cand calvin a venit cu jargoane aici cu stilul eminescian de demiurg confirmat.


    Singura cale e urmatoarea:Calvin sa fie simplu player sau Void sa faca alt server!

    Cale de mijloc nu exista lungim balciul de luni de zile si nu ajungem la un numitor comun.

    DEci faceti odata cv nefacaand nimic serverul se duce de rapa incet da sigur.
    mare adevar spui u crypt..da pacat ca uni care ar trebui sa il citeasca si sa se retraga singuri nu il citesc..sa nu stiu sa citeasca ..pacat..dak void ar mai face un server... 99% la suta din playeri de pe huk sau ck ..nu stiu sigur cum sa zic ar veni pe acel server...sa zic asa "ck pleaca "
    VlaDutZ
    VlaDutZ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 127
    Data de inscriere : 31/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VlaDutZ Sam 09 Ian 2010, 19:06

    dc sa plekm toti knd poate pleca doar 1 bounce
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cTz Sam 09 Ian 2010, 19:34

    VlaDutZ a scris:dc sa plekm toti knd poate pleca doar 1 bounce

    nu esti la curent cu noutatile.s-a incercat treaba asta de atatea ori,si?ca urmare nu s-a intamplat nimic Razz
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Sam 09 Ian 2010, 20:46

    lol! affraid

    nu va obliga nimeni sa stati pe srv

    puteti sa va faceti srv

    aici sta cine vrea si cine nu vrea

    e srv public

    voi il distrugeti ca dezgustati multa lume prin certurile si scandalurile de 2 lei
    ia nu ma mai bagati voi in seama si vedetiva de treaba voastra
    oare eu chear asa de nebun as fi sa ma leg fara motiv de voi Smile laso in aia broastei de treaba
    succes pe alte servere


    Ps. Putin imi pasa ce ziceti voi poate ca am si eu vina mea ....dar si voi o aveti pe a voastra ptr ca daca zice unu GG Ban direct sau bot sau chesti de genu voi il distrugeti cu suferintele voastre
    eu doar am retrogradat pe cine a gresit atata tot

    pa pa cei care nu ma sufera sa se sinucida ca huku tot nu`l las ;Wink ca nu am cum chear daca as vrea tot nu am cum sper sa intelegeti Smile
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cTz Sam 09 Ian 2010, 21:18

    pai oricum majoritatea din garda veche au si uitat adresa sv-ului de cand cu arele tale.intr-adevar sta cine vrea.eu m-am decis deja.hf
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cryacc Dum 10 Ian 2010, 07:44

    cK a scris:lol! affraid

    nu va obliga nimeni sa stati pe srv

    puteti sa va faceti srv

    aici sta cine vrea si cine nu vrea

    e srv public

    voi il distrugeti ca dezgustati multa lume prin certurile si scandalurile de 2 lei
    ia nu ma mai bagati voi in seama si vedetiva de treaba voastra
    oare eu chear asa de nebun as fi sa ma leg fara motiv de voi Smile laso in aia broastei de treaba
    succes pe alte servere


    Ps. Putin imi pasa ce ziceti voi poate ca am si eu vina mea ....dar si voi o aveti pe a voastra ptr ca daca zice unu GG Ban direct sau bot sau chesti de genu voi il distrugeti cu suferintele voastre
    eu doar am retrogradat pe cine a gresit atata tot

    pa pa cei care nu ma sufera sa se sinucida ca huku tot nu`l las ;Wink ca nu am cum chear daca as vrea tot nu am cum sper sa intelegeti Smile

    --Cred ca aici gresesti tu !
    --Cel mai mult conteaza comunitatea !
    --COmunitatea inseamna serverul !

    -CK sa sti ca supa mai "adauga" cite un comentariu "cu substrat"
    -eu am renuntat la functii deoarece nu imi place ce se intimpa pe server ( am scris in mare mai sus despre ce e vorba) nu are rost sa exemplific cu amanunte ca nu mai are rost .. ( dupa parerea mea exista 1 singura varianta ) dar o tin pt mine
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Dum 10 Ian 2010, 10:31

    stau si ma uit cum toti intervin, inclusiv cei care au plecat, sperand sa modifice ceva pe serv.

    ck ... doar tu esti pro ck.

    in rest observ ca toti iti spun clar si raspicat : renunti la orice functie sau ramai solo.

    daca o intreaga comunitate iti spune ca ai gresit tu de ce nu vrei sa intelegi ca este chiar asa? atat de egoist sa fii ? sa ai atata vanitate incat sa te minti in halul asta ?

    modul la care pui problema si modul la care discuti , sincer nu numai ca ma lasa rece, da imi subliniaza, atat mie cat si celorlalti ce fel de lider esti. asta e si scopul acestei discutii. pana acum incepi sa ma convingi si pe mine ca nu prea mai am ce cauta pe serv. iar asta e prima oara cand ma gandesc serios sa ma retrag in 6 ani.

    mereu am fost sincer , deschis, clar si m-am simtit bine pe serv. acum aceste lucruri sunt inutile. ti-ai adus strada cu tine pe serv si te comporti ca la coltul intersectiei cu amicii la un ghistoc. la cum porti discutia e clar ca nu poti respecta oamenii. doar sa ii folosesti. i-ai indepartat pe toti cei care ti-au spus adevarul. si daca huk s-a lasat pagubas si a pus serv in mainile tale in curand nu il voi mai dori.

    am ramas pana acum , in ciuda gretei , sperand sa se rezolve pb fiind atasat de aceasta comunitate. cand aceasta nu va mai exista nici eu nu voi mai fi pe serv.
    e o vorba.... "ce-i in gusa-i si-n capusa" ... se aplica si la tine. nu poti carmi acesta comunitate. nu ai nici maniera nici capul pt asta. tu esti smecheras stradal care s-a adaptat pe acest lucru. iar aici NU este strada...nu inca. cand va fi toti vor pleca.
    poti spune ce vrei si crede ce vrei. asta e adevarul si tu nu poti sa il schimbi.

    si apropos..."cine are carte are parte" ... tu ramai pe strada unde vad ca te simti bine. vb lui supa 2 lumi diferite si asa sa ramana.

    liderul nu este cu functia si cu gura !!! ci cu fapta si este lider prin exemplu !

    daca esti un adevarat lider renunti la orice functie. daca suferi in continuare vei ramane solo. chiar sunt curios daca exista noblete in tine..macar atat..
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Dum 10 Ian 2010, 13:44

    sunt curios ce o sa mai zici akuma ck...
    daca esti un adevarat lider renunti la orice functie. daca suferi in continuare vei ramane solo.....
    pleaca...pe strada ta monkey ...inainte sa devi mare sef pe server nici nu am auzit de tine..akuma numa rele..pleaca
    avatar
    cK
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 83
    Data de inscriere : 04/11/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Braila

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cK Dum 10 Ian 2010, 14:33

    cred ca nu vedeti bine baieti care vreti sa stati stati care nu sunteti liberi sa faceti ce vreti
    si cei care renunta la admin sa posteze la promovari retrogradari

    CHEAR DACA AS VREA SA PLEC NU AM CUM INTELEGETI

    ultimu meu mesaj care il mai postez pa pa
    pOnT1nO
    pOnT1nO
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 291
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Localizare : Madagascar

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  pOnT1nO Dum 10 Ian 2010, 14:40

    cK a scris:cred ca nu vedeti bine


    CHEAR DACA AS VREA SA PLEC NU AM CUM INTELEGETI

    Smile)

    noi nu vedem bine?ai vzt votul ala ? aproape 80% din comunitate au votat ca tu esti de vina.

    uita-te la ora 14:40 sunt 7 pe server cum iti explici asta?

    @ck poate te uiti si la sesizarea mea sau nu ai ce sa zici.
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Dum 10 Ian 2010, 15:12

    dc nu ai cum sa pleci..iti dam bani inapoi...si merge in braila scoti si u o fata l suc ..decat sa stai aici sa ne enervezi pe 80% din comunitate Smile
    avatar
    Mind_Scream
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 04/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Mind_Scream Lun 11 Ian 2010, 00:22

    hmmm.... deja isi da copy-paste la propriile mesaje anterioare si refuza sa mai vorbeasca... oare pt ca nu are ce sa mai zica ?

    argumentele contra sunt garla...pro.. nu prea... insa e total absurd cum se pune de-a latul.

    vreti un prognostic ? se joaca ce se joaca si dupa ce ruineaza comunitatea si ramane catelush cu parul cret o ia inapoi la braila.

    reactie tip virus. pacat ca nu are vaccin.
    naokydnb
    naokydnb
    Utilizator
    Utilizator


    Mesaje : 22
    Data de inscriere : 25/11/2009
    Localizare : Buciarest

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  naokydnb Lun 11 Ian 2010, 02:24

    PAHAHHAAHAHAHHAAHHAAHAHHA CUM E ASTA SA MOARA BAJETIII. Prietene zici ca ai pris P1ZD@ secolului cum vorbesti de server ca nu pleci etc =)) "nu plec nici de-al naibi" haahhahaha
    Jos comunismu !
    Respect mind cuvinte de aur Very Happy
    CINE NU DA POZELE BAN BEBE! ID MESS " BEBE_BOSS_2010@yahoo.com il activeaza peste 2 zile renuntza la cel de 2009 Wink
    PS: Pleaca de aici si lasa copiii sa se joace mancatear puricii.Nu sti sa te joci ? joaca cu copiii care te accepta in grupul lor.Daca nu... pare rau nu ai prieteni alien alien alien alien alien alien alien alien alien lol!
    Niste versuri pt baietii dp centru!
    De ce minti?Ce ti-am facut?Imi dai senzatia de deja-vu..
    Pan-acum trebuia sa stii,sau poate stii,dar asa esti tu
    Unde ti-e cruzimea?Unde-ti sunt 20 de primaveri?
    Pastreaza-ti nebunia pentru altul,n-am de gand sa ma inec
    yo! Numele meu e Kazimir cu K
    Imi plac drogurile,ma rup atat de rau incat incurc blocurile
    Ma tarasc intr-un roi de insecte
    Mi-a fost greu sa-mi dau seama cine primeaza
    Prietenii mei porumbei imi spun:
    "Coaie esti bolnav maxim "
    Si porumbeii-s pasari pline de boli ca Basescu
    As vrea sa vad cum sariti in aer
    Am uitat zece lei in taxi ..ma intorc sa-i iau!
    Iubeste-ma ca sa fiu puternic ca un taifun mediatic despre (sociopascar...47??)
    Dar ea era cu totul altfel,in cautarea barbatului perfect ia 15 mii de p*li la modul tandru
    Incordat ca un arc la ora patru..
    Pune pe tapet ce ai de spus ca o flegma
    Seaca astia care isi pun poza pe coperta
    Stau pe roze ca smogul printre mogul..nu crezi Mogli?
    Cuvinte mari provoaca greata
    Dragostea-i naivitatea unei bestii-n fata cu gratii de gheata
    Si ghete gratinate gravate de gravitatea gratiei gresit graita ca un grec in Groenlanda
    Greierii cred kamicaze,migrenele-s grenade in punctul belic al aceste nave arborate
    cu pistrui aprilieni ca Marte
    Negru ca echipa Frantei,pana sangerez albastru-n pielea ta!
    Micul dejun in sarcofag pe post de canapea,
    Ai vise de-mprumut dar te trezesti tot est-european
    Fara vreun gand anume,doar gargara cu acid sulfuric
    Pana renunt sa numar 23 de ani de iad
    Refulez cand gasesc valori care nu ma lasa sa traiesc in univers
    Traiesc un flux de vise,toate par stupide
    S-a luminat de zi,nu vad pic de lumina. pale pale pale pale pale pale pale pale rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit
    Bleahh
    Bleahh
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 305
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 45
    Localizare : Hell

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Bleahh Lun 11 Ian 2010, 10:44

    Naoky esti dus cu capu Laughing

    Puneti fratilor bani fiecare si facem un server nou noutz unde ne strangem toata comunitatea, jucam numai acolo si il populam cu redirecte..in maxim o luna garantez ca va fi mai populat decat este serv. huk la ora actuala...nu mai vorbiti de huk pt. ca ne-a lasat balta..nu mai are putere, a facut o greseala cand i-a dat acces lui ck si nu mai are cum sa o repare...a facut totul pt. binele comunitatii, nu a stiut ca va iesi asa si sunt sigur ca regreta acum...

    Deschideti careva un topic cu cine e dispus sa plateasca lunar si cat pt. a deschide un nou server..void esti fraier daca il mai platesti..si asa nu prea te mai vad pe server, asa ca la ce rost?

    Eu joc in prezent pe unul din serverele laleagane unde voi avea si admin peste cateva zile si unde am mai vazut ieri un admin de pe huk (nu ii dau numele) ...sa vedeti acolo comunitate adevarata, nu ceea ce am ajuns noi, certuri si neintelegeri si pe server si pe forum. Pe huk intru mai rar si stau putin pt. ca nu prea imi mai face placere sa joc aici, ca multi altii dealtfel..

    Cam atat am avut sa va spun, vreti sa mergem cu totii in continuare? o luam de la zero pe un server nou noutz! vreti scandaluri, jigniri, nepotisme, aere de vedete? Stati in continuare pe huk..


    Ultima editare efectuata de catre Bleahh in Lun 11 Ian 2010, 14:21, editata de 1 ori
    cBu^ nInE
    cBu^ nInE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 116
    Data de inscriere : 19/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Sibiu/Cluj-Napoca

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cBu^ nInE Lun 11 Ian 2010, 11:04

    Bleahh a scris:Naoky esti dus cu capu Laughing

    Puneti fratilor bani fiecare si facem un server nou noutz unde ne strangem toata comunitatea, jucam numai acolo si il populam cu redirecte..in maxim o luna garantez ca va fi mai populat decat este serv. huk la ora actuala...nu mai vorbiti de huk pt. ca ne-a lasat balta..nu mai are putere, a facut o greseala cand i-a dat acces lui ck si nu mai are cum sa o repare...a facut totul pt. binele comunitatii, nu a stiut ca va iesi asa si sunt sigur ca regreta acum...

    Deschideti careva un topic cu cine e dispus sa plateasca lunar si cat pt. a deschide un nou server..void esti fraier daca il mai platesti..si asa nu prea te mai vad pe server, asa ca la ce rost?

    Eu joc in prezent pe unul din serverele laleagane unde voi avea si admin peste cateva zile si unde am mai vazut ieri un admin de pe huk (nu ii dau numele) ...sa vedeti acolo comunitate adevarata, nu ceea ce am ajuns noi, certuri si neintelegeri si pe server si pe forum. Pe huk intru mai rar si stau putin pt. ca nu prea imi mai face placere sa joc aici, ca multi altii dealtfel..

    Cam atat am avut sa va spun, vreti sa mergem cu totii in continuare? o luam de la zero pe un server nou noutz! vreti scandaluri, jigniri, nepotisme, aere de vedete? Stai in continuare pe huk..


    cine crezi ca te lasa sa deschizi aici topic despre noul server??!!!
    am inteles ca serverul o sa fie cumparat de la huk de ck si sunt beat + inca doi...deci nu mai e de stat aici....trebuie neaparat sa mutam bolovanul...trebuie vorbit cu void...
    VOID
    VOID
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 236
    Data de inscriere : 18/09/2009
    Varsta : 40
    Localizare : Casuta din Padure

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  VOID Lun 11 Ian 2010, 11:35

    mda , sper ca v-ati convis acum cam cat ii pasa lui huk de voi si de comunitate ...

    zilele astea va vom prezenta o solutie .(ramaneti cu noi ca nici nu stiti ce pierdeti Laughing )
    cTz
    cTz
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 311
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Localizare : undeva departe.

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cTz Lun 11 Ian 2010, 11:41

    VOID a scris:mda , sper ca v-ati convis acum cam cat ii pasa lui huk de voi si de comunitate ...

    zilele astea va vom prezenta o solutie .(ramaneti cu noi ca nici nu stiti ce pierdeti Laughing )

    asteptam bounce bounce
    cryacc
    cryacc
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 197
    Data de inscriere : 19/09/2009
    Varsta : 48
    Localizare : BM

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  cryacc Lun 11 Ian 2010, 13:09

    Hmmmm ! din pacate eu tind sa cred ca serverul a fost cedat ( vindut ,instrainat,donat etc...) !!

    PS:spun aceasta cu o mare tristete!!... Sad
    BEBEEE
    BEBEEE
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 180
    Data de inscriere : 06/11/2009
    Localizare : Rahova

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BEBEEE Lun 11 Ian 2010, 14:22

    bleah eu cred ca huk ar fi fost alaturi de comunitate daca nu avea unele probleme,nu trebuie sa dam vina pe huk ...el a incercat sa tina sv on (nu stia cui ii da acces)....hai cu gangsta mai rpd Very Happy
    avatar
    supa
    V.I.P
    V.I.P


    Mesaje : 106
    Data de inscriere : 03/11/2009

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  supa Lun 11 Ian 2010, 14:37

    Mind_Scream a scris:1. nu ck, aici nu e strada. daca asa crezi nu ai inteles prima chestie despre comunitate. si daca te bucura termenul "strada" e clar ca e ceva in neregula ...

    2. "hotul striga hotul" ... ma iei cu ideea de "gainarie" cand tot ce faci e cum te taie capul si apoi zici "vedeti-va de adminele voastre" sau "ownerii nu dau explicatii" etc. ??? asemenea aere se castiga nu se trag ca nu vin de la fasole. mereu am fost deschis oricui indiferent de rang. owner inseamna ca esti deasupra tuturor doar ca obligatii. restul se castiga nu se cere.

    3. normal ca ti se pare aiureala...la ce agitat esti ma mir ca apuci sa citesti 1/2 din ce scriu dara mite sa gandesti un pic inainte sa raspunzi.

    4. vad ca tot incerci sa ma ridiculizezi ... mai ai de citit pana sa imi zici ceva de care sa imi pese. principal acum este comunitatea iar eu vad ca iti arde de glume.

    5. vad ca nu te schimbi deloc ... iar atitudinea de "eu sunt zeu si daca vreti plecati" no problem... sa te vad cum stai pe serv 1 la 1 in curand.

    6. rasism?tu inca ai impresia ca asta e ideea ? sa iti amintesc ca nici huk nu e chiar cel mai alb din zona? el ne-a castigat respectul. tu...ciu-ciu

    tiran sau conducator benevol e treaba ta cum conduci. insa tine cont ca oamenii astia mi-au aratat respect dupa ce 6 ani am tot vb cu ei si s-au lamurit ca pot avea incredere in mine ca om si ca judecata.

    vrei sa intelegi lucrurile direct ? ok . nimeni nu are nimic cu rasa ta , casa ta, religia ta etc. dar nimeni nu te suporta. de ce ? pt ca esti egoist, nepasator, arogant, speriat, aiurit, plin de fitze si ifose si pt ca nu ai aratat un dram de respect sau bun simt de cand ai calcat pe serv. nu ai 2 vorbe la fel. vb numai in particular iar pe serv esti dinozaur. nimenu nu poate pune baza in tine. in plus ai incalcat toate regulile de pe serv. nu le spun sa te necajesc le spun doar pt a-ti da seama ce imagine creezi. nu imi pasa de sentimentalisme si replici la ora asta. spun doar ce e corect. toata disctia cu tine este impresonala din punctul meu de vedere. fac ce cred ca e bine pt comunitate. cineva trebuie sa iti trimita un mesaj mai explicit. iar mie a inceput usor-usor sa mi se umple paharul....si asta e destul de greu de facut.

    arata-mi un lucru bun. o calitate pozitiva in toata alcatuirea ta. vrei sa te placem. ok. PT CE? ....chiar astept un raspuns.

    [multumesc de cuvinte si de sustinere baieti. desi pe undeva incep sa cred ca nu conteaza asa de mult in forurile superioare. eu unul, cel putin, raman recunoscator]

    p.s. si eu voiam sa vb cu void la sf lunii sa ii dau ceva bani pt serv. dar nu mai consider a fi o cauza asa nobila. serv pt mine = comunitate. iar acum nu prea exista asa ceva. doar cativa insi disperati sa salveze un vis. ii pun deoparte si ii donez cand si daca lucrurile revin la normal. banii sunt pt prieteni si colegi nu pt a prelungi o bataie de joc.

    si uite si o cugetare din putul gandirii unuia ca mine....
    cateva sute de euro castigati spaland wc uri , vase,sapand santuri...nu cumpara niciodata respectul!
    BenQ
    BenQ
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Satu Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  BenQ Lun 11 Ian 2010, 14:38

    is dispus sa dau bani pentru in nou server..si fara braila pe el Very Happy
    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 573
    Data de inscriere : 17/09/2009
    Varsta : 33

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Admin Lun 11 Ian 2010, 14:50

    BenQ a scris:is dispus sa dau bani pentru in nou server..si fara braila pe el Very Happy

    dece trebui sa ii bagi pe toti in acelasi pahar..?
    MaX
    MaX
    Gradinita huK
    Gradinita huK


    Mesaje : 101
    Data de inscriere : 09/12/2009
    Varsta : 37
    Localizare : Baia Mare

    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  MaX Lun 11 Ian 2010, 15:00

    Am zis k nu o sa ma bag in certuri dar vreau sa zic un singur lucru :

    "Nu serverul formeaza comunitatea huk ci playerii care joaca pe acest server"

    Deci defapt noi suntem comunitatea nu invers . Dak CK este chiar asa de egoist si se gandeste numai la putere atunci hai sa-l lasam domne cu serverul singur si facem alta comunitate . Vad aici o gramada de oameni care sunt instare sa conduca Void, Cryacc etc. si altii care ar fi lafel de instare sa-i urmeze

    Un nou inceput nu iseamna k aceasta comunitate s-a pierdut repet : NOI SUNTEM COMUNITATEA !!!

    Dar faceti-o rpd pana nu e prea tarziu pt. k in acest ritm lumea va incepe sa plece oricum vad serverul din ce in ce mai gol cu tot k tinem unii redirecte.

    Dak huk nu isi mai da interesul pana la urma el a format "distractie-maxima" odata cu plecarea lui vad k ceea ce el a creat se duce in jos nu in sus.

    P.S: Desi nu sunt de asa mult timp in aceasta comunitate dar va spun cum arata lucrurile k si un nou venit fara influente de la alti admini este parerea mea.

    Bft intr-o decizie buna pentru noi toti (dak va intereseaza de noi playerii)

    Continut sponsorizat


    ATENTIE !!! - Pagina 2 Empty Re: ATENTIE !!!

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Joi 16 Mai 2024, 13:36